X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Owulacja po poronieniu
Odpowiedz

Owulacja po poronieniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • aedd Debiutantka
    Postów: 15 21

    Wysłany: 5 czerwca 2020, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc.

    Przed świętami wielkanocnymi poroniłam w 8 tygodniu. Pierwszy cykl trwał 38 dni - owulacja była w 24 DC chociaż skok temperatury był niewielki i przy owulacji nie bolało mnie podbrzusze... Pewnie bezowulacyjny.

    Ale to był pierwszy cykl z poronieniem na początku, więc uznałam, że norma.

    Teraz jestem w trakcie drugiego cyklu. Dzisiaj 21dc a owulacji ani widu ani słychu - temperatura nisko, śluz wodnisty ale nie jajko kurze..

    Przed poroniona ciaza owulację miałam między 16-18 dc, śluzu w nadmiarze i piękny skok temperatury....

    Myślicie, że ten cykl to jeszcze pokłosie poronienia? Nie robiłam jeszcze badań hormonalnych, lekarz kazał robić po 2 pełnym cyklu...

    Jak długo organizm może wracać do równowagi?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca 2020, 07:46

  • Desperatka_87 Autorytet
    Postów: 676 396

    Wysłany: 18 czerwca 2020, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, myślę, że organizm potrzebuje trochę czasu. Ja miałam zabieg łyżeczkowania 10 kwietnia, następny okres dostałam 20 maja, aktualnie po mierzeniu temp. stwierdzam, że owulacji nie było, dzisiaj 30 dzień cyklu a tutaj nadal brak miesiączki. Na dodatek mimo dobrego, regularnego odżywiania zaczynam tyć. Myślę, że to wszystko wina hormonów, poszalały i teraz muszą dojść do siebie. Jutro idę z wynikami do endokrynologa, zobaczymy co powie.

    Szymon urodzony 08.04.2021 g. 12.15 waga 3950g wzrost 59cm
    ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

    Pierwsza ciąża- Aniołek 13 tc (10.04.2020)
    2nn39jcg7m3w65mu.png


  • Alaaa Koleżanka
    Postów: 40 2

    Wysłany: 23 czerwca 2020, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. 28 maja dowiedzialam sie ze serduszko mojego maluszka juz nie bije... prawdopodobnie ciaza zatrzymala sie 24 Maja... czyli w 8+1 tygodniu.
    Krwawic zaczelam 1 czerwca i 3 czerwca doszlo do poronienia calkowitego samoistnie. Zauwazylam ze moja temperatura jest bardzo niska od poronienia. Przed caza mialam temperature 36,6
    . Po owulacji wzrastala do 36.9
    Teraz nie przekracza 36... a testy owulacyjny wykrywa owulacje... i sluz tez na to wskazywal... tylko ze skok temperatury jest bardzo nisko... mozecie zerknac na moj wykres...?
    aedfb24fe1689f6a3980f0096f2e87b6.png

  • Desperatka_87 Autorytet
    Postów: 676 396

    Wysłany: 25 czerwca 2020, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alaaa rzeczywiście bardzo nisko, lepiej podpytaj gina. Ja miałam zabieg łyżeczkowania 10 kwietnia i w pierwszym cyklu po poronieniu nie zauważyłam różnicy w temperaturze w porównaniu z tą przed ciążą.
    Za to teraz czekam na drugi cykl, dzisiaj mija 37dc a tu takie dziwne rzeczy (tez nic z tego nie rozumiem):
    dab2f4253ed3172c8b0105020b912ba9.png

    Szymon urodzony 08.04.2021 g. 12.15 waga 3950g wzrost 59cm
    ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

    Pierwsza ciąża- Aniołek 13 tc (10.04.2020)
    2nn39jcg7m3w65mu.png


  • Alaaa Koleżanka
    Postów: 40 2

    Wysłany: 25 czerwca 2020, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Desperatka_87 wrote:
    Alaaa rzeczywiście bardzo nisko, lepiej podpytaj gina. Ja miałam zabieg łyżeczkowania 10 kwietnia i w pierwszym cyklu po poronieniu nie zauważyłam różnicy w temperaturze w porównaniu z tą przed ciążą.
    Za to teraz czekam na drugi cykl, dzisiaj mija 37dc a tu takie dziwne rzeczy (tez nic z tego nie rozumiem):
    dab2f4253ed3172c8b0105020b912ba9.png

    Mi chyba skoczyla dobrze temperatura... ale dziwi mnie ten test owulacyjny. Wczoraj znowu zrobilam z ciekawosci... i dalej pokazuje owulacje... czyli od soboty wciaz mam dni plodne... nie wiem co o tym myslec. Do tego wszystkiego dochodzi bol jajnika lewego... w szczegolnosci podczas stosunku i trzyma mnie kilka godzin...
    Wizyte man dopiero 27 lipca. Mysle zeby isc dzis na pogotowie zeby mnie sprawdzili... bo troche sie martwie.
    W czwartek tydzien temu zrobilam test ciazowy... byl pozytywny. Wczoraj powtozylam i byl prawie nie widoczny... wiec hormon chyba spada dobrze

    aedfb24fe1689f6a3980f0096f2e87b6.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2020, 08:24

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ