Czym jest OvuFriend?

OvuFriend to platforma www i aplikacja mobilna dla kobiet, która pomaga kobietom poznać swoją płodność, w szczególności tym co starają się zajść w ciążę. OvuFriend bazuje na nauce i danych, a do analizy cykli miesiączkowych i płodności kobiety wykorzystuje zaawansowane algorytmy sztucznej inteligencji. W OvuFriend codziennie poznasz status swojej płodności, dowiesz się kiedy są Twoje dni płodne, kolejna miesiączka i jeśli starasz się o dziecko, kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest najwyższe. Dowiesz się również, czy Twoje cykle miesiączkowe wyglądają prawidłowo i jaka jest Twoja szansa na zajście w ciążę w danym cyklu. OvuFriend nie jest zwykłym kalkulatorem dni płodnych! Zdajemy sobie sprawę, że każda kobieta jest inna, dlatego przy analizie Twoich cykli miesiączkowych, bierzemy pod uwagę indywidualne cechy każdej kobiety. OvuFriend to miejsce wolne od jakiejkolwiek ideologii, otwarte dla kobiet niezależnie od wieku, celu korzystania z aplikacji, czy czasu starania się o dziecko.

Nasz cel

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci zadbać o Twoją płodność i jeśli starasz się o ciążę wesprzeć Cię w tym czasie, bazując na danych i nauce. Chcemy, aby staranie się o dziecko było dla Ciebie pięknym i radosnym doświadczeniem, niezależnie od drogi, którą musisz przejść. Chcemy wesprzeć Cię w dbaniu o Twoje zdrowie hormonalne i pomóc Ci wykryć potencjalne problemy z płodnością na wczesnym etapie.

Jak działamy

Wykorzystujemy zaawansowane algorytmy sztucznej inteligencji i łączymy je z Twoją wiedzą o swoim ciele, aby pomóc Ci zrozumieć Twoją płodność, wskazać Ci dni płodne, owulacje, czy wykryć potencjalnie problemy w cyklu miesiączkowym. Rozmawiamy z ekspertami i przekazujemy Ci najnowsze, rzetelne informacje o zdrowiu hormonalnym kobiet. Jesteśmy tu dla Ciebie i wszystko co robimy, robimy z myślą o Tobie!

Co jest dla nas ważne?

Zależy nam, abyś czuła się w OvuFriend dobrze i ufała nam. Jeśli masz jakiś problem, sugestię lub chciałabyś się z nami czymś podzielić napisz do nas: [email protected]

Czy za OvuFriend się płaci?

Z OvuFriend możesz korzystać zupełnie za darmo lub wykupić abonament Premium, który daje Ci więcej możliwości analizy Twojej płodności i zwiększania szans na zajście w ciążę (w pierwszym miesiącu po rejestracji wszystkie nowozarejestrowane użytkowniczki mogą cieszyć się abonamentem Premium). Płatność za abonament Premium daje nam możliwość utrzymania wysokiej jakości serwisu, ciągłe dostosowywanie serwisu do potrzeb użytkowniczek oraz wprowadzanie nowych, zaawansowanych funkcjonalności pomocnych przy staraniach o dziecko.

Celem OvuFriend jest pomaganie w zajściu w ciążę wszystkim kobietom niezależnie czy mogą opłacić abonament Premium czy też nie, dlatego najważniejsza funkcjonalność – wyznaczanie owulacji – jest dostępna bez jakichkolwiek opłat.

Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)