X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Spadek w 7 dniu po owu...
Odpowiedz

Spadek w 7 dniu po owu...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Angi86 Znajoma
    Postów: 26 6

    Wysłany: 11 listopada 2019, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, co może oznaczać spadek temperatury 7 dni po owulacji, jestem na duphastonie, luteinie i progesteronie wiec powinna temperatura być wysoka... nie mam racji? Oto wykres: 44ce462ab0bc2ae941c75d24151cb3a8.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2019, 09:47

    Kitka_87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2019, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spadek jest niewielki, nie powinnaś się nim sugerować. Jest założenie, że w dniu implantacji jest spadek temperatury, ale te dziewczyny co spadek taki odnotowują nie zawsze kończą wykres testem z dwoma kreskami. Póki co nie martw się, to nic złego ☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2019, 10:30

  • Angi86 Znajoma
    Postów: 26 6

    Wysłany: 11 listopada 2019, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    Spadek jest niewielki, nie powinnaś się nim sugerować. Jest założenie, że w dniu implantacji jest spadek temperatury, ale te dziewczyny co spadek taki odnotowują nie zawsze kończą wykres testem z dwoma kreskami. Póki co nie martw się, to nic złego ☺️
    Ufff to dobrze, troszkę odetchnęłam dzięki Tobie :-) no nic to teraz czekam do piątku i jadę na betę... oby wyszła ciąża 🙏

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2019, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ważne, żeby tempka nie sięgnęła poziomej linii kontrolnej ☺️ a tak nieduże wahania są ok ☺️ Trzymam kciuki, wykres wygląda bardzo ładnie 🤞☺️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2019, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak na marginesie to Ty masz dziś 7 dpo, a ja 6 dpo ☺️ ale w sumie ja zaczęłam plamić 24go października, więc jesteśmy na podobnym etapie 😁

  • Angi86 Znajoma
    Postów: 26 6

    Wysłany: 11 listopada 2019, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    A tak na marginesie to Ty masz dziś 7 dpo, a ja 6 dpo ☺️ ale w sumie ja zaczęłam plamić 24go października, więc jesteśmy na podobnym etapie 😁
    Oj to 3 mam za ciebie kciuki I za siebie tez :-) dawaj koniecznie znać co u ciebie.

    Kitka_87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2019, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne i czekam też na wieści od Ciebie ☺️🤞 Przy okazji zapraszam na ogólny i na wątek listopadowy ☺️

  • Angi86 Znajoma
    Postów: 26 6

    Wysłany: 12 listopada 2019, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    Jasne i czekam też na wieści od Ciebie ☺️🤞 Przy okazji zapraszam na ogólny i na wątek listopadowy ☺️
    Pokaz swój wykres? U mnie dziś temperatura tak samo jak wczoraj 36,66 dziwne....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2019, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi86 wrote:
    Pokaz swój wykres? U mnie dziś temperatura tak samo jak wczoraj 36,66 dziwne....

    Mam wykres udostępniony dla wszystkich ☺️

    U mnie dziś 36,59, a wczoraj 36,54.

    Temperatura nie musi być koniecznie ponad 37,00, żeby mówić bo ciąży. Każda z nas ma inną temperaturę ciała, stąd różnice ☺️ Póki temperatura nie spada do poziomej linii wyznaczonej przez OF jest nadzieja, że wykres zakończy się dwoma kreskami ☺️

    Kiedy planujesz testować? Czy od razu beta?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2019, 10:43

  • Angi86 Znajoma
    Postów: 26 6

    Wysłany: 12 listopada 2019, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    Mam wykres udostępniony dla wszystkich ☺️

    U mnie dziś 36,59, a wczoraj 36,54.

    Temperatura nie musi być koniecznie ponad 37,00, żeby mówić bo ciąży. Każda z nas ma inną temperaturę ciała, stąd różnice ☺️ Póki temperatura nie spada do poziomek linii wyznaczonej przez OF jest nadzieja, że wykres zakończy się dwoma kreskami ☺️

    Kiedy planujesz testować? Czy od razu beta?
    Wiesz co w piątek jadę na betę... wiec chyba odrazu Beta bo mi z moczu nie wychodzą... wiec chyba do piątku postaram się wytrzymać chociaż ciężko bo już bym chciała wiedzieć.

    Kitka_87 lubi tę wiadomość

  • emdar Autorytet
    Postów: 3411 6190

    Wysłany: 12 listopada 2019, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Angi, a dlaczego bierzesz tak dużo progesteronu (Luteina, Duphaston i jeszcze sam progesteron)? Masz potwierdzoną niedomogę fazy lutealnej? Ilodniowe masz cykle?

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2019, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę testować sobota-niedziela, ale wielkich nadziei mimo wszystko nie mam. Oczywiście bardzo bym chciała, żeby się udało, ale jakoś nie czuję bym miała tyle szczęścia 🙄🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2019, 18:48

  • Angi86 Znajoma
    Postów: 26 6

    Wysłany: 12 listopada 2019, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emdar wrote:
    Hej Angi, a dlaczego bierzesz tak dużo progesteronu (Luteina, Duphaston i jeszcze sam progesteron)? Masz potwierdzoną niedomogę fazy lutealnej? Ilodniowe masz cykle?
    Jestem po 2 poronieniach... mam problem z utrzymaniem ciąży wiec lekarka już chyba profilaktycznie mnie faszeruje... już po tylu latach starań nawet nie zagłębiam się co i jak... lekarka karze brać i przepisuje to biorę :-) a ty tez na lekach?

  • Angi86 Znajoma
    Postów: 26 6

    Wysłany: 12 listopada 2019, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    Ja będę testować sobota-niedziela, ale wielkich nadziei mimo wszystko nie mam. Oczywiście bardzo bym chciała, żeby się udało, ale jakoś nie czuję bym miała tyle szczęścia 🙄🍀
    3mam kciuki zeby były 2 kreseczki, wykres narazie wyglada dobrze wiec kto wie :-) jest nadzieja :-) te oczekiwanie jest chyba najgorsze... ale chcesz robić betę czy test?

    Kitka_87 lubi tę wiadomość

  • emdar Autorytet
    Postów: 3411 6190

    Wysłany: 12 listopada 2019, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi, rozumiem. Ja to po "fioletowej stronie mocy jestem"(27tc), ale pamiętam czas starań i podczytuję tu czasem i doradzam w czym mam trochę wiedzy
    :) Brałam Duphaston od 18dc(owulację na monitoringu miałam 16lub17dc)3×1. W 5tc(potwierdzonej tylko testami z moczu) zaczęłam plamić i dostałam Luteinę 2×1. Plamienie przeszło mi koło 7tc. Dobrze ze masz ogarnietą lekarkę, która wie co robi. Trzymam mocno kciuki za to żeby Ci się w końcu udało!!! Sama jestem po jednym poronieniu, więc wiem ze to czekanie jest najbardziej męczące, niestety trzeba uzbroić się w cierpliwość.

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • Angi86 Znajoma
    Postów: 26 6

    Wysłany: 12 listopada 2019, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emdar wrote:
    Angi, rozumiem. Ja to po "fioletowej stronie mocy jestem"(27tc), ale pamiętam czas starań i podczytuję tu czasem i doradzam w czym mam trochę wiedzy
    :) Brałam Duphaston od 18dc(owulację na monitoringu miałam 16lub17dc)3×1. W 5tc(potwierdzonej tylko testami z moczu) zaczęłam plamić i dostałam Luteinę 2×1. Plamienie przeszło mi koło 7tc. Dobrze ze masz ogarnietą lekarkę, która wie co robi. Trzymam mocno kciuki za to żeby Ci się w końcu udało!!! Sama jestem po jednym poronieniu, więc wiem ze to czekanie jest najbardziej męczące, niestety trzeba uzbroić się w cierpliwość.
    Aaa to gratulacje, to życzę szczęśliwego rozwiązania i spokojnego przebiegu ciąży. Jesteś poza tym na jakiś lekach albo zastrzykach z neoparinu? Mam nadzieje ze mi tez się w końcu uda :-) czyli ty tylko testy z moczu robiłaś?

  • emdar Autorytet
    Postów: 3411 6190

    Wysłany: 12 listopada 2019, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :) jeszcze z 11-12 tygodni,więc poproszę o trzymanie kciuków :) Luteinę przestałam brać w 13tc. Teraz biorę :Acard i Euthyrox ;no i witaminy. Acard to biorę od pierwszego poronienia, bo moja lekarka uważa że on pomaga na implementację. Tobie lekarka nie zaleciła Acardu? U mnie to też wiek jest wskazaniem do Acardu bo mam 37lat i podobno od 35r.ż. Acard daje się profilaktycznie.

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • emdar Autorytet
    Postów: 3411 6190

    Wysłany: 12 listopada 2019, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, i tak, nie robiłam bety tylko same testy z moczu, bo uznałam ze to dla mnie za duży stres(i tak brałam Duphaston i Acard, więc widziałam ze jestem obstawiona lekami, i wiedziałam że nic więcej nie mogę zrobić).

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • Lalala Autorytet
    Postów: 385 242

    Wysłany: 13 listopada 2019, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również odnotowałam taki spadek w 7 dniu. Ogólnie w tym cyklu temperaturę mam niską :-( ale dzisiaj sięgnęła ona linii podstawowej. Zawsze piersi bolały mnie od owulacji do miesiączki, teraz już ból "puszcza", a do miesiączki parę dni. Eh, chyba spiszę ten cykl na stratę...

    1bc12d91c85e999322763455a20171f6.png

    atdccwa173tcycke.png
  • Angi86 Znajoma
    Postów: 26 6

    Wysłany: 13 listopada 2019, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emdar wrote:
    Dziękuję :) jeszcze z 11-12 tygodni,więc poproszę o trzymanie kciuków :) Luteinę przestałam brać w 13tc. Teraz biorę :Acard i Euthyrox ;no i witaminy. Acard to biorę od pierwszego poronienia, bo moja lekarka uważa że on pomaga na implementację. Tobie lekarka nie zaleciła Acardu? U mnie to też wiek jest wskazaniem do Acardu bo mam 37lat i podobno od 35r.ż. Acard daje się profilaktycznie.
    Ja jestem mega obstawiona lekami biorę acard, duphaston, encorton, progesteron, luteinę dopochwowo, medargin, brałam tez zastrzyki nivestin, teraz biorę neoparin 0,4 no plus witaminki.... a powiedz mi ty międzylądowań temperaturę w tym cyklu w którym zaszłaś?

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ