X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

wykres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kim88 Koleżanka
    Postów: 54 3

    Wysłany: 29 października 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny co uwazacie na temat mojego wykresu? jestem nowa wiecej wykresów nie mam :(

  • kim88 Koleżanka
    Postów: 54 3

    Wysłany: 29 października 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ???

  • paola1205 Koleżanka
    Postów: 87 14

    Wysłany: 29 października 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koleżanko, uspokój się. To po pierwsze:) Po drugie nie jesteśmy (a bynajmniej ja nie jestem) w stanie określić twojego wykresu, ponieważ jest dopiero co rozpoczęty i mało w nim jakichkolwiek informacji, nie mamy Twoich poprzednich wykresów, więc też ciężko coś stwierdzić. Trudno cokolwiek powiedzieć. U mnie też wystąpił taki jednodniowy wysoki skok, który o niczym nie świadczy. Zacznij obserwować śluz, mierz temperaturę, jeżeli masz problem z określeniem owulacji, możesz wspomóc się testami owulacyjnymi, a jeżeli podejrzewasz że możesz być w ciąży to po prostu zrób test ciążowy :)

    km5stv73b57ghe1m.png
  • kim88 Koleżanka
    Postów: 54 3

    Wysłany: 29 października 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje za odpowiedz poprostu dziwił mnie taki skok temperatury

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ