Pamiętniki Po poronieniu. Staranie o pierwsze dziecko.
Dodaj do ulubionych
1 2 3 4 5

10 maja, 11:22

Dobra, @ przyszła, czas porzucić nadzieję. Jeszcze 3 cykle z CLO i decyzja... Zastanawiam się nad zmianą lekarza, uwielbiam swojego, ma mega podejście do pacjentki (a ja mam uraz do lekarzy więc to dla mnie ważne), ale może trzeba się jednak skonsultować gdzie indziej. Może inne spojrzenie na sprawę...
Na wadze + 10 kg od zajścia w ciążę. No ładnie sobie zrobiłam, nie ma co. Na pewno to nie pomaga i chyba muszę sobie wbić do głowy, że dopóki tego nie zrzucę, to dziecka nie będzie. Może mnie to zmotywuje, bo jak na razie to kiepsko. I ciśnienie które miałam kontrolować, też pozostawia wiele do życzenia, przeciętnie 140/90. I czas coś z tym zrobić.
Z tym wszystkim.

21 maja, 10:29

Dziewczyny, chciałabym zgłębić temat invitro. Mogłybyście polecić strony/książki/etc. o tym?
1 2 3 4 5
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)