X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mistica wrote:
    Witajcie, możecie zerknąć na mój wykres?

    Po raz pierwszy w życiu mój cykl trwa aż 43 dni, robiłam co prawda 4 testy ciążowe, wszystkie wyszły negatywne. Od 5 dni jestem na antybiotyku, bo mam anginę, ale okres już wcześniej sporo się opóźniał... Czy gdybym wybrała się na betę to antybiotyk może zafałszować wynik? Miałyście kiedyś podobny przypadek, że domowy test ciążowy wychodził negatywnie, a okazało się, że ciąża jest/była? Proszę o opinię...


    f3a78f9bc95dea54aa882cb051727bdc.png


    Choroba może zniekształcić temperaturę, antybiotyk również. Nie wiem jak wpływa na wyniki testów. Dodatkowo w wyniku choroby możesz mieć dłuższy cykl niestety, stres i zamartwianie się też nie wpływa pozytywnie na cykl. Cykle są bardzo wrażliwe na bodźce zewnętrzne i wewnętrzne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2015, 08:58

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny no nie mogłam się powstrzymać !!! :P I tak już od 14 dnia cyklu... Cały czas pozytywne testy owulacyjne

    Dzisiejszy test owulacyjny 22 dzień cyklu. Na zdjęciu słabo widać, ale ta druga kreska jest wyraźnie ciemniejsza od kontrolnej :)

    2f57fb0c69233295med.jpg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort może coś sie zacięło?;) a tak poważnie nie robiłabym juz tych testów owulacyjnych tylko odczekała tydzień i zrobiła ciążowy:)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    PrimaSort może coś sie zacięło?;) a tak poważnie nie robiłabym juz tych testów owulacyjnych tylko odczekała tydzień i zrobiła ciążowy:)
    Już ich nie mam :)
    Dziś ostatni zrobiłam żeby nie leżał nie kusił i nie zapeszał :)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, poczekaj trochę i zrób ciążowy :)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • myshka84 Autorytet
    Postów: 988 729

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć Dziewczyny :)

    mam takie pytanko, bo na pewno orientujecie się lepiej. czy po zagnieżdżeniu temperatura musi wzrosnąć? bo u mnie się uparła na 36,9 i nie daje się przekonać żeby choć trochę podskoczyć ;)

    wiem, że najlepiej się nie przejmować, poczekać te dwa dni i wtedy się okaże.
    ale najtrudniej z tym "poczekiwaniem".. :D

    pozdrawiam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2015, 16:13

    7T8cp1.png
    Flp 4,6-7
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie musi wzrosnąć, może nawet spaść na dzień i wrócić do poprzedniego poziomu. Ile kobiet na świecie tyle możliwości :) Uzbrój się w cierpliwość i czekaj :) trzymam kciuki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2015, 16:25

    myshka84 lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • myshka84 Autorytet
    Postów: 988 729

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję :)
    pokłady cierpliwości chyba już wyczerpałam w okolicach poniedziałku ;) ale jakoś muszę dotrwać..

    widzę, że Ty też czekasz? w takim razie kibicuję :)

    7T8cp1.png
    Flp 4,6-7
  • Mada0205 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem tu nowa, to mój pierwszy cykl starań o dzidziusia i pierwszy wykres. W związku z tym proszę o jego interpretację bardziej doświadczone forumowiczki:)


    9cb39c27bf2839fa228bf48118303f8c.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2015, 17:24

  • mietata Autorytet
    Postów: 1455 770

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2017, 14:26

    endometrioza (3/4 st.), hiperinsulinemia, niedoczynność tarczycy, AMH 0,9
    IVF ICSI - 15.02.2017 transfer 4A, raz a dobrze :) p19uugpj3ngcys2q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myshka84 wrote:
    cześć Dziewczyny :)

    mam takie pytanko, bo na pewno orientujecie się lepiej. czy po zagnieżdżeniu temperatura musi wzrosnąć? bo u mnie się uparła na 36,9 i nie daje się przekonać żeby choć trochę podskoczyć ;)

    wiem, że najlepiej się nie przejmować, poczekać te dwa dni i wtedy się okaże.
    ale najtrudniej z tym "poczekiwaniem".. :D

    pozdrawiam :)


    Moja temp rzadko przekracza 36,7 nawet jak byłam w ciazy. To chyba nie ma znaczenia, ważne zeby utrzymywała sie na wyższym poziomie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2015, 21:15

    myshka84 lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myshka84 wrote:
    dziękuję :)
    pokłady cierpliwości chyba już wyczerpałam w okolicach poniedziałku ;) ale jakoś muszę dotrwać..

    widzę, że Ty też czekasz? w takim razie kibicuję :)

    Tak, czekam i też mi się cierpliwość kończy :) Pomału mnie to irytuje, wóz albo przewóz.

    Mada0205: bardzo ładny wykres, nic tylko poczekać kilka dni i testować :) Tylko dlaczego masz temperatury z pustymi kropami?

    mietata: faktycznie jest dziwny, zdarzały się takie wcześniej, czy to pierwszy raz?

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Mada0205 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki littleladybird za interpretację:-) Te puste kółka w wykresie to dlatego, że mierzyłam temperaurę raz o 5.30 raz o 6 albo o 6.30:-) Ale od tygodnia mierze o jednej godzinie. Tobie też gratuluję wykresu i trzymam kciuki!

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zwróciłam uwagi na godziny :P Dzięki, oby się nie popsuł :) i Twój też, niech będzie jeszcze ładniejszy :*

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • mietata Autorytet
    Postów: 1455 770

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2017, 14:26

    endometrioza (3/4 st.), hiperinsulinemia, niedoczynność tarczycy, AMH 0,9
    IVF ICSI - 15.02.2017 transfer 4A, raz a dobrze :) p19uugpj3ngcys2q.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 05:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też wariuje, robi mi niepotrzebnie nadzieje, @ ani widu ani słychu, a testy mega wyraźne negatywne :( już się gubię w tym wszystkim :( mój dzień zapowiada się do bani, mam nadzieję, że Wasz będzie lepszy. Buziaki :*

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    little ale Ty wykres masz taki calkiem ladny, z tego co pisalyscie ta tempka przed okresem spada a u Ciebie nie...

    za to mój szaleje :P

    iv09i09katk65tr1.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jest ładny, ale nic z niego jeszcze nie wynika. Ani ciąży ani @ nic nie zapowiada, nic nie potwierdza. Żadnych typowych objawów na @ nie mam, a z reguły wyczuwałam ją kilka dni wcześniej. A testy wychodzą negatywne. W poniedziałek lub wtorek idę na betę. Chyba, że pojawi się @ to nie pójdę.

    Lunka Twój niech zaszaleje na maksa i skończy się zieloną kropą :) mam nadzieję, ze tak będzie :*

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Dziewczyny jestem nowa na ovu, czy ktoś pomógłby mi zinterpretowac wykres, ovu wyznaczyło mi owulację, ale chyba jej nie było, zerknijcie https://ovufriend.pl/graph/7ae3f6f4f6c9b2caed2ce902ed0458b4
    7ae3f6f4f6c9b2caed2ce902ed0458b4.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim !!! :D
    U mnie słonecznie od rana :)

    Po wpisaniu dzisiejszej temperatury do wykresu zmienił się dzień wyznaczenia owulacji z 15 na 18 dzień cyklu. Hmm... Zobaczymy, bo według obliczeń ovufriend okresu nie dostanę 22 kwietnia a 24 :/

    Aska84 lubi tę wiadomość

‹‹ 71 72 73 74 75 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ