Forum Temperatury, wykresy, płodność Pierwsze oznaki ciąży
Odpowiedz

Pierwsze oznaki ciąży

Oceń ten wątek:
  • poupeé Przyjaciółka

Wysłany: 12 marca, 11:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak w zegarku dziś 🙊 to zaczynamy kolejny cykl 💪

oar8yx8dmxitnbnm.png
  • Abilify05 Koleżanka

Wysłany: 15 marca, 12:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, u mnie niestety podobnie, okres się spóźnia, a ze nie monitorowałam cyklu, nie wiem czy i kiedy była owulacja i kiedy byłby okres. Zwykle cykle trwają 26 dni +\- 3 dni. Doszło kłucie jajnika, lekki ból podbrzusza, który już ustąpił, wcześniej dużo białego śluzu, teraz mniej. Temperatura powyżej 37 rano, a testy oczywiście negatywne. Nie nastawiam się na nic, testy mnie trochę otrzeźwiły :( miałam odpuścić całe to kontrolowanie cyklu, ale przez spóźnienie okresu martwię się, co tym razem się dzieje.

A jak tam wasze wyniki?

Oliwka0612 lubi tę wiadomość

• Oliwka0612 Znajoma

Wysłany: 15 marca, 19:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Objawy wygladaja dobrze. Ja dziś jednak zrobiłam test, bo obudziłam się z nudnościami i zapchanym nosem. Wyszła druga słaba kreska. Jestem w 28 dniu cyklu 12 dni po Ovitrelle i po owulacji. Jutro chce powtórzyć test. Nie wiem czy mnie przyjmą w luxmedzie na badanie bety? Hmm. A testy robiłaś z porannego siku?
    Z ta kontrola to już tak jest, wiesz jak nam na czyms zależy to trudno się nie przejmować...

Abilify05 lubi tę wiadomość

• Abilify05 Koleżanka

Wysłany: 16 marca, 20:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety okres, ale cieszę się że nadszedł sam bez plamień i wielki bóli, bo bałam się, że znowu coś się popsuło i cykl będzie bardzo długi.

Mogą cię nie przyjąć w luxmedzie, w wielu szpitalach, laboratoriach i przychodniach przyjmują tylko wyjątkowe przypadki. A ovitrelle już nie powinien działać, także może, może coś z tego będzie :)

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.