X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Wysoka temperatura po owu
Odpowiedz

Wysoka temperatura po owu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ewelina1988 Znajoma
    Postów: 27 16

    Wysłany: 30 czerwca 2020, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Od dnia owulacji jak nigdy mam piękną wysoką temperaturę. Zwykle nie przekraczała po owu 36.68 a teraz mam 37.1-37.2. Czy mogę się nastawić że to może być ciąża? Stosunek był na 2 dni przed owulacją. Wklejam mój wykres
    ed9b27a90c653ce0aefb1c67bf0e526c.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2020, 15:11

    Natka95 lubi tę wiadomość

  • hannah_92 Autorytet
    Postów: 1544 1071

    Wysłany: 30 czerwca 2020, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina1988 wrote:
    Witam. Od dnia owulacji jak nigdy mam piękną wysoką temperaturę. Zwykle nie przekraczała po owu 36.68 a teraz mam 37.1-37.2. Czy mogę się nastawić że to może być ciąża? Stosunek był na 2 dni przed owulacją. Wklejam mój wykres
    ed9b27a90c653ce0aefb1c67bf0e526c.png

    Jak najbardziej, to dobry objaw ciąży. Rób test!:)

    "Cierpliwy do czasu dozna przykrości, ale później radość dla niego zakwitnie".
  • ewelina1988 Znajoma
    Postów: 27 16

    Wysłany: 30 czerwca 2020, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam dziś pink 10 i negatywny, to 6dpo. A czy stres może podnieść temperaturę? Miałam bardzo ważne egzaminy i ostatnie 2 tyg były po prostu ciężkie. Ale mimo to temperatura dopiero w 2 fazie zaczęła szaleć 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2020, 15:16

  • Natka95 Autorytet
    Postów: 2392 3592

    Wysłany: 30 czerwca 2020, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6dpo to jeszcze za wcześnie ! Test może nie wyjść :)

    Trzymam kciuki 🙏

    08.2020 👼
    17.07.2021 👦
    22.09.2023 👧
    age.png
    age.png
  • Mia21v3 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 30 czerwca 2020, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na tym etapie to jednak wróżenie z fusów :) stres, pogoda itd. mogą wpłynąć na temp. A może jednak hormony? jeszcze jakieś 5-6 dni i test będzie wiarygodny :) powodzenia!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ