X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Starania..

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ala12 Koleżanka
    Postów: 31 6

    Wysłany: 23 marca 2020, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) od 9 miesięcy staramy się z mężem o potomstwo. Od czerwca zeszłego roku biorę kwas foliowy A od paru dni suplement pregna. Do tej pory się nie udało ponieważ czasami jesteśmy też na odleglosc więc trudno żeby coś moglo się wydarzyć.. dziś temperatura po przebudzeniu o 5.30 wynosiła 36.9 A o 7.30 37.3.. temperatura pod pacha o 14 to 36.9.. zrobiłam test owulacyjny w celu sprawdzenia czy coś się dzieje w organizmie i wyszły dwie krechy z tym że druga słabsza.. dzis dopiero 11 dzien po pierwszum dniu podwyzszonej temperatury wiec na razie nie robie testu..myślicie że jest szansa ? Wysyłam link do wykresu. 37ddeeb50a4b64fe4158d1b0aed44a04.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2020, 17:15

  • maria.marysia Koleżanka
    Postów: 80 3

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Niestety nic ci nie podpowiem, ale może warto skontaktować się z kliniką?Wiem, że dużo gabinetów teraz się zamyka.. ale widziałam, że Invicta nadal działa. Uruchomili konsultacje online (według mnie jest super opcja, bo nie musisz wychodzić z domu, a porada niczym się nie różni od zwykłej wizyty w placówce).Jeśli lekarz powie, że jednak potrzebujesz osobistej wizyty – nie martw się. Placówka wprowadziła zmiany w organizacji pracy, dezynfekują pomieszczenia, sprawdzają stan zdrowia lekarzy i pacjentów. Niestety w niektórych przypadkach badania laboratoryjne, USG są konieczne i konsultacja online nie wystarczy.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ