X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Test owulacyjny pozytywny przed terminem miesiączki
Odpowiedz

Test owulacyjny pozytywny przed terminem miesiączki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Zuzi1985 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 4 maja 2020, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej czy komuś wyszły 2 kreski na teście owu 2 dni przed spodziewaną miesiączka i okazało się potem że to ciąża? Mi dzisiaj test ciążowy negatyw A owu pozytywny. Za 2 dni powinnam dostać okres. Temp.wysoko.

  • Nadzieja28 Autorytet
    Postów: 1500 111

    Wysłany: 22 maja 2020, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzi1985 wrote:
    Hej czy komuś wyszły 2 kreski na teście owu 2 dni przed spodziewaną miesiączka i okazało się potem że to ciąża? Mi dzisiaj test ciążowy negatyw A owu pozytywny. Za 2 dni powinnam dostać okres. Temp.wysoko.

    Miałam taka sama sytuacje
    Masz pcos ??

    Start 2018

    Laparoskopia 2019 ✅
    Hashimoto ?, PCOS ?

    💊Metformax 1500, Omega3, Jod, Nac, Metylowane vit i kw foliowy, i wiele innych…

    🔺Mthfr * A1298C Mthfr_1298A>C homo ❌,
    🔺Pai-1 ** 4G/5G Pai-1 4G hetero
    🔺KIR : Bx
    ❌NIEWYKRYTE :
    2DL2, 2DL4norm, 2DL5[gr.1], 2DL5[gr.2], 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1, 3DP1var

    MĄŻ: Wszystkie badania niby Ok (plemniki szybkie tylko na starcie)

    Marzec 2020 -28dc beta 9 - CB🥺

    3 cykl - Puregon 75💉—>accofil💉—>encorton—>acard 150 —> neoparin ❌


    STARANIA ZAWIESZONE
    Od 04.2021


    09.21🍀🍀 UDAŁO SIĘ!! 🍀🍀 (Naturalnie bez wspomagaczy )
    13.06.22 Synek Marceli 58, 3570🥰
  • Sumireguska Autorytet
    Postów: 3876 1185

    Wysłany: 22 maja 2020, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To normalne, tuż przed okresem LH wzrasta :)
    Oczywiście może oznaczać także ciąże - więc jest to słaby wskaźnik według mnie, najlepiej zrobić test HCG :)

    Marinett×Adrien lubi tę wiadomość

    21.06.21 Igor, 2960gr, 50cm, 10/10 :)
    16.12.22 Mikołaj 3500 59cm, 10/10 :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ