X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

śluz

Oceń ten wątek:
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Mnie już od dłuższego czasu męczy totalny brak śluzu. Zaczęłam baczniej się temu przyglądać od trzech cykli. Wcześniej nie miałam takich problemów, a teraz praktycznie mam non stop sucho, bez względu na godzinę czy dzień cyklu. Byłam u ginekologa i wszystko jest ok - usg jajników super, cytologia - idealna, morfologia w normie. Byłam wczoraj po wyniki tarczycy. Okazało się, że mam TSH równe 6 do tego niejednorodną tarczyce. Czy to może być ze sobą powiązane? Czy w ogóle jest szansa na ciążę? - staramy się już pół roku i nic :(

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili87- tsh masz bardzo wysokie, koniecznie do endo na zbicie tego wyniku.
    Co do śluzu to nie wiem czy to ma powiązanie, ale może łykaj olej z wiesiołka i ruszy produkcja :)

    A ja mam pytanie- biorę wiesiołek 2 cykl. Miałam już dni płodne, sprawdzone testami owu. Szyjka już stwardniała, więc jestem po owulacji (jeśli w ogóle była).
    Wczoraj w ciągu dnia miałam dużo śluzu kremowego, a wieczorem miałam taki śluz rozciągliwy znowu, szyjka wysoko, ale chyba zamknięta.
    Czy możliwe, że wiesiołek mimo, że go nie biorę od owulacji to działa dalej i mnie tak zalewa? No i skąd ten płodny śluz. Zrobię dziś test owu może. Temperatura z rana 36,93.

    Miała któraś śluz płodny już po owulacji?

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ