Jesienne ekstra doładowanie!

Wykup abonament OvuFriend, a otrzymasz od nas prezent!

Przy zakupie abonamentu Premium na:

1 miesiąc – otrzymasz 15 dni w prezencie

3 miesiące – otrzymasz 1 miesiąc w prezencie

12 miesiący – otrzymasz 2 miesiące w prezencie

Pamiętaj, że jeżeli wykupisz abonament Premium w OvuFriend i zajdziesz w ciążę, będziesz mogła wykorzystać swój abonament w BellyBestFriend – niesamowitym, w pełni spersonalizowanym, inteligentnym kalendarzu Twojej ciąży!

Promocja trwa do 31 października 2017.

Wykup abonament Zamknij

O NAS

kobieta w ciąży z dzieckiemCzym jest OvuFriend?
OvuFriend to portal dla kobiet starających się o dziecko. W OvuFriend codziennie poznasz status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest najwyższe. Dowiesz się czy współżyjesz w odpowiednim czasie, czy Twoje cykle miesiączkowe są prawidłowe i jaka jest Twoja szansa na zajście w ciążę w danym cyklu. OvuFriend nie jest zwykłym kalkulatorem dni płodnych. Zdajemy sobie sprawę, że każda kobieta jest inna, dlatego przy wyliczaniu dni płodnych i terminu owulacji weźmiemy pod uwagę informacje o Twoim ciele, o które codziennie Cię poprosimy. OvuFriend to miejsce wolne od jakiejkolwiek ideologii, otwarte dla kobiet niezależnie od wieku i czasu starania się o dziecko.

Nasz cel
Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci zajść w ciążę i wesprzeć Cię w tym czasie. Chcemy, aby staranie się o dziecko było dla Ciebie pięknym i radosnym doświadczeniem, niezależnie od  drogi którą musisz przejść. Chcemy zaoszczędzić Ci Twój czas i trud, jakim może być samodzielne wyznaczanie dni płodnych i owulacji.

Jak działamy
Wykorzystujemy ogromną siłę przeliczeniową komputera, możliwości statystyki oraz Twoją wiedzą o swoim ciele, aby wskazać Ci Twoje dni płodne i termin owulacji. Rozmawiamy z ekspertami i przekazujemy Ci najnowsze, rzetelne informacje, które mogą pomóc Ci zajść w ciążę. Jesteśmy tu dla Ciebie i wszystko co robimy, robimy z myślą o Tobie.

Co jest dla nas ważne?
Zależy nam, abyś czuła się w OvuFriend dobrze i ufała nam. Jeśli masz jakiś problem, sugestię lub chciałabyś się z nami czymś podzielić napisz do nas: [email protected]

Czy za OvuFriend się płaci?
Z OvuFriend możesz korzystać zupełnie za darmo lub wykupić abonament Premium, który daje Ci więcej możliwości zwiększania Twoich szans na zajście w ciążę (w pierwszym miesiącu po rejestracji wszystkie nowozarejestrowane użytkowniczki mogą cieszyć się abonamentem Premium). Płatność za abonament Premium daje nam możliwość utrzymania wysokiej jakości serwisu, ciągłe dostosowywanie serwisu do potrzeb użytkowniczek oraz wprowadzanie nowych, zaawansowanych funkcjonalności pomocnych przy staraniach o dziecko. 
Celem OvuFriend jest pomaganie w zajściu w ciążę wszystkim kobietom niezależnie czy mogą opłacić abonament Premium czy też nie, dlatego najważniejsza funkcja – wyznaczanie owulacji – jest dostępna bez jakichkolwiek opłat.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj

Dziękujemy za wypełnienie formularza zapisu!


Zostaniesz teraz automatycznie zalogowana do OvuFriend, ale Twoje konto nie zostało jeszcze aktywowane.


Przed następnym logowaniem musisz aktywować swoje konto. Aby to zrobić przejdź do swojej poczty email , kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.


Jeśli nie otrzymasz od nas wiadomości email, zajrzyj do folderu Spam.

OK