X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pierwsze oznaki ciąży
Odpowiedz

Pierwsze oznaki ciąży

Oceń ten wątek:
  • MiaEmi Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 11 lutego 2020, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /Natalka wrote:
    Mi się dziś przypomniało że na początku ciąży zarlam seler kilogramami. A ja nienawidzę selera 🤣
    Kopały mnie też urządzenia elektryczne. Bieżnia i zmywarka.



    😂 Mnie dziś kopały drzwi od samochodu . Miałam masę spraw do załatwienia na mieście i każde dotknięcie drzwi od zewnątrz to było 'ała' ...ale mnie tylko te drzwi kopały😁

    san95 lubi tę wiadomość

  • Ola_j Koleżanka
    Postów: 39 8

    Wysłany: 4 marca 2020, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy któraś z was miała już jakieś objawy kilka dni po zapłodnieniu ? U mnie omułka z testów wyszła w sobotę, od niedzieli bolą mnie jajniki oba, kłują strasznie a dziś musiałam wyjść z pracy wcześniej bo miałam ból brzucha i nudności i zawroty głowy. Nie mam regularnych miesiączek ale okres wypada nie wcześniej niż za 10 dni. Obecnie jestem na duphastonie od wczoraj. Co mam myśleć ?

    b3ebc067e63180f9b3cd6232be5c5c73.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2020, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myślę, że tak szybko po możliwym zapłodnieniu nie ma objawów, są tylko "objawy", które się tworzą w głowie :D

    Ola_j lubi tę wiadomość

  • Majeczka_ Znajoma
    Postów: 18 11

    Wysłany: 6 marca 2020, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w 6 tygodniu. Objawy mam takie, że na początku tygodnia weszłam do kuchni i poczułam straszny smród - powyrzucałam wszystkie nieświeże rzeczy. Poza tym czuję bóle brzucha jak na okres ale zdecydowanie bardziej delikatne i bóle piersi. Mam dużo śluzu - jakby płodny ale bardziej gęsty minimalnie. To tyle :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2020, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny! Ja tez już szaleje. Wychodzi na to, że owulacje miałam 3.03. Dziś jest 6dpo i boli mnie brzuch, mam nudności i od soboty mam powiększone piersi. Nie wiem czy to możliwe. Okres dopiero za tydzień ok 16-17.03. Dodam, ze miałam zastrzyk Ovitrelle tez 3.03 i nie wiem kiedy najlepiej zrobic test. Chyba spróbuje 17.03. Ktoś ma podobnie? 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2020, 07:22

  • judysia86 Przyjaciółka
    Postów: 348 83

    Wysłany: 10 marca 2020, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwka0612 wrote:
    Hej Dziewczyny! Ja tez już szaleje. Wychodzi na to, że owulacje miałam 3.03. Dziś jest 6dpo i boli mnie brzuch, mam nudności i od soboty mam powiększone piersi. Nie wiem czy to możliwe. Okres dopiero za tydzień ok 16-17.03. Dodam, ze miałam zastrzyk Ovitrelle tez 3.03 i nie wiem kiedy najlepiej zrobic test. Chyba spróbuje 17.03. Ktoś ma podobnie? 🙂

    Tak, nie rób wcześniej testu, żeby niepotrzebnie się nie rozczarować. Trzymam kciuki bardzo mocno

    Oliwka0612 lubi tę wiadomość

    "Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba" ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2020, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    judysia86 wrote:
    Tak, nie rób wcześniej testu, żeby niepotrzebnie się nie rozczarować. Trzymam kciuki bardzo mocno

    Dokładnie. Nie rób testu. Ja zrobiłam 10dpo i się rozczarowałam. Szykuje się do kolejnego cyklu 😥 najlepiej poczekać do terminu miesiączki i albo ją dostać albo nie. Wiem, że to ciężkie. Sama mam z tym kłopoty ale jeśli ktoś ma silna wole, to najlepiej czekać.

    Oliwka0612, uklenka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2020, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poupeé wrote:
    Dokładnie. Nie rób testu. Ja zrobiłam 10dpo i się rozczarowałam. Szykuje się do kolejnego cyklu 😥 najlepiej poczekać do terminu miesiączki i albo ją dostać albo nie. Wiem, że to ciężkie. Sama mam z tym kłopoty ale jeśli ktoś ma silna wole, to najlepiej czekać.

    Kochana ja miałam 40dniowe cykle, ale dostałam jakieś leki i powinno mi się unormować. Także licze, ze 30 dnia dostanę. Dlatego tez napisałam, bo już nic nie wiem. Brzuch mi wywaliło, mdli mnie nadal, żyłki na biuście. Dziś 8dpo. Czekam jeszcze tydzień.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2020, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwka0612 wrote:
    Kochana ja miałam 40dniowe cykle, ale dostałam jakieś leki i powinno mi się unormować. Także licze, ze 30 dnia dostanę. Dlatego tez napisałam, bo już nic nie wiem. Brzuch mi wywaliło, mdli mnie nadal, żyłki na biuście. Dziś 8dpo. Czekam jeszcze tydzień.

    Cierpliwości kochana ❤️ tylko spokój nas uratuje.
    Ja obiecałam sobie, że w nowym cyklu nie zatestuje do miesiączki. Chyba że będzie mi się spóźniać na co liczę hihi

    Oliwka0612 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2020, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ja tez sobie obiecałam! W tym cyklu to mnie Ovitrelle ratuje - może się utrzymywać do 10-12 dni beta hcg, więc nie chce się oszukiwać :) a co to jest ten korzeń maca?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2020, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwka0612 wrote:
    Oj ja tez sobie obiecałam! W tym cyklu to mnie Ovitrelle ratuje - może się utrzymywać do 10-12 dni beta hcg, więc nie chce się oszukiwać :) a co to jest ten korzeń maca?

    Podobno poprawia płodność zarówno u mężczyzny jak i u kobiety. Czytałam dużo pozytywnych opinii. Ja kupiłam dzisiaj w postaci proszkowanej. Będę dodawać do koktaili no i zobaczymy 😍

  • Karuzela uczuć Nowa
    Postów: 5 3

    Wysłany: 11 marca 2020, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) masę z wymienianych przez Was objawów pojawia się u mnie (ból brzucha, pleców, delikatny ból piersi, głowy, duszności i ogromne ilości kremowego śluzu) jednak @ spóźnia się już kilka dni, trzy testy wyszły negatywnie, wizytę u lekarza mam umówioną na poniedziałek i tak się waham co robić, czy tylko te objawy są „objawami”, bo już wariuję 🙊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2020, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie dasz rady zrobic bety? Do poniedziałku będzie Ci mega ciezko! Trzymam kciuki, żeby była druga kreska niedługo ❤️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2020, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poupeé wrote:
    Podobno poprawia płodność zarówno u mężczyzny jak i u kobiety. Czytałam dużo pozytywnych opinii. Ja kupiłam dzisiaj w postaci proszkowanej. Będę dodawać do koktaili no i zobaczymy 😍


    Oki to daj znać co i jak po jakimś czasie. Jestem mega ciekawa ⭐️

    poupeé lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2020, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwka0612 wrote:
    Oki to daj znać co i jak po jakimś czasie. Jestem mega ciekawa ⭐️

    Ja też ❤️

    Oliwka0612 lubi tę wiadomość

  • Karuzela uczuć Nowa
    Postów: 5 3

    Wysłany: 12 marca 2020, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwka0612 wrote:
    A nie dasz rady zrobic bety? Do poniedziałku będzie Ci mega ciezko! Trzymam kciuki, żeby była druga kreska niedługo ❤️


    właśnie wykonałam swoją pierwszą w życiu betę :o bardziej nastawiam się na potwierdzenie, że to tylko zaburzenia cyklu, ale taka malutka, malutka nadzieja jest, że po roku wreszcie coś ruszyło <3

    Miłego dnia dziewczyny!

    Oliwka0612, poupeé lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2020, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki bardzo mocno! Który dzień cyklu? ⭐️

    Karuzela uczuć lubi tę wiadomość

  • Karuzela uczuć Nowa
    Postów: 5 3

    Wysłany: 12 marca 2020, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwka0612 wrote:
    Trzymam kciuki bardzo mocno! Który dzień cyklu? ⭐️


    34 dzień, zwykle wahania pomiędzy 26-28, ale było też dwa razy powyżej 30, ale z ogromnymi bólami (4 miesiące temu stwierdzona endometrioza), a teraz tylko lekkie pobolewanie, co jest u mnie dziwne, a dziś to już całkiem dobrze się czuję :o

    ogarnę na weekendzie stopkę jak będzie trochę wolnego czasu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2020, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oki to w kontakcie :) jak będziesz już miała wyniki to daj znać. Ja właśnie tez nie wiem kiedy okresu się spodziewać. Staram się już nie czytac o objawach, ale to trudne. Laski maja śluz jakiś taki gesty, wymiotują, u mnie coś się dzieje, ale na spokojnie. Także nic nie wiem :)

    Karuzela uczuć lubi tę wiadomość

  • Karuzela uczuć Nowa
    Postów: 5 3

    Wysłany: 12 marca 2020, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwka0612 wrote:
    Oki to w kontakcie :) jak będziesz już miała wyniki to daj znać. Ja właśnie tez nie wiem kiedy okresu się spodziewać. Staram się już nie czytac o objawach, ale to trudne. Laski maja śluz jakiś taki gesty, wymiotują, u mnie coś się dzieje, ale na spokojnie. Także nic nie wiem :)

    Trzymam kciuki <3

    Oliwka0612 lubi tę wiadomość

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ