X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • MonikaP Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 16 marca 2020, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenia wrote:
    Wygląda obiecująco.Kiedy testujesz?
    Nie testuje tym razem przed miesjaczka, zbyt wiele negatywnych testów widzialam i trochę już nie wierzę, że tym razem zobaczę pozytywny. Nadzieja zawsze jest ale zmęczenie psychiczne niestety tez mi towarzyszy......

  • Marzycielkaa Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 17 marca 2020, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poproszę o pomoc w interpretacji, jestem nowa na stronie :) Test ciążowy wyszedł wczoraj negatywny..
    b9f0907f94e4c53b7efd16d58c1d8d86.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2020, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    robiłaś już 7 testów w tym cyklu???:)
    wow, ja tyle nie zrobiłam chyba przez 1,5 roku starań :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2020, 15:10

  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 19 marca 2020, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielkaa wrote:
    Poproszę o pomoc w interpretacji, jestem nowa na stronie :) Test ciążowy wyszedł wczoraj negatywny..
    b9f0907f94e4c53b7efd16d58c1d8d86.png
    Wydaje mi się że 18dpo powinno cos wyjsc. Ale owulacja mogla byc chwilke pozniej, do tego zagniezdzenie tez moglo potrwac. Takze ciezko stwierdzic co sie dzieje. Jak dlugie masz cykle?

  • Marzycielkaa Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 20 marca 2020, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różnie mam nieregularny okres. Biorąc Ovarin miałam cykle 28, bez miałam 31-36 Ale czasem i 60 dni. Teraz biorę Ovarin więc powinien przyjść normalnie... ostatnie współżycie miałam w owulacje.. testy owulacyjne zaczęły mi się robić teraz z powrotem coraz ciemniejsze, mam pelny biust, mdłości, wyższa temperaturę, a osoby które nie wiedzą o moim staraniu np. Mama powiedziały że jestem w ciąży bo widać po mojej twarzy że promienieje.. nigdy nikt mi tak nie mówił A teraz w ciągu tygodnia 4 różne osoby.. I to przez Messenger :O
    Na testach miałam slad delikatny, dzisiaj różowe krechy ale nie na tym miejscu co trzeba.. na betę nie chcą przyjąć przez wirusa A ja szaleje z ciekawości..

    Ola_45 lubi tę wiadomość

  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 21 marca 2020, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielkaa wrote:
    Różnie mam nieregularny okres. Biorąc Ovarin miałam cykle 28, bez miałam 31-36 Ale czasem i 60 dni. Teraz biorę Ovarin więc powinien przyjść normalnie... ostatnie współżycie miałam w owulacje.. testy owulacyjne zaczęły mi się robić teraz z powrotem coraz ciemniejsze, mam pelny biust, mdłości, wyższa temperaturę, a osoby które nie wiedzą o moim staraniu np. Mama powiedziały że jestem w ciąży bo widać po mojej twarzy że promienieje.. nigdy nikt mi tak nie mówił A teraz w ciągu tygodnia 4 różne osoby.. I to przez Messenger :O
    Na testach miałam slad delikatny, dzisiaj różowe krechy ale nie na tym miejscu co trzeba.. na betę nie chcą przyjąć przez wirusa A ja szaleje z ciekawości..
    Wow, to moze rzeczywiscie cos jest na rzeczy. Tym bardziej ze juz duzo czasu minelo od owulacji i nadal nic. Wstaw moze zdjecie testu. Popatrze 😅

  • Paulina012 Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 21 marca 2020, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojecia jak udostępnić tu wykres więc wklejam link mam nadzieję, ze to wystarczy

    dff32f8aa1da918bccc85e7cb0c9d4b2.png


    Dziewczyny nie wiem co myśleć, temperatura nie spada a testy wychodzą negatywnie dodam, ze OF na początku ustawil mi owulacje na 17 dc a po kilku dniach przestawił na 14 dc. Okres mi sie zpoznia jeden dzien przed wczoraj mialam zabarwiony na rozowo sluz i dwie nitki krwi myślicie, ze jest szansa na ciaze?

  • julka_kulka Ekspertka
    Postów: 500 175

    Wysłany: 25 marca 2020, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina012 i jak sytuacja u Ciebie?

    Niereanimuj lubi tę wiadomość

    km5sgu9r4z5eztia.png

    Czekamy na Ciebie <3
  • KasikM Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 26 marca 2020, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, czy 3 identyczne temperatury pod rząd 5,6,7 dnia cyklu są wporzadku? Jest dobrze czy cis nie tak i temp powinna rosnąć? Oto mój wykres 52a5cc15581850f62e3db68621105251.png

  • nickt Znajoma
    Postów: 29 35

    Wysłany: 5 maja 2020, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie, może pomożecie mi proszę... Temperaturę badam od 2 miesiecy, wcześniej robiłam testy owu (wiem, że są dla wielu mało wiarygodne, jednak pokazywały wyniki dodatnie), raczej po połowie cyklu 30-32 dniowych. Tym razem nadal nic... Skoku brak... Czy to właśnie tak na wykresie wygląda cykl bezowulacyjny? Z góry Wam dziękuję :*

    9e844794303899e6015378b49db17067.png

  • judysia86 Przyjaciółka
    Postów: 348 83

    Wysłany: 6 maja 2020, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na moje oko chyba bez owulki w tym cyklu. A w poprzednim cyklu mialas ładny skok?

    "Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba" ❤️
  • nickt Znajoma
    Postów: 29 35

    Wysłany: 6 maja 2020, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    judysia86 wrote:
    Na moje oko chyba bez owulki w tym cyklu. A w poprzednim cyklu mialas ładny skok?
    Dzięki Judyta za odp. W zeszłym był ładny spadek przed owulacja i wzrost. Druga połowa cyklu zdecydowanie "w górę" :( liczę jeszcze na jakieś przesunięcie... Będę testować owu. A nuz się uda.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2020, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ile cykli już mierzysz temperaturę? ile takich bez owu w roku się zdarza? bo 1-2 to jeszcze całkiem normalne.

  • nickt Znajoma
    Postów: 29 35

    Wysłany: 6 maja 2020, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sYlL wrote:
    a ile cykli już mierzysz temperaturę? ile takich bez owu w roku się zdarza? bo 1-2 to jeszcze całkiem normalne.
    Dopiero drugi miesiąc pomiarow i wciąż się uczę! Ale traf chciał, że od razu taki cykl. Mam nadzieję, że okaże się to jednorazowe :)

  • Turkusowa82 Autorytet
    Postów: 2372 3492

    Wysłany: 8 maja 2020, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8606b75bb355537bc34f87713ebeb1f5.png

    Dziewczyny mam prośbę o interpretację wykresu. Że względu na przerwę w leczeniu ( zamknięte kliniki) zaczęłam mierzyć temperaturę. Z wcześniejszych obserwacji i monitorongu wychodziło że owu wypada ok 17-18 dc . Na wykresie skok temperatury jest po 18 dc, ale pierwszy raz od dawna nie zaobserwowalam śluzu płodnego i nie miałam bólu owu. Możliwe że ten cykl jest bezowulacyjny??

  • szamanka91 Autorytet
    Postów: 3221 2182

    Wysłany: 8 maja 2020, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkusowa82 wrote:
    8606b75bb355537bc34f87713ebeb1f5.png

    Dziewczyny mam prośbę o interpretację wykresu. Że względu na przerwę w leczeniu ( zamknięte kliniki) zaczęłam mierzyć temperaturę. Z wcześniejszych obserwacji i monitorongu wychodziło że owu wypada ok 17-18 dc . Na wykresie skok temperatury jest po 18 dc, ale pierwszy raz od dawna nie zaobserwowalam śluzu płodnego i nie miałam bólu owu. Możliwe że ten cykl jest bezowulacyjny??
    Aby wyznaczyć owu muszą być 3 wyższe temperatury, a u Ciebie tego nie ma więc nie da się wyznaczyć owu. Bardzo prawdopodobne, że to cykl bezowulacyjny. Mierzysz codziennie o tej samej porze? Wysypiasz się? Nie budzisz się w nocy? :)

    Starania od 08.2018
    Cykle bezowulacyjne ✖
    11 cykli na stymulacji ✖
    HSG ✔ Kariotypy ✔ AMH - 4,11 ✔
    Mutacje MTHFR hetero oraz PAI-1

    IUI - 19.05.2021 🍷
    ➡️ IVF
    02.08.2021 transfer ET
    9dpt beta 34,2 mIU/ml
    11dpt beta 100,0 mlU/ml 😍
    29dpt Jest ❤️
    I prenatalne OK
    Połówkowe OK
    It's a boy 💙
    Mamy ❄️❄️

    age.png
  • Turkusowa82 Autorytet
    Postów: 2372 3492

    Wysłany: 8 maja 2020, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szamanka91 wrote:
    Aby wyznaczyć owu muszą być 3 wyższe temperatury, a u Ciebie tego nie ma więc nie da się wyznaczyć owu. Bardzo prawdopodobne, że to cykl bezowulacyjny. Mierzysz codziennie o tej samej porze? Wysypiasz się? Nie budzisz się w nocy? :)
    Dziękuję za odpowiedź. Temperature mierze codziennie o 5.30 lub o 6.00. Raczej się wysypiam, zdarza się że budzę się w nocy ale nie wstaje, zazwyczaj zaraz zasypiam.

  • julka_kulka Ekspertka
    Postów: 500 175

    Wysłany: 11 maja 2020, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkusowa82 wrote:
    Dziękuję za odpowiedź. Temperature mierze codziennie o 5.30 lub o 6.00. Raczej się wysypiam, zdarza się że budzę się w nocy ale nie wstaje, zazwyczaj zaraz zasypiam.

    A jaki termometr masz?

    km5sgu9r4z5eztia.png

    Czekamy na Ciebie <3
  • Turkusowa82 Autorytet
    Postów: 2372 3492

    Wysłany: 11 maja 2020, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julka_kulka wrote:
    A jaki termometr masz?
    Termometr owulacyjny Kardioline.

  • Emkaxd Koleżanka
    Postów: 31 2

    Wysłany: 11 maja 2020, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszukuję pomocy w interpretacji wykresu. 649e57e85eb525ad945ac2f19d619448.png czy wszystko okej z tym wykresem?

‹‹ 892 893 894 895 896 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ