X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Ktoś wyjaśni mi czemu na moim wykresie ostatnie wyższe temp są taka biała kropka zaznaczone?
Odpowiedz

Ktoś wyjaśni mi czemu na moim wykresie ostatnie wyższe temp są taka biała kropka zaznaczone?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kasia25760 Przyjaciółka
    Postów: 120 46

    Wysłany: 2 stycznia 2020, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomoc do wykresu

    Cud lipcowy 2021
    w4sqs65gni1mm362.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2020, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia25760 wrote:
    Pomoc do wykresu
    Jeśli jutro nie dostaniesz okresu, to idź zrobić betę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2020, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia25760 wrote:
    Pomoc do wykresu
    To oznacza, że temperatura była mierzona o innej godzinie niż zwykle.

  • kasia25760 Przyjaciółka
    Postów: 120 46

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyciak wrote:
    Jeśli jutro nie dostaniesz okresu, to idź zrobić betę.
    Test z moczu negatyw wczoraj była 2kreska juz 2 raz mam taka sytuacje !

    Cud lipcowy 2021
    w4sqs65gni1mm362.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ