Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pierwsze oznaki ciąży
Odpowiedz

Pierwsze oznaki ciąży

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 12 marca 2020, 11:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak w zegarku dziś 🙊 to zaczynamy kolejny cykl 💪

• Abilify05 Autorytet

Wysłany: 15 marca 2020, 12:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, u mnie niestety podobnie, okres się spóźnia, a ze nie monitorowałam cyklu, nie wiem czy i kiedy była owulacja i kiedy byłby okres. Zwykle cykle trwają 26 dni +\- 3 dni. Doszło kłucie jajnika, lekki ból podbrzusza, który już ustąpił, wcześniej dużo białego śluzu, teraz mniej. Temperatura powyżej 37 rano, a testy oczywiście negatywne. Nie nastawiam się na nic, testy mnie trochę otrzeźwiły :( miałam odpuścić całe to kontrolowanie cyklu, ale przez spóźnienie okresu martwię się, co tym razem się dzieje.

A jak tam wasze wyniki?

Oliwka0612 lubi tę wiadomość

Starania 09.2018
    💗Ona lat 27
    PCOS, nietolerancja glukozy, cykle bezowulacyjne, plamienia śródcykliczne, krótkie, regularne cykle
    6 m-cy stymulacja Lamettą i Clo ❌
    06.2019 Jajowody drożne ✔
    06.2019 Histeroskopia zwiadowcza - bez patologii✔
    🧬02.2020 Gameta Gdynia
    10.2020 - 1 IUI ❌
    11.2020 - 2 IUI 💪
    Beta HCG 15 dpo -172
    Beta HCG 18 dpo - 607
    23.12 - jest <3 --- 10 t.c. - <3 przestało bić
    Czas na nowe starania :)
  • Oliwka0612 Znajoma

Wysłany: 15 marca 2020, 19:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Objawy wygladaja dobrze. Ja dziś jednak zrobiłam test, bo obudziłam się z nudnościami i zapchanym nosem. Wyszła druga słaba kreska. Jestem w 28 dniu cyklu 12 dni po Ovitrelle i po owulacji. Jutro chce powtórzyć test. Nie wiem czy mnie przyjmą w luxmedzie na badanie bety? Hmm. A testy robiłaś z porannego siku?
    Z ta kontrola to już tak jest, wiesz jak nam na czyms zależy to trudno się nie przejmować...

Abilify05 lubi tę wiadomość

• Abilify05 Autorytet

Wysłany: 16 marca 2020, 20:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety okres, ale cieszę się że nadszedł sam bez plamień i wielki bóli, bo bałam się, że znowu coś się popsuło i cykl będzie bardzo długi.

Mogą cię nie przyjąć w luxmedzie, w wielu szpitalach, laboratoriach i przychodniach przyjmują tylko wyjątkowe przypadki. A ovitrelle już nie powinien działać, także może, może coś z tego będzie :)

Starania 09.2018
    💗Ona lat 27
    PCOS, nietolerancja glukozy, cykle bezowulacyjne, plamienia śródcykliczne, krótkie, regularne cykle
    6 m-cy stymulacja Lamettą i Clo ❌
    06.2019 Jajowody drożne ✔
    06.2019 Histeroskopia zwiadowcza - bez patologii✔
    🧬02.2020 Gameta Gdynia
    10.2020 - 1 IUI ❌
    11.2020 - 2 IUI 💪
    Beta HCG 15 dpo -172
    Beta HCG 18 dpo - 607
    23.12 - jest <3 --- 10 t.c. - <3 przestało bić
    Czas na nowe starania :)
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego