Forum Temperatury, wykresy, płodność Temperatura przed owulacja
Odpowiedz

Temperatura przed owulacja

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Annja Ekspertka

Wysłany: 20 lutego, 15:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,co oznacza jeśli po okresie temperatura powoli wzrasta ? Tzn miałam 36,39 później 36,48 kolejne 36,51 i dziś rano 36,54 ? Jeśli spadnie a później wzrośnie to będzie owu ?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego, 07:30

👩🏻25
    🧔🏻 35
    p19uyx8dqwg4ciqu.png
    💊 kwas foliowy
    27.04.20 czułość 10 ⏸
    28.04.20 czułość 25 ⏸
    29.04.20 beta - 135.11
    04.05.20 beta 2 - 3462.00
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 lutego, 12:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    przygotowanie do owu :)

• Girl25 Autorytet

Wysłany: 28 lutego, 07:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ja mam podobne temp w okolicach owu w dniu samej owulacji spada, czasami mało czasami dużo i następuje wzrost ale czekaj na 3 wyzsze tylko wtedy będziesz pewna i jak takie coś będzie się powtarzać w kolejnych cyklach (Chyba że ich nie będzie już 😛) to oznacza na 100% owu.

Ja mam inne pytanie. Dziś mierzylam temp o 6:30 i wynosiła 36.45 A jak zmierzyłam o 7 to zamiast wyżej była niżej bo miała 36.38 . Nie wstawalam , dziś jest prawdopodobnie dzień owulacji czy możliwe że to przez to czy niekoniecznie?

[link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

3cf56794b7.png
  • Nadzieja28 Koleżanka

Wysłany: 22 maja, 09:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, zagłada ktoś tu jeszcze ??

Mam pytanie, jakoś dziwnie w tym cyklu mam temp 37,2 w 11 dc dostałam zastrYk na pęknięcie pęcherzyka i temp mi spadła do 36,6 i tak dwa dni jajniki bolą a szczególnie ten co był jest pecherzyk o co tu chodzi ??

28l

Starania od 08.2018... (w tym diagnozy)

Stymulacja Clo-brak efektów...

Laparoskopia 12.2019

Jajowody - drożne
    Endometrioza - wykluczona

Lametta- coś sie dzieje....

Hashimoto
    PCOS

Letrox, Gluqophage, Pabi dexamethason

Kwasy Omega3, Koenzym Q10, Wtamina D, Magnez B6, Falvit, Prgna +,

Mąż - jedno badanie niby ok .

DO ZROBIENIA :
    Mąż
    Msome
    Test antyox
    Flagmentacja
    Kartiotyp

Ja:
    Mth + trombofilia (czekam na wyniki)
    Kartiotyp

Marzec- Ciąża bio :(
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.