Pamiętniki *** 37 DZIEŃ ***
Dodaj do ulubionych
1 2 3

8 września, 10:20

9 dc

A w mojej głowie jedna myśl, a może jednak jestem w ciąży? Od dwóch tygodni mam dość uciążliwe problemy z przewodem pokarmowym, dziwnie reaguje na posiłki i w ogóle jakoś coś...
Okres też był dziwny, ale niestety na pewno nie był skromny...

Moje gdybania samą mnie rozśmieszają, cóż poradzić ;)

10 września, 19:40

11dc(?)
Ogładam właśnie live Fundacji Ernesta i czuję lekki spokój, że ludzie zaczynają coraz to więcej mówić o niepełnosprawności. Nie wiem czy to tylko w moim otoczeniu ale coraz więcej par, osób, znajomych zaczyna używać słowa NIEPŁODNOŚĆ - jestem niepłodna - WALCZĘ z niepodłonością!
Widzę w tym moc i jakieś delikatne oswajanie tematu - wiem też wolałabym się z nim nie oswajać, zajść w ciążę i zapomnieć o wszystkim tym co było przed... Ale nie taki jest plan boży na moje/nasze życie i czuję większą moc jak wiem, że nie jestem sama.
Dziś czuję strach też i obawy gdy słyszę diagnozy innych, które nie mówią - nie możecie mieć dzieci, ale odkrywają dużo gorsze świnstwa, przy których niepłodność staje się być pikusiem :(

15 września, 12:41

16 dc i czuję ze owulacja coraz bliżej ale przez zaplanowaną histeroskopię musimy się wstrzymać - najgorsze, że korona krąży dookoła i jeszcze się okaże, że będę wstrzymana z zabiegiem :( więc może jednak podziałać w tym owu?
1 2 3
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego