X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Wysoko szyjka macicy
Odpowiedz

Wysoko szyjka macicy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Magdzia_ Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, od dwóch cykli cały czas mam wysoko szyjkę macicy, nawet podczas miesiączki.
    Wcześniej tak nie miałam, tuż przed @ zawsze mi opadała, a teraz to nie wiem... Może któraś z Was tak miała?

  • Nagana Przyjaciółka
    Postów: 154 36

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze jestes w ciazy? mierzysz temperature?

    poczatek staran - 02.2018
    06.2019 - 9 tc [*]
    02.2020 - 5 tc [*]
    30.04.21 - 16tc [*]
  • Ola_j Koleżanka
    Postów: 39 8

    Wysłany: 5 kwietnia 2020, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W czasie okresu nie mierzyłam szczerze mówiąc nigdy ( w ogóle mierze sporadycznie oś dwóch cykli) ale mam wrażenie ze zawsze jest tak samo wysoko a na dodatek...ledwo sięgam ! Czy to normalne ?

    b3ebc067e63180f9b3cd6232be5c5c73.png
  • Magdzia_ Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 9 kwietnia 2020, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam test podczas poprzedniej miesiączki i negatywny. Teraz już nie sprawdzałam. Miesiączka 2 dni, teraz plamienie.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ