X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Co to może być ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Tamara Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 25 grudnia 2013, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ostatni okres miałam w pażdzierniku w ostatnim tygodniu od 25 do 30, potem miałam najpierw obfite brązowe plamienie a potem tak jakby okres przez 2 dni (od 10 do 14) i teraz nic, nie wiem czy się niepokoić, czy może to być jakaś choroba, ciąża, czy po prostu spóźniający okres(mam nieregularny okres) pomocy ;)

    Tamara
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 25 grudnia 2013, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamara: to zacznij od testu ciążowego :P Jeśli to ciąża od połowy listopada, to każdy test ci wyjdzie.
    Btw. 10-14 to dla mnie 4 dni. Na twoim miejscu dawno byłabym u gina, żeby to zdiagnozować. Z fusów sobie diagnozy nie wywróżysz ani w internecie jej nie znajdziesz :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 grudnia 2013, 21:08

    48f411ed51.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2013, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobieto,
    problemy trzeba rozwiązywać, są testy, lekarze, badania...

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 25 grudnia 2013, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rownie dobrze moglobyc to plamienie srodcykliczne zwiazane z owulacja, bo przypadaloby mniej wiecj 2 tyg po miesiaczce... jesli tak to bylabys juz 1,5 miesiaca po owulacji! mierzysz temperature? mozesz udostepnic wykres?

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 25 grudnia 2013, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dojrzała wrote:
    Kobieto,
    problemy trzeba rozwiązywać, są testy, lekarze, badania...

    Moze troszke milej? kazda z nas ma pytania i je zadaje i starajmy sie na nie odpowiedziec...oczywiscie sa lekarze, ale jak sie nie myle sa swieta. Od tego jest to forum, zeby pytac.

    aga.just, olinka84 lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 25 grudnia 2013, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Unlike wrote:
    Tamara: to zacznij od testu ciążowego :P Jeśli to ciąża od połowy listopada, to każdy test ci wyjdzie.
    Btw. 10-14 to dla mnie 4 dni. Na twoim miejscu dawno byłabym u gina, żeby to zdiagnozować. Z fusów sobie diagnozy nie wywróżysz ani w internecie jej nie znajdziesz :P

    Oczywiscie, ze nie wywrozymy, ale mozemy dziewczynie dac wskazowki co robic prawda? jest nowa na forum, kazda z nas zaczynala i nie kazda ma na tyle informacji co my. Dziewczyny wyrozumialosci wiecej :)

    Chanela, aga.just, olinka84 lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    Oczywiscie, ze nie wywrozymy, ale mozemy dziewczynie dac wskazowki co robic prawda? jest nowa na forum, kazda z nas zaczynala i nie kazda ma na tyle informacji co my. Dziewczyny wyrozumialosci wiecej :)

    Weronika86: nie mam wyrozumialosci dla ludzi, ktorzy na wlasne zyczenie niszcza sobie zdrowie. Z tego co dziewczyna pisze ostatnia miesiaczke miala w pazdzierniku i od tego czasu nie byla jeszcze u lekarza? Pal szesc lekarza, niech by chociaz test zrobila, jakim cudem jej wywrozysz przez internet co jej jest? Jak mam takie przerwy to pierwsze co robie to test, badania i zapis do lekarza.

    48f411ed51.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Unlike wrote:
    Weronika86: nie mam wyrozumialosci dla ludzi, ktorzy na wlasne zyczenie niszcza sobie zdrowie. Z tego co dziewczyna pisze ostatnia miesiaczke miala w pazdzierniku i od tego czasu nie byla jeszcze u lekarza? Pal szesc lekarza, niech by chociaz test zrobila, jakim cudem jej wywrozysz przez internet co jej jest? Jak mam takie przerwy to pierwsze co robie to test, badania i zapis do lekarza.
    Moze dziewczyna nie ma na lekarza? ani na test? moze musi wydac ostatnie pieniazki i chce zapytac czy jest sens? powinna pojsc do gina albo zrobic test oczywiscie, ale pod wplywem emocji juz nie myslimy jednak tak oczywiscie.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    Moze dziewczyna nie ma na lekarza? ani na test? moze musi wydac ostatnie pieniazki i chce zapytac czy jest sens? powinna pojsc do gina albo zrobic test oczywiscie, ale pod wplywem emocji juz nie myslimy jednak tak oczywiscie.

    Gin jest na NFZ, a test kosztuje 5zł :D Może jestem dziś nieco za ostra, ale to kobieca furia przed miesiączkowa przeze mnie przemawia :P

    weronika86 lubi tę wiadomość

    48f411ed51.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:26

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wlasnie tez tak czesto mialam, wiec nie martwilam sie jak @ dlugo nie bylo...chyba wystraszylysmy dziewczyne, albo to byla czysta prowokacja :)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ