O NAS

kobieta w ciąży z dzieckiemCzym jest OvuFriend?
OvuFriend to portal dla kobiet starających się o dziecko. W OvuFriend codziennie poznasz status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest najwyższe. Dowiesz się czy współżyjesz w odpowiednim czasie, czy Twoje cykle miesiączkowe są prawidłowe i jaka jest Twoja szansa na zajście w ciążę w danym cyklu. OvuFriend nie jest zwykłym kalkulatorem dni płodnych. Zdajemy sobie sprawę, że każda kobieta jest inna, dlatego przy wyliczaniu dni płodnych i terminu owulacji weźmiemy pod uwagę informacje o Twoim ciele, o które codziennie Cię poprosimy. OvuFriend to miejsce wolne od jakiejkolwiek ideologii, otwarte dla kobiet niezależnie od wieku i czasu starania się o dziecko.

Nasz cel
Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci zajść w ciążę i wesprzeć Cię w tym czasie. Chcemy, aby staranie się o dziecko było dla Ciebie pięknym i radosnym doświadczeniem, niezależnie od  drogi którą musisz przejść. Chcemy zaoszczędzić Ci Twój czas i trud, jakim może być samodzielne wyznaczanie dni płodnych i owulacji.

Jak działamy
Wykorzystujemy ogromną siłę przeliczeniową komputera, możliwości statystyki oraz Twoją wiedzą o swoim ciele, aby wskazać Ci Twoje dni płodne i termin owulacji. Rozmawiamy z ekspertami i przekazujemy Ci najnowsze, rzetelne informacje, które mogą pomóc Ci zajść w ciążę. Jesteśmy tu dla Ciebie i wszystko co robimy, robimy z myślą o Tobie.

Co jest dla nas ważne?
Zależy nam, abyś czuła się w OvuFriend dobrze i ufała nam. Jeśli masz jakiś problem, sugestię lub chciałabyś się z nami czymś podzielić napisz do nas: [email protected]

Czy za OvuFriend się płaci?
Tak. Dostęp do zaawansowanych funkcjonalności OvuFriend kosztuje zaledwie 29 zł / miesiąc. W tej cenie otrzymasz kompleksowe wsparcie m.in. wyznaczanie dni płodnych, interpretację cykli miesiączkowych pod kątem zajścia w ciążę, jak również możliwość wygenerowania spersonalizowanej diety płodności oraz w przypadku przedłużających się starań o ciążę również bezpłatne wsparcie podczas pierwszej wizyty diagnostyki niepłodności w jednej z najlepszych klinik w Polsce.
Płatność za abonament Premium daje Ci również możliwość korzystania z części ciążowej BellyBestFriend.pl, gdy już uda Ci się zajść w ciążę. Wykaz wszystkich funkcjonalności w ramach abonamentu Premium możesz znaleźć tutaj.
Wiemy jak stresogenne bywają starania o ciążę, dlatego dostęp do społeczności kobiet starających się o dziecko (forum, pamiętniki, przyjaciółki czy wykresy na tablicy) udostępniamy Ci bez jakichkolwiek opłat.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)