Forum Temperatury, wykresy, płodność Pierwsze oznaki ciąży
Odpowiedz

Pierwsze oznaki ciąży

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 12 marca, 11:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak w zegarku dziś 🙊 to zaczynamy kolejny cykl 💪

• Abilify05 Koleżanka

Wysłany: 15 marca, 12:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, u mnie niestety podobnie, okres się spóźnia, a ze nie monitorowałam cyklu, nie wiem czy i kiedy była owulacja i kiedy byłby okres. Zwykle cykle trwają 26 dni +\- 3 dni. Doszło kłucie jajnika, lekki ból podbrzusza, który już ustąpił, wcześniej dużo białego śluzu, teraz mniej. Temperatura powyżej 37 rano, a testy oczywiście negatywne. Nie nastawiam się na nic, testy mnie trochę otrzeźwiły :( miałam odpuścić całe to kontrolowanie cyklu, ale przez spóźnienie okresu martwię się, co tym razem się dzieje.

A jak tam wasze wyniki?

Oliwka0612 lubi tę wiadomość

• Oliwka0612 Znajoma

Wysłany: 15 marca, 19:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Objawy wygladaja dobrze. Ja dziś jednak zrobiłam test, bo obudziłam się z nudnościami i zapchanym nosem. Wyszła druga słaba kreska. Jestem w 28 dniu cyklu 12 dni po Ovitrelle i po owulacji. Jutro chce powtórzyć test. Nie wiem czy mnie przyjmą w luxmedzie na badanie bety? Hmm. A testy robiłaś z porannego siku?
    Z ta kontrola to już tak jest, wiesz jak nam na czyms zależy to trudno się nie przejmować...

Abilify05 lubi tę wiadomość

• Abilify05 Koleżanka

Wysłany: 16 marca, 20:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety okres, ale cieszę się że nadszedł sam bez plamień i wielki bóli, bo bałam się, że znowu coś się popsuło i cykl będzie bardzo długi.

Mogą cię nie przyjąć w luxmedzie, w wielu szpitalach, laboratoriach i przychodniach przyjmują tylko wyjątkowe przypadki. A ovitrelle już nie powinien działać, także może, może coś z tego będzie :)

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.