X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 9 maja 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paznokietek wrote:
    Kochana a moze zrobimy w ten sam dzień?:D:D:D Co Ty na to? Ja mogę poczekać do 14 o ile nie dostane @.
    Pewnie, że możemy :)

    Chociaż na razie mi się wykres beznadziejnie rozjechał i wg niego to powinnam @ dostać ok. 18 maja.
    Ale nic to, zrobię ten test 14go i tyle.

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co bulo plamienie 22 dc wiec to moglo byc na owu. Niestety masz tak dziwne te temperatury ze jak znow spadnie a potem skoczy moze sie okazac ze cykl bez owu . Ale ten 18 moglby byc bo wtedy wszystkie temperatury byly nad kreska te z II fazy...

  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 9 maja 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tzn właśnie to plamienie to nie było takie do końca plamienie. Zawsze mam plamienia i widać je na papierze, czasem wkładce, jako takie brązowe.

    A tym razem na papierze były po prostu niteczki krwi, w niedużej ilości, ale były. Więc się jakoś zasugerowałam, że to mogła być implantacja (co by się zgadzało z odpowiednimi wzrostami i spadkami temp).

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4 dni po owulacji to raczej za wczesnie. Zwylke od 6 dnia do 10-12... ale w sumie nie wiem... moze po seksie? Mnie sie rzadko ale czasem zdarza na drugi dzien po stosunku. Nie wiem... albo moze sprawdzasz szyjke?

  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 9 maja 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nie sprawdzam. W tym cyklu nie badałam też śluzu, bo jakoś notorycznie o tym zapominałam i odpuściłam.
    Ach no nic, pozostaje poczekać do 14.05, zrobić test i tyle, nic więcej mądrego nie wymyślę...

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo raczej nie ;( pozostaje czekac.

  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 9 maja 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liskova faktycznie te Twoje temperatury skaczą niesamowicie. Ja tym zaznaczaniem owulacji przez ovu bym się nie sugerowała tak do końca, bo mi zmieniał kilka razy ;) Zobaczymy jak te temperatury będą się teraz zachowywały. Nic więcej się nie da zrobić :/

    ciri22 lubi tę wiadomość

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 9 maja 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skierka, no racja, chociaż mnie to troszkę podłamało :(

    Kurde, mimo wielu obaw przed ciążą i dzieckiem, to jednak widzę teraz jak mi mega zależy...

    Za to u Ciebie mega ładnie!

    Skierka lubi tę wiadomość

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skierka ladnie sie utrzymuje ;)

    Skierka lubi tę wiadomość

  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 9 maja 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liskova mnie załamuje każdy spadek, mimo że tempki wciąż nad linią podstawową. Ja mierzę też temp wieczorem. Zawsze przed zaśnięciem. Jak już wtedy widzę poniżej 37 to mam od razu czarne myśli. Z jednej strony stresuje mnie to mierzenie bardzo, ale z drugiej, jak w zeszłym cyklu odpuściłam i ten progesteron wyszedł za nisko, to byłam zła, bo nie mogłam tego odnieść do temperatur. Ehhh.....tak źle i tak nie dobrze :/

    Ciri nie ukrywam,że jest nadzieja we mnie, tylko chyba wolę się też juz teraz liczyć z porażką, bo jednak zrobić dziecko nie jest tak łatwo :/

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo wiem. Ja sobie postanowilam ze poczekam do 16-18dnia wyzszych temperatur ale nie wiem czy wytrzymam... ;( a wole jednak okres niz I kreske

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • Maxima Autorytet
    Postów: 297 105

    Wysłany: 9 maja 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry !
    Nie nadazam za Wami. U mnie w koncu owu zaznaczone no i zobaczymy co dalej. Milego konca tyg. Wam zycze.

    0d1y3e3k6tpiot5r.png
    30.05.2004[*] 5 tyg.
    15.08.2014[*] 6 tyg.
    89554e5b2dd7fc480db40ad2398d7c04.png
  • candela Autorytet
    Postów: 581 341

    Wysłany: 9 maja 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zalało mnie, także miałyście racje.

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    druga ciąża <3 złoty strzał!
    RwFEp2.png 7lpqp2.png
  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 9 maja 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Candela nowy cykl, nowa szansa. Powodzenia :)

    Maxima wzajemnie :)

    Maxima lubi tę wiadomość

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Candela wez po tym cyklu idz do lekarza ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siekierka a Ty miałaś monitoring w tym cyklu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liskova wrote:
    U mnie dzisiaj malutki spadek. Generalnie nieduży, bo o 0,03 ale przez to głupek mi przesunął ovu na 24 dc i teraz w ogóle to bez sensu wygląda, czas współżycia słaby i wszystko do kitu.
    A jak dla mnie to ta owu jednak była wtedy, co wyznaczył wcześniej, czyli 18 dc, jak Wy sądzicie?
    Mi też dzisiaj przesunął z 13 dc na 15 dc... Tempka poszła w górę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Noo wiem. Ja sobie postanowilam ze poczekam do 16-18dnia wyzszych temperatur ale nie wiem czy wytrzymam... ;( a wole jednak okres niz I kreske
    Ja tak samo! :-/

  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 9 maja 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort nie, nie miałam. U mnie na monitoring musiałabym jechać do innego miasta (w uk ciężko i niego), a ja nie mam po prostu jak. Mimo wszystko moje cykle pomału wracają do normy i patrząc na wykres odliczyłam te 7 dni. Może nie będą mega dokładne, ale na pewno lepiej jak w zeszłym cyklu, gdzie poszłam stanowczo za późno :/ Szczyt progesterony przypada na 21-23 dzień cyklu. Jednak, przy długich, nie regularnych cyklach ciężko to wyłapać. Jakbym mieszkała w Pl na bank bym się monitorowała, bo to jest super sprawa :)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skierka wrote:
    PrimaSort nie, nie miałam. U mnie na monitoring musiałabym jechać do innego miasta (w uk ciężko i niego), a ja nie mam po prostu jak. Mimo wszystko moje cykle pomału wracają do normy i patrząc na wykres odliczyłam te 7 dni. Może nie będą mega dokładne, ale na pewno lepiej jak w zeszłym cyklu, gdzie poszłam stanowczo za późno :/ Szczyt progesterony przypada na 21-23 dzień cyklu. Jednak, przy długich, nie regularnych cyklach ciężko to wyłapać. Jakbym mieszkała w Pl na bank bym się monitorowała, bo to jest super sprawa :)
    Ja chyba jednak zaryzykuję i skoro ginekolog powiedział 17 dnia cyklu, że jeśli owulacja miała być to już była to znaczy, że w ciągu maks 3 dni wcześniej mogła wystąpić. Zrobię ten progesteron w 22 dniu cyklu

‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ