X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]

Czym jest OvuFriend?

OvuFriend to portal dla kobiet starających się o dziecko. W OvuFriend codziennie poznasz status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest najwyższe. Dowiesz się czy współżyjesz w odpowiednim czasie, czy Twoje cykle miesiączkowe są prawidłowe i jaka jest Twoja szansa na zajście w ciążę w danym cyklu. OvuFriend nie jest zwykłym kalkulatorem dni płodnych. Zdajemy sobie sprawę, że każda kobieta jest inna, dlatego przy wyliczaniu dni płodnych i terminu owulacji weźmiemy pod uwagę informacje o Twoim ciele, o które codziennie Cię poprosimy. OvuFriend to miejsce wolne od jakiejkolwiek ideologii, otwarte dla kobiet niezależnie od wieku i czasu starania się o dziecko.

Nasz cel

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci zajść w ciążę i wesprzeć Cię w tym czasie. Chcemy, aby staranie się o dziecko było dla Ciebie pięknym i radosnym doświadczeniem, niezależnie od drogi którą musisz przejść. Chcemy zaoszczędzić Ci Twój czas i trud, jakim może być samodzielne wyznaczanie dni płodnych i owulacji.

Jak działamy

Wykorzystujemy ogromną siłę przeliczeniową komputera, możliwości statystyki oraz Twoją wiedzą o swoim ciele, aby wskazać Ci Twoje dni płodne i termin owulacji. Rozmawiamy z ekspertami i przekazujemy Ci najnowsze, rzetelne informacje, które mogą pomóc Ci zajść w ciążę. Jesteśmy tu dla Ciebie i wszystko co robimy, robimy z myślą o Tobie.

Co jest dla nas ważne?

Zależy nam, abyś czuła się w OvuFriend dobrze i ufała nam. Jeśli masz jakiś problem, sugestię lub chciałabyś się z nami czymś podzielić napisz do nas: [email protected]

Czy za OvuFriend się płaci?

Tak, ale przez pierwsze 30 dni korzystasz ze wszystkich funkcjonalności OvuFriend Premium zupełnie za darmo! Po upływie 30 dni możesz zdecydować czy chcesz kontynuować czy nie i opuścić serwis nie płacąc (korzystanie ze społeczności OvuFriend jest darmowe). Po 30 dniach dostęp do zaawansowanych funkcjonalności OvuFriend kosztuje zaledwie 29 zł / miesiąc.

W tej cenie otrzymasz kompleksowe wsparcie m.in. wyznaczanie dni płodnych, interpretację cykli miesiączkowych pod kątem zajścia w ciążę, jak również możliwość wygenerowania spersonalizowanej diety płodności oraz w przypadku przedłużających się starań o ciążę również bezpłatne wsparcie podczas pierwszej wizyty diagnostyki niepłodności w jednej z najlepszych klinik w Polsce.
Płatność za abonament Premium daje Ci również możliwość korzystania z części ciążowej BellyBestFriend.pl, gdy już uda Ci się zajść w ciążę. Wykaz wszystkich funkcjonalności w ramach abonamentu Premium możesz znaleźć tutaj.
Wiemy jak stresogenne bywają starania o ciążę, dlatego dostęp do społeczności kobiet starających się o dziecko (forum, pamiętniki, przyjaciółki czy wykresy na tablicy) udostępniamy Ci bez jakichkolwiek opłat.