X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Podwyższona temp przed okresem
Odpowiedz

Podwyższona temp przed okresem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Joanna_N Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 19 marca 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc. Mam dziwnie wysoka temp przed miesiączką. Jutro termin (mam zawsze terminowe) a od dwóch dni temp rośnie zamiast maleć. Wczoraj 37,1, dziś 37,2, ślub kremowy biały. Częstomocz też... Czy może jest ok a w dniu okresu spadnie?

    20.01.2016- Aniołek. Walczymy o kolejną ciążę...
    22.03.2016- potwierdzenie drugiej ciąży... Walczymy o donoszenie...
  • Kasiak621 Autorytet
    Postów: 622 158

    Wysłany: 19 marca 2016, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miesiaczka mogla ci sie przesunąć przez chorobe, stres itp, mi czesto przez te czynniki sie przesuwa 28-30 dni. W tym miesiacu mam podobnie okres powinnam dostac wczoraj dzis temp dalej wysoka...

    Jak temp dalej bedzie ci sie utrzymywac wysoko to moze sie udało:)

    Lipiec 2015- Początek starań
    08.2016/10.2016/02.2017 c. biochemiczna
    MTHFR C677T hetero, ANA1/2/3+,
    Genotyp Kir Bx, NK 9%, AMH 5,2
    Szczepienia limfocytami(allo mlr 0%->29,6%->0%
    1/2/3 IUI :(
    1 IVF:(
    2 IVF->Transfer 3 dniowego zarodka...... CzekamY
  • Joanna_N Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 19 marca 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A więc i Tobie życzę, by to była ciąża. U mnie rzeczywiście ostatni miesiąc to dużo stresow i nerwów, więc w tym miesiącu nie zakładam ciąży. Bardziej się boje, żeby nic mi się nie przestawiło...

    20.01.2016- Aniołek. Walczymy o kolejną ciążę...
    22.03.2016- potwierdzenie drugiej ciąży... Walczymy o donoszenie...
  • Pszczczółka Znajoma
    Postów: 24 0

    Wysłany: 24 marca 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najwyraźniej Ci się udało! Super!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ