X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów plamienie w 15 dc co to?
Odpowiedz

plamienie w 15 dc co to?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karolina30 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 2 listopada 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam obawy bo mam plamienie jestem w 15 dc, owulka jeszcze nie wyszla ale robie testy, prosze o interpetacje

    26f99ea1b886d77fd21e61d140e5f544.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2014, 14:15

    74di4z17q2rryrdy.png
  • Karolina30 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 2 listopada 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pierwszy raz mam plamienie w tym dniu i bolace podbrzusze od wczoraj jak na okres

    74di4z17q2rryrdy.png
  • zazu23l Ekspertka
    Postów: 175 64

    Wysłany: 2 listopada 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolina...plamienie okoloowulacyjne moze to byc ;)

    zazu23l
    ISKIERKA 05.12.2013 [*] 8tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ