Pamiętniki Zrezygnowana
Dodaj do ulubionych
WSTĘP
Zrezygnowana
O mnie: '98, niby "młoda", ale od dłuższego czasu czuję, że "to już"
Czas starania się o dziecko: Październik 2020
Moja historia: 6 lat z partnerem, od jakiegoś czasu chodziła za nami ta myśl, w końcu decyzja- nie pilnujemy się, będzie co będzie. Jeden, drugi, trzeci cykl... Cisza. Wizyta u gin - kikucentymetrowa torbiel na jajniku, zapisany Duphaston- na spokojnie, po 3 miesiącach Pani wróci z brzuszkiem. Mijają kolejne 3 miesiące i nic.
Moje emocje: Niby chcieć to móc, ale jednak nie do końca...

12 lipca, 14:16

26 dzień cyklu, 9 cykl starań
Ile ich jeszcze będzie? Co czuję? Zrezygnowanie, załamanie że coś ze mną nie tak, że to moja wina. Zauważam, że jestem bardzo słaba psychicznie. Moje myśli krążą wokół tego 24 na dobę, miało być na spokojnie, na luzie. A teraz spokój i luz odpłynęły gdzieś daleko, żałuję, że nie mam w sobie tyle luzu i nadzieji co mój partner. Każda ciąża w bliskim otoczeniu sprawia u mnie nieprzespaną i zapłakaną noc. Czy zrobiłam coś kiedyś nie tak, nie zasłużyliśmy?

13 lipca, 08:18

27 dc, 9cs
Jakie polecacie brać suplementy? Jak do tej pory brałam tylko Duphaston oraz Pregna Start. Czas chyba zadziałać z czymś dodatkowym. Też macie tak, że podczas brania Dupka czujecie się 10kg cięższe? Ja mam wciąż wzdęty brzuch, to już 5 miesiąc z nim i za każdym razem to samo. Wyglądam jakbym faktycznie była w ciąży, a to wręcz przeciwnie. Oczywiście czuje już bóle. Nadchodzi *. Mam cykle 28 dniowe, z dupkiem tylko raz przyszedł spóźniony. Ileż to było wtedy nadziei :) Przyszedł spóźniony i z podwójną siłą. A jak będzie tym razem? Testów ciążowych już nawet nie robię. Nie chcę patrzeć na tą biel. Zrobię dopiero jakby kiedyś miał mi się spóźnić okres o cały tydzień. Jeszcze jeden cykl i wizyta u gin. Zobaczymy co z torbielem, ostatnio przez 3 miesiące z 5 cm zmniejszył się na 4cm. Zdecydowanie za mało jak na taki okres czasu. Faktycznie coś w tym jest, że jeśli osoba z otoczenia zachodzi w ciążę to mnie to dołuje. Jeśli którejś z was się udaje - to bardzo podnosi na duchu. Trzymam za nas wszystkie kciuki! 💕

16 lipca, 14:25

1 dc, 10 cs

Z jednodniowym opóźnieniem, ale mamy nowy cykl. I znów to samo. Aż dziwne, bo przyjęłam to bardzo spokojnie tym razem, może to, że tu dołączyłam dodaje mi otuchy? Po tym cyklu wizyta u gin, obojętnie jakie będą jego efekty. Już nie będę słuchać "poczekajmy rok, jak nic się nie zdarzy to będziemy badać", będę chciała już, nie chcę dłużej czekać. 3 tygodnie do urlopu... Akurat na końcówce urlopu będzie miała przyjść kolejna *, ale może tam nie będę aż tak na nią czekać. A raczej na jej brak :)

21 lipca, 21:23

6 dc, 10 cs

Znacie to uczucie, kiedy ktoś wam wbija szpileczke i czujecie straszną niesprawiedliwość? Na pewno znacie. Znajoma zawsze mówiła, że ona nie chce mieć dzieci zbyt szybko, pierwsza kariera, dom itd. Dziecko może po 30tce. A tu pyk- zdjęcie z ok. 7 miesięcznym brzuchem. Jak to jest, że Ci którzy dzieci mieć nie chcą to wpadają na potęgę, a Ci którzy się starają często w ogóle nie mogą ich mieć?

Dziś mam dzień doła. Wszystko mnie dobija. Oprócz tego dopadła mnie chyba grypa żołądkowa. Wczoraj biegunka, od popołudnia dziś wciąż mdłości. Boli mnie głowa, nie mam ochoty na nic.

Do diabła z tym wszystkim.
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego