Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów pierwszy wykres, pytanie o skok tempratury po imprezie
Odpowiedz

pierwszy wykres, pytanie o skok tempratury po imprezie

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 15 sierpnia 2014, 09:00

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam wszystkich :)
  Dopiero zaczynamy planować ciążę, to mój pierwszy kontrolowany cykl :) Chce przede wszystkim poznać własne ciało i dzięki temu dać nowe życie :)

  Moje cykle standardowo trwają 30 dni. W uiegłym miesiącu cykl przedłużył się do 36 dni. Nigdy nie zastanawiałam się kiedy wypada u mnie owulacja. I teraz się zastanawiam czy ten skok temperatury może byc spowodowany wczorajszą imprezą (taniec do 3 rano + alkohol) czy to już skok owulacyjny. Jeśli chodzi o śluz to taż nie do końca sobie radzę z jego określeniem. Do tej pory był jak mleko(rzadki, biały) A wczoraj był chyba był wodnisty (bo już się ze mnie lało) i przezroczysty. Jak myślicie czy to owulacja czy poprostu zaburzenie?

  30fca26ef9bcccf081bcc88b3718c41b.png

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2014, 09:04

 • surreal95 Przyjaciółka
  Postów: 195 40

  Wysłany: 15 sierpnia 2014, 09:10

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Po imprezie spałaś 3 godziny przed zmierzeniem tempki? Alkohol podobno może zaburzyć to i owo, ale niech sie ekspertki wypowiedzą ;)

  SYNEK! <3

  gannflw1hmy15hvi.png

 • surreal95 Przyjaciółka
  Postów: 195 40

  Wysłany: 15 sierpnia 2014, 10:15

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Znalazłam coś takiego:

  Jest wiele rzeczy, które mogą przesunąć czas owulacji każdej kobiety. Wiele z nich są spowodowane niegroźnymi czynnikami. Jednym z nich jest na przykład choroba, równie dobrze może to być lekkie przeziębienie. Co ciekawe, picie alkoholu również może przesunąć termin owulacji. Zmiana klimatu także może wpłynąć na nasze jajeczkowanie. Dlatego też trzeba dbać o swój organizm pod każdym względem.


  SYNEK! <3

  gannflw1hmy15hvi.png

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 15 sierpnia 2014, 13:27

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  spałam 4 godziny. No cóż zobaczymy co się będzie działo :) a jak to jest: kiedy Ovu zaznacza owulacje na wykresie? juz po owulacji czy w trakcie czy jak?

 • surreal95 Przyjaciółka
  Postów: 195 40

  Wysłany: 15 sierpnia 2014, 15:07

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  https://ovufriend.pl/baza-wiedzy/pytania-i-odpowiedzi/wyznaczanie-dni-plodnych-i-owulacji/kiedy-ovufriend-zaznaczy-owulacje-na-moim-wykresie,64.html

  tyle wiem ;(

  SYNEK! <3

  gannflw1hmy15hvi.png

 • Mysia 15 Autorytet
  Postów: 1560 870

  Wysłany: 15 sierpnia 2014, 17:29

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Jeżeli po skoku przez trzy dni utrzymuje się wyższą tempka to wtedy w dniu skoku wyznacza owulację. Więc wyznacza owulację w sumie już po niej.

  Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
  zem32n0alr3vfj1n.png
  iv09cwa14ccjvtbo.png

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 16 sierpnia 2014, 12:55

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja zawsze po alkoholu mam wzrost temp.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego