X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • MARTA Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 20 lipca 2020, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Trzymam mocno kciuki!!! Daj znac!!! jak tam w niedziele !!!
    Ja dopiero w trakcie owulacji , także jeszcze daleko....

    Lucy777 wrote:
    Właśnie wyluzować, przestać o tym w kółko myśleć i niedoszukiwac się objawów we wszystkim... żeby to było takie proste co.. ja mam @ średnio co 30dni bywa 29 lub 28 ale srednio wychodzi co 30. Chociaż różne kalkulatory różne rzeczy mówią. Teraz mam termin niby na niedzielę. Zobaczymy...

  • Lucy777 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 20 lipca 2020, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam znać na pewno 😊😊😊

  • Anna-mama3 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 21 lipca 2020, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    b420309102f75d785a558ab8a1c57a88.png
    Hej dziewczyny proszę o interpretację. Jeszcze nie jestem w tym dobra Czyżby ten cyk był bez owulacji. Dlaczego nagle spadła temper.

  • Żonkil Autorytet
    Postów: 956 817

    Wysłany: 21 lipca 2020, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna-mama3 wrote:
    b420309102f75d785a558ab8a1c57a88.png
    Hej dziewczyny proszę o interpretację. Jeszcze nie jestem w tym dobra Czyżby ten cyk był bez owulacji. Dlaczego nagle spadła temper.

    Który dziś masz dzień cyklu? Czasem te wykresy źle się wklejają na tym forum. Dziwna sprawa, może to jakaś pojedyncza anomalia, jutrzejsza tempka nam pewnie prawdę powie, co się dzieje.

    Starania od 01.2020
    - 05.2020 💔cb
    -07.2020 💔poronienie 8tc Aniołek [*]

    eb856b1cbf.png

    6c781ed246.png
  • kasia25760 Przyjaciółka
    Postów: 120 46

    Wysłany: 21 lipca 2020, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to spadek przedowulacyjny czyli najwyzsze steżenie estrogenu co powoduje ze jajkeczko jest w 100 gotowe do uwolnienia badz juz uwolnione i czeka na zapłodnienie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2020, 16:09

    Cud lipcowy 2021
    w4sqs65gni1mm362.png
  • Anna-mama3 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 21 lipca 2020, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś moj 15dc. Hmn dziwne to wszystko bo w niedzielę byłam u mojego gin i powiedział że w tym cyklu nic z tego bo nic tak.nie widzi to ja już sama nie wiem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2020, 21:09

  • Anna-mama3 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 21 lipca 2020, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia25760 wrote:
    to spadek przedowulacyjny czyli najwyzsze steżenie estrogenu co powoduje ze jajkeczko jest w 100 gotowe do uwolnienia badz juz uwolnione i czeka na zapłodnienie
    Jeśli tak jest jak piszesz to biorę się za.meza 😏. Zobaczymy jaka będzie jutro rano ten. Dzięki

  • kasia25760 Przyjaciółka
    Postów: 120 46

    Wysłany: 21 lipca 2020, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna-mama3 wrote:
    Jeśli tak jest jak piszesz to biorę się za.meza 😏. Zobaczymy jaka będzie jutro rano ten. Dzięki
    Bierz się bierz lekarze sie myla i to bardzo sama tego doswiadczam jeden ze mięsniak drugi ze ubytek w macicy 3 tyłozgięcie masakra .Nie chce Ci wymieniać dalej!!Życzę upojnej nocy u mnie taka bedzie jutro.Bo zeszłym cyklu niestety poronilam tzw ciąża biochemiczna...

    Cud lipcowy 2021
    w4sqs65gni1mm362.png
  • Anna-mama3 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 21 lipca 2020, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia25760 wrote:
    Bierz się bierz lekarze sie myla i to bardzo sama tego doswiadczam jeden ze mięsniak drugi ze ubytek w macicy 3 tyłozgięcie masakra .Nie chce Ci wymieniać dalej!!Życzę upojnej nocy u mnie taka bedzie jutro.Bo zeszłym cyklu niestety poronilam tzw ciąża biochemiczna...
    Dzięki Tak mi przykro ☹️ trzymam kciuki za was wszystkie.

  • MARTA Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 21 lipca 2020, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prosze o interpretacje cyklu. Dzisiaj moj 12 d. C.. Test owulacyjny ujemny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2020, 22:18

  • MARTA Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 22 lipca 2020, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dodać swoj wykres w tym poście ??

  • Anna-mama3 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 22 lipca 2020, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    b420309102f75d785a558ab8a1c57a88.png
    Hej dziewczyny i co myślicie dzisiaj czy jest szansa że owu przyjdzie. Dziś mój 16.dc 😏

  • Żonkil Autorytet
    Postów: 956 817

    Wysłany: 22 lipca 2020, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna-mama3 wrote:
    b420309102f75d785a558ab8a1c57a88.png
    Hej dziewczyny i co myślicie dzisiaj czy jest szansa że owu przyjdzie. Dziś mój 16.dc 😏

    Jutro zobaczymy, czy będzie kolejny skok. Jakiego termometru używasz? Bo widzę dokładność do 0.1. No i podstawowe pytanie jak że śluzem bo tego nie widzę na wykresie.

    Starania od 01.2020
    - 05.2020 💔cb
    -07.2020 💔poronienie 8tc Aniołek [*]

    eb856b1cbf.png

    6c781ed246.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2020, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MARTA wrote:
    Prosze o interpretacje cyklu. Dzisiaj moj 12 d. C.. Test owulacyjny ujemny.
    Hej,
    jeśli chcesz mierzyć temperaturę by obserwować swój cykl, to niestety ale liczy się systematyczność. Z Twojego wykresu widzę, że mierzysz o randomowych porach. Aby wynik był miarodajny musisz to robić codziennie o stałej godzinie, zaraz po przebudzeniu a przed wstaniem z łóżka. Po minimum 3 h snu. Wtedy możliwe jest śledzenie cyklu. Dodatkowo musisz też wiedzieć, że taki pomiar robi się max do godziny 8 bo niestety ale później temperatura się mocno waha, co widać po Twoim wykresie.
    Mam nadzieje, że pomogłam. Postaraj się od następnego cyklu mierzyć z rana i w tym samym miejscu. Najlepiej jest to robić w pochwie z tego względu, że temperatura jest tam najbardziej stabilna.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2020, 12:28

  • MARTA Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 22 lipca 2020, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mam pytanie... czy miałyście kiedy tak... że po owulacji bolał Was lewy jajnik... taki ból kujący , raczej bolesny??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2020, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MARTA wrote:
    Hej, mam pytanie... czy miałyście kiedy tak... że po owulacji bolał Was lewy jajnik... taki ból kujący , raczej bolesny??
    Może pęka Ci drugie jajeczko, albo owulacja dopiero teraz następuje.

  • MARTA Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 22 lipca 2020, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akurat w tym cyklu miałam dwa jajeczka , ale z prawego jajnika.
    a owulacji już raczej nie mam , bo z testów owu wystąpiła raczej w 10 d.c., a teraz jestem już 13 d.c


    Pcosik wrote:
    Może pęka Ci drugie jajeczko, albo owulacja dopiero teraz następuje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2020, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MARTA wrote:
    Akurat w tym cyklu miałam dwa jajeczka , ale z prawego jajnika.
    a owulacji już raczej nie mam , bo z testów owu wystąpiła raczej w 10 d.c., a teraz jestem już 13 d.c
    Test owulacyjny to tylko informacja o tym, że Twój organizm przygotowuje się do owulacji, która następuje 12-36 h od pozytywnego testu (czyli testowa kreska ciemniejsza badz taka sama jak kontrolna kreska). Często jest też tak, że testy się źle wybarwiają bądź zdarzają się wadliwe. Dlatego tylko monit mógłby Ci potwierdzić, że jeszcze nie miałaś owulacji. Możliwe jest, że po pozytywnym teście nie doszło do owulacji i organizm robi drugie podejście. Poza tym z tego co widzę, to pozytywny test miałaś 11 dc jeszcze (nie wiem o której godzinie) wiec może miałaś dopiero teraz owulke. Przeczytaj co Ci napisałam wyżej o temperaturze.
    Nie wiem też jaka jest Twoja historia obserwacji własnego ciała. Ekspertem nie jestem, ale tez miewam bóle owulacyjne. Gdzieś przeczytałam, że odczuwany przez nas ból to nie jest de facto moment pęknięcia pęcherzyka Graffa, lecz rozlewanie się płynu po zatoce Douglasa.
    Im więcej parametrów obserwujesz tym masz większą pewność. Poczytaj sobie o obserwacji śluzu szyjkowego oraz o obserwacji samej szyjki. Będziesz miała więcej informacji co się dzieje w danym momencie

  • MARTA Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 22 lipca 2020, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    możliwe , że akurat dzisiaj jest owulacja!! Oby :)
    Temperatura wzrosła tylko w niedziele 10 d.c. do 37,5 c. śluz także był rozciągliwy i ciągnący.

    Teraz mam już tylko raczej biały, suchy śluz.

    a kreska na teście była taka sama jak z prawej strony, i tylko tego jednego dnia, w pozostałe juz jaśniejsze.



    Pcosik wrote:
    Test owulacyjny to tylko informacja o tym, że Twój organizm przygotowuje się do owulacji, która następuje 12-36 h od pozytywnego testu (czyli testowa kreska ciemniejsza badz taka sama jak kontrolna kreska). Często jest też tak, że testy się źle wybarwiają bądź zdarzają się wadliwe. Dlatego tylko monit mógłby Ci potwierdzić, że jeszcze nie miałaś owulacji. Możliwe jest, że po pozytywnym teście nie doszło do owulacji i organizm robi drugie podejście. Poza tym z tego co widzę, to pozytywny test miałaś 11 dc jeszcze (nie wiem o której godzinie) wiec może miałaś dopiero teraz owulke. Przeczytaj co Ci napisałam wyżej o temperaturze.
    Nie wiem też jaka jest Twoja historia obserwacji własnego ciała. Ekspertem nie jestem, ale tez miewam bóle owulacyjne. Gdzieś przeczytałam, że odczuwany przez nas ból to nie jest de facto moment pęknięcia pęcherzyka Graffa, lecz rozlewanie się płynu po zatoce Douglasa.
    Im więcej parametrów obserwujesz tym masz większą pewność. Poczytaj sobie o obserwacji śluzu szyjkowego oraz o obserwacji samej szyjki. Będziesz miała więcej informacji co się dzieje w danym momencie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2020, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MARTA wrote:
    możliwe , że akurat dzisiaj jest owulacja!! Oby :)
    Temperatura wzrosła tylko w niedziele 10 d.c. do 37,5 c. śluz także był rozciągliwy i ciągnący.

    Teraz mam już tylko raczej biały, suchy śluz.

    a kreska na teście była taka sama jak z prawej strony, i tylko tego jednego dnia, w pozostałe juz jaśniejsze.

    Zobacz sobie różnice w temperaturach godzinowo jak mierzysz. Zmierz sobie jutro pierwszą rano jak sie obudzisz, leżąc w łóżku (tylko taka jest miarodajna) a poźniej zmierz sobie np o 15 i wieczorem. Zobaczysz jak temp się waha w ciągu dnia. Poza tym w ciągu dnia się ruszasz i to podwyższa temp. A na wykresie masz wprowadzone godziny z popołudnia, bądź wieczoru.

‹‹ 900 901 902 903 904 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ