X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Skok w DOL po "owulacji"
Odpowiedz

Skok w DOL po "owulacji"

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • margarethe Koleżanka
    Postów: 42 10

    Wysłany: 3 grudnia 2019, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pewne watpliwosci co do cyklu. Pol roku bralam cyclo progynowe i temperaturki byly piekne ze skokiem ale bez objawow owulacji, od tego cyklu lekarz zmienil mi na progesteron w drugiej fazie. piekne objawy owulacji, sluz szyjka, bole, otwarcie, poped, ale temperatura spada jak szalona od tego czasu, co to moze otnaczac? Domnieman ze do owulacji nie doszlo ale skad te objawy? I dlaczego ten gwaltowny spadek teraz z dnia na dzien?

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz wykres? To udostępnij po nim będzie można coś powiedzieć a bez tego to nikt nic ci nie powie. Rownie dobrze organizm może robić próby owulacyjne

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Inaa89 Autorytet
    Postów: 3510 5808

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie również wydawało się że owulacja wystąpiła. Bol owu był dość nieznośny jak zawsze, testy owu pozytywne, sluz rozciagliwy, szyjka otwartą, 14dc temp 36.3, 15dc 36.2, 16.dc podskoczyla na 36.8 A dziś w 17d spadła na 36.4. Czy to znaczy że jednak nie było owulacji 🤔

    02.06 13 dpo II
    03.06 14 dpo beta 181, prog 25,29
    06.06 17 dpo beta 700
    28+6 1496g <3
    17.12.2020 ur się Tymek 💙 2245g i 48cm szczęścia 🥰

    f2wlanliic1wg5qa.png
  • margarethe Koleżanka
    Postów: 42 10

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niekoniecznie, jednodniowy spadek nie oznacza nioczego zlego, moze sie zdarzyc, zobacz jaka temperatura bedzie jutro

  • margarethe Koleżanka
    Postów: 42 10

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/63c05bf03a210dba06542ec79e3c4a38

    wklejam wykres, aczkolwiek musze sprostowac, od tygodnia biore progesteron, bralam doustnie ale bol glowy mnie zabijal i temperatura nie rosla. 4 dni temu w sobote objawy owulacji sluz, szyjka, bol, wszytsko, jednak temperatura spada. Od dwoch dni zaczelam ten progesteron brac dopochwowo i od tego czasu temperatura rosnie, wiec raczej nie ma to nic wspolnego z owulacja ale ze sztucznym wywolaniem tego wzrostu. Jednak wszytskie objawy sprzed 5 dni i spadajaca temperatura mnie troche w zaklopotanie wprowadzily

  • olaaa Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 7 grudnia 2019, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy mogę prosić o interpretację, zastanawia mnie ten skok w dół po owulacji, Czy mogę prosić o opinię

    8a193c8f11ad84abd0ef9fc8fa9dd5fb.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ