Wielki TEST kobiecej płodności!

Sprawdź swoją płodność i otrzymaj spersonalizowane wskazówki

Rozpocznij test

Wielki Quiz na Dzień Ojca!

Co wiesz o plemnikach swojego partnera?

Rozpocznij
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Pamiętniki No to zobaczymy..:)
Dodaj do ulubionych
WSTĘP
No to zobaczymy..:)
O mnie: 30 letnia mężatka.
Czas starania się o dziecko: 3cs
Moja historia: Nigdy nie byłam w ciąży. To są pierwsze starania. O ciąży nie wiem nic. Co z tego będzie? Zobaczymy :)
Moje emocje: Nadzieja, niepokój, ekscytacja, stres.

1 maja, 10:04

1cs
22dc

No to jestem tu. Pomyślałam, że będzie to miła pamiątka na kiedyś, a poza tym tu są fajne babki i raźniej jest być tu razem. Szczególnie, że ja o ciąży nie wiem nic. O zachodzeniu w ciążę wiem tyle, że ma być seks i owulacja 😁
Przynajmniej podstawy znam 😂

Cykle mam zazwyczaj co 28-30 dni. Choć dwa cykle wcześniej zdarzyło się 26, a cykl wcześniej miałam krwawienie przed okresem i trudno mi było liczyć jak teraz. Ale sugerowałam się tym drugim krwawieniem i testami owulacyjnymi. I tak mi wychodzi, że jestem w 22dc. ❤️ Było w 14dc, a owu ponoć w 15dc..choć dziś aplikacja zmieniła mi na 16dc.. no nie wiem. Mam małego mięśniaka i wiem o nim tylko tyle, że mam chodzić na kontrole.. muszę zapytać się jak z ew ciąża..bo nawet tego nie wiem 😂

Na razie podchodzę na luzie. Bardziej stresuje mnie, że za miesiąc będzie wyższa rata kredytu niż to że nie zajdę. Chociaż wiadomo..miło by było..

Co do dzisiejszego dnia, to cierpię. Wczoraj chyba za dużo zjadłam, bo mnie od wczoraj boli brzuch. Trochę jak na okres, a trochę ból żołądka. A może to już @ idzie? Zobaczymy..

No i co więcej.. lubię sypnąć czasem jakimś żartem. Kto lubi ten mam nadzieję miło tu spędzi czas :) lubię też gotować, choć nie wszystko jest smaczne 😂

Mam nadzieję, że będzie ok. A jak będzie? Zobaczymy :)

Wiadomość wyedytowana przez autora 1 maja, 17:00

6 maja, 08:04

1cs
27dc

No to mamy 27dc.. i jak na złość aplikacja przestawiła mi @ na wtorek..no niee..wg. moich obliczeń powinna być max w pon.. nie wiem jak przeżyć te 3 dni niewiedzy. Nie chcę się kompromitować i robić testy, bo to niby dopiero 10dpo..no bo tak.. owulację też mi apka przesunęła. Jajnik mnie cały czas napierdziela, ból jakby na @.. och! Dlaczego ten cykl nie jest 28 dniowy? Powinny istnieć jakieś testy co po owulacji dają znać co i jak, a tu człowiek się naczeka.. muszę zająć czymś głowę.

No to mam nadzieję, że albo @ przyjdzie szybko, albo ... :) Jak będzie? Zobaczymy.

7 maja, 21:12

1cs
28dc

Dalej czekam na @.. postanowiłam zająć głowę tematem zastępczym, więc myślę dużo o oleju z wiesiołka. Chcę zacząć brać w następnym cyklu. Mam taki w tabletkach. Któraś brała?

10 maja, 00:16

2cs
1dc

W końcu.. już myślałam, że się nie doczekam. Połknęłam chyba wszystkie nospy świata 😂

19 czerwca, 19:51

3cs
13dc

Zniknęłam na trochę. Ostatnio pojawiła się miesiączka i spodziewana (wyższa) rata kredytu.. No i od nowa karuzela się kręci. Test owulacyjny pokazał dziś pozytyw. Wczoraj i dziś było też ❤️. Być może jeszcze spróbujemy. Choć sama nie wiem czy częściej, czy rzadziej. Co będzie to będzie. Zeżarłam wczoraj olej z wiesiołka i pewnie do owulacji będę go brać. Poza tym mam kwas foliowy, ale często zapominam. Muszę ogarnąć jakąś reguralność. No to tyle na razie z tych "starań". Jak będzie? Zobaczymy.