Forum Temperatury, wykresy, płodność Test owulacyjny- proszę o pomoc
Odpowiedz

Test owulacyjny- proszę o pomoc

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Hella Debiutantka

Wysłany: 18 lutego, 17:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Jestem tu nowa i od razu startuje z pytaniem.
    W tym cyklu uzylam innych testow owulacyjnych i mam juz metlik w glowie.
    Powiedzcie mi czy wedlug was, ktorys z nich jest pozytywny?

https://ibb.co/RjyvnJ4

Ostatni ze zdjecia byl robiony w poniedzialek wieczorem.
    Dzis rano juz wyszedl bladzioch (nie ma go na foto) i troche czuje jajnik ale sama nie wiem czy to nie moja nadinterpretacja?

P. S czy da się dodac zdjecie na poziomie posta, bez linku?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego, 17:37

• Kamyk120 Debiutantka

Wysłany: 19 lutego, 09:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    według mnie żaden test nie wyszedł pozytywny. Kreska musi być taka jak kontrolna albo mocniejsza

• Marzenia Autorytet

Wysłany: 19 lutego, 11:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przybliżyłam zdjęcie i ten test 2 od dołu jest pozytywny,testowa ma ten sam kolor co kontrolna,ale jest cieńsza,tak jak wszystkie testowe tutaj

"Podążaj za marzeniami, one znajdą drogę".

08.06.2009-wyczekany synek :)
    Od 2016 roku seks bez zabezpieczeń
    Konkretne starania od 09.2019
    Ona 38 lat:
    12.2015-łyżeczkowanie macicy
    AMH 1,09 (10.2020)
    TSH-1,669/ATG-<15/ATPO-47/FSH-6,99/LH-2,47/Progesteron-15,3/PRL-13,9/Estradiol-61/wit B12-314/Homocysteina-10,46/witD-24,70/
    Krzywa glukozy:88-95-71
    Insulina: na czczo 4,80 po 2 godz. 7,20
    Do zrobienia:
    -badanie drożności jajowodów

On 39 lat:
    07.2019-wyniki nasienia w normie
    orzechy brazylijskie

Foliany, magnez+B6, wit C 2000mg, olej z wiesiołka do owu, potem tran. Ananas po owu
  • Hella Debiutantka

Wysłany: 20 lutego, 08:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dziekuje za odpowiedz. To by wychodzilo, ze dni plodne zwczely mi sie od razu dzien po okresie? . Dzisiaj ide do lekarza to go zapytam czy juz jestem po :)

• Róża 1 Ekspertka

Wysłany: 20 lutego, 10:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ten drugi od dołu 🙂 czekamy na wieści powodzenia ✊ 🙂 ❤️

• Hella Debiutantka

Wysłany: 20 lutego, 11:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam znac co powiedzial lekarz, mam zrobic usg zeby skontrolowac torbiel ale napewno podpytam ho przy okazji o owulke
    Wedlug aplikacji byla w jedyny dzien gdzie nie bylo przytulanek, 3 dni przed potem jeden dzien przerwy ze wzgledu na male zawirowania zdrowotne i dzien pozniej znowu 😅. Patrze na kalendarz i akurat tego nie zrobilismy w owulke 😐

• Annja Ekspertka

Wysłany: 23 lutego, 20:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Waszym zdaniem to jest pozywtyny test owu czy negatywny ? Proszę o pomoc

https://naforum.zapodaj.net/853ee27089b9.jpg.html

👩🏻25
    🧔🏻 35
    p19uyx8dqwg4ciqu.png
    💊 kwas foliowy
    27.04.20 czułość 10 ⏸
    28.04.20 czułość 25 ⏸
    29.04.20 beta - 135.11
    04.05.20 beta 2 - 3462.00
  • Kamyk120 Debiutantka

Wysłany: 24 lutego, 09:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annja wrote:
    Waszym zdaniem to jest pozywtyny test owu czy negatywny ? Proszę o pomoc

https://naforum.zapodaj.net/853ee27089b9.jpg.html

Negatywny

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.