Odpowiedz

starania

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • melenaxoxox Autorytet

Wysłany: 15 stycznia 2015, 11:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    co sadzicie o moim wykresie? mam jakies szanse w tym cyklu? :(

l22nqps6zs1m82ws.png
  • agania Autorytet

Wysłany: 15 stycznia 2015, 13:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po pierwsze szanse zawsze są.
    Po drugie dobrze by było mierzyć temperaturę o tej samej porze. Ale ze śluzu wygląda na to, że może była/będzie owulacja.
    Jeśli masz problem żeby mierzyć temperaturę o tej samej porze to kup może testy owulacyjne.

n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 stycznia 2015, 14:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/f55e81ea9d14c38b3e1e0cff456d26a9

Czy mam jakieś szanse w tym cyklu ? Dodam, że 2stycznia miałam zabieg łyżeczkowania..

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 stycznia 2015, 16:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty jesteś nie normalna? Po takim zabiegu znowu chcesz zajsc w ciaze dziewczyno wez sie puknij w glowe!! Zregeneruj sie najpierw po za tym widac ze nie ruszyla cie strata skoro znowu zaczynasz, powinnas odczekac min 2cykle

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego