X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/bc636a05a79c3fa2401a9fb0a5288a86
    ciri luknij na wykres skierki, tez wspolzyla w 11 dniu cyklu i miala owulke w 13 i jest w ciazy, mam nadzieje !!! :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspaniale uczucie:) niech sie ladnie i zdrowo rozwija:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie nie trzeba pokazywac wykresow bo kolezanka ktora nigdy nie miala miec dziecka ma teraz 12 letniego syna. Chodzi o to ze szanse sa mniejsze a bez temperatur nic nie wywnioskujesz

  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jusiak owulacje miałam w 14 dc ;) Przytulanki były w 11 ale również 13 dniu. Nie zrozum mnie źle,bo ja Ci na prawdę dobrze życzę, ale u Ciebie ciężko te owulacje określić,żeby odnieść czas współżycia ;) Nie trać nadzieji! Oczywiście ze szanse są póki okresu nie ma :) Ja jestem stara wyga w obserwacji siebie,więc troskę mi łatwiej ;) Jakby co,to rzetelnie obserwuj się w kolejnym cyklu,ale oby go nie było!

    Ciri to kciuki za owulacje!!! &&&&&

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Namida będzie dobrze!!!! Odpoczywaj ;)

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jusiakpp wrote:
    https://ovufriend.pl/graph/bc636a05a79c3fa2401a9fb0a5288a86
    ciri luknij na wykres skierki, tez wspolzyla w 11 dniu cyklu i miala owulke w 13 i jest w ciazy, mam nadzieje !!! :D

    Jusiakpp ale Ty się nakręcasz :) Nadzieja zawsze jest. Oczywiście, życzę Ci żeby się udało, ale jeśli nie wyjdzie, faktycznie jak dziewczyny radzą, zacznij mierzyć temperaturę regularnie i obserwuj swój organizm. to zawsze będzie więcej danych bo tak to takie wróżenie jest bezowocne.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skierka wrote:
    Namida będzie dobrze!!!! Odpoczywaj ;)

    Pewnie, że będzie dobrze, nie może być inaczej :D Ja właśnie sobie odpoczywam w łóżeczku i czekam aż wróci mąż żeby mi (tzn nam :P ) "usługiwać" hihihihi ]:>

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2015, 12:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja mam nadzieje ze owu bedzie i ze moj akurat sie wstrzeli w przytulanki ale ostatnio w dniu owu bylo a bobo brak wiec to nigdy nie wiadomo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jusiakpp wrote:
    https://ovufriend.pl/graph/bc636a05a79c3fa2401a9fb0a5288a86
    ciri luknij na wykres skierki, tez wspolzyla w 11 dniu cyklu i miala owulke w 13 i jest w ciazy, mam nadzieje !!! :D
    jak w 13 dniu? w 14 miała:) i serduchowała też wieczorem 13 dnia;)


    a jak juz tak piszecie o tym wstrzeleniu sie to ja chyba...jeszcze wieczorem poprawię:P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2015, 13:26

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja wrote:
    jak w 13 dni? w 14 miała:) i serduchowała też wieczorem 13 dnia;)


    a jak juz tak piszecie o tym wstrzeleniu sie to ja chyba...jeszcze wieczorem poprawię:P
    A rano bylo? Jak nie to poprawiaj jak tak go moze byc za malo plemniorow to jutro strzelaj ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha znalazłam wykres ciążowy podobny do mojego obecnego:P prawda, że podobny:)? no pocieszcie mnie, że tak-wiem, ze też porównujecie:P
    https://ovufriend.pl/galeria-wykresow-wyniki.html

    Ja juz sama sie w tym miesiącu gubię:)- rano dziś nic nic nic:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2015, 13:33

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie moge go zobaczyc. Ja nie porownuje bo konta premium nie mam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie opłaciłam- sama nie wiem czemu :) a co mi tam:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wole nie bo bym wlasnie porownywala wykresy ;p dobra wspierajcie moja owulacje noooo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Ja wole nie bo bym wlasnie porownywala wykresy ;p dobra wspierajcie moja owulacje noooo


    hheheh nooo wspieramy :) Idź trochę poszaleć z mężem. Podobno seks relaksuje :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och Ciri! jaka wspaniała owulacja! :D żeby była owocna- i miej trojaczki to spokój na całe życie:)

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja wrote:
    jak w 13 dniu? w 14 miała:) i serduchowała też wieczorem 13 dnia;)


    a jak juz tak piszecie o tym wstrzeleniu sie to ja chyba...jeszcze wieczorem poprawię:P



    Kurde przeciez jak byk zielony plus jest 13 dnia cyklu, czy ja cos ze wzrokiem moze mam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielony plus to test owulacyjny, który oznacza, że za dzień lub dwa BYĆ MOŻE dojdzie do owulacji, że nastapił wzrost hormonu LH i organizm przygotowuje sie do owulacjiale niekoniecznie musi do niej dojść:) Owulacja na wykresie zaznaczona jest pionowa linią

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jusiakpp wrote:
    Kurde przeciez jak byk zielony plus jest 13 dnia cyklu, czy ja cos ze wzrokiem moze mam



    To,że wychodzi pozytywny test owulacyjny nie oznacza, że owulacja miała miejsce. On daje znać, że ciało się do owulacji przygotowuje i może ona wystąpić za 24-36h, ale to nie oznacza, że na 100% wystąpi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plus nie swiadczy o owulacji kecz o skoku LH gdzie owulacja po nim MOZE ALE NIE MUSI wystapic miedzy 24-36 godzin po skoku LH

‹‹ 147 148 149 150 151 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ