X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]

Mapa strony

Chciałabyś śledzić swoje cykle i poznać swoją płodność? A może planujesz zajść w ciążę lub już od jakiegoś czasu starasz się o dziecko? Niezależnie od tego jaki jest Twój cel - OvuFriend pomoże Ci skutecznie osiągnąć Twój cel. Wyliczanie dni płodnych, określanie wiarygodnego terminu owulacji, ekscytujące statystyki cykli i wykrywanie potencjalnych nieprawidłowości zostaw algorytmom OvuFriend. Załóż bezpłatne konto, a dowiesz się kiedy nastąpi Twoja owulacja i dni płodne, czy Twoje cykle wyglądają prawidłowo, czy może występują w nich nieprawidłowości. A jeśli starasz się o dziecko, dowiesz się jak zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę!

Jeśli już posiadasz konto w OvuFriend, to doskonale znasz zalety platformy i aplikacji mobilnej OvuFriend. Jest wiele kobiet, które tak jak Ty chcą dowiedzieć się więcej o swojej płodności. Zaloguj się więc do swojego konta i jeśli polubiłaś OvuFriend poleć nas swoim znajomym. Bardzo nas to ucieszy!

Która z nas nie lubi porównywać i analizować swojej sytuacji (np. dni płodnych, owulacji, czy odczuwanych objawów) z sytuacją innych kobiet? Galeria wykresów to raj dla wielu kobiet! Są tu setki cykli miesiączkowych z niezliczonymi możliwościami wyszukiwania m.in. według czasu wystąpienia owulacji, zażywanych leków (np. luteina), dolegliwości (np. endometrioza), czy czasu starania o dziecko.

Zrobiłaś test owulacyjny lub test ciążowy i nie jesteś pewna czy wynik wyszedł pozytywny? Sprawdź testy innych kobiet i porównaj. Możesz szukać między innymi według marki testu, czy ilości dni po owulacji.

Doskonale wiemy, jak wiele pytań i wątpliwości możesz mieć w kontekście swojej płodności, tym bardziej jeśli starasz się o ciążę lub masz problemy hormonalne. W tej sekcji zebraliśmy najczęściej zadawane pytania przez kobiety, użytkowniczki OvuFriend - tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszystkie z nich!

Ta sekcja zawiera najlepsze artykuły z renomowanych pism światowych, a także te opracowane przez naszych ekspertów medycznych. Tematy zainteresują wszystkie kobiety dla których zdrowie intymne jest ważne. A jeśli starasz się o dziecko, znajdziesz mnóstwo informacji na temat możliwości zwiększania szans na zajście w ciążę i nie tylko. To miejsce, gdzie możesz poszerzyć swoją wiedzę korzystając z wiarygodnego źródła.

Aby dostarczyć Ci najbardziej wiarygodne i najświeższe informacje z zakresu płodności i starania się o dziecko, rozmawiamy z ekspertami i autorytetami w swoich dziedzinach, między innymi lekarzami ginekologami specjalizującymi się w medycynie rozrodu, dietetykami oraz psychologami.

Poznaj wyjątkowe kobiety, które starają się o dziecko. Forum to miejsce, gdzie możesz swobodnie porozmawiać, wymienić się doświadczeniami i wiedzą, podzielić się radościami i smutkami z innymi kobietami, które tak jak Ty - pragną zostać Mamą.

Przeczytaj zwierzenia użytkowniczek OvuFriend, które starają się zajść w ciążę. Ich doświadczenia, emocje i drogę do macierzyństwa. Możesz tutaj również zapisywać swoją historię starania się o dziecko. Pamiętnik możesz pisać tylko dla siebie lub udostępnić go do czytania i komentowania dla innych osób.

Jeśli chciałabyś szybko i w łatwy sposób dowiedzieć się kiedy mniej więcej wystąpią Twoje kolejne dni płodne, owulacja i miesiączka, skorzystaj z naszego kalkulatora dni płodnych. Wpisz datę swojej ostatniej miesiączki i średnią długość swoich cykli, a otrzymasz prognozę na kolejne trzy miesiące. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, to zaufaj naszym algorytmom sztucznej inteligencji, załóż konto i zacznij śledzić swoje cykle miesiączkowe z aplikacją OvuFriend.

Szukasz dobrego lekarza ginekologa, endokrynologa lub specjalisty od endometriozy? A może poszukujesz placówki, która specjalizuje się w leczeniu niepłodności? Zajrzyj do naszego rankingu lekarzy. Tutaj korzystając z przydatnej wyszukiwarki w łatwy sposób znajdziesz pomoc w Twojej okolicy. Koniecznie przeczytaj opinie innych kobiet o wybranym lekarzu lub placówce.

Jest to miejsce, w którym możesz przeglądać i komentować bieżące cykle miesiączkowe innych użytkowniczek lub jeśli zechcesz udostępnić swój własny wykres do śledzenia i komentowania przez inne osoby. Komentarze do swojego udostępnionego wykresu będziesz mogła na bieżąco śledzić, komentować i jeśli zechcesz również je usuwać pod swoim bieżącym wykresem.

Jeśli chciałabyś podzielić się z nami swoimi doświadczeniami korzystania z OvuFriend, napisz do nas koniecznie. Podziel się z nami także jeśli chciałabyś zobaczyć w OvuFriend jakąś nową funkcjonalność lub masz jakiekolwiek sugestie lub uwagi. Zawsze chętnie słuchamy naszych użytkowniczek i szybko odpisujemy na emaile!

Przeczytaj dlaczego stworzyliśmy OvuFriend, kim jesteśmy i jak działamy. Dowiedz się co jest dla nas ważne i jakie są nasze cele.

Tutaj dowiesz się jak bardzo cenimy prywatność, dlaczego OvuFriend nigdy nie udostępni Twoich danych osobowych oraz dlaczego używając OvuFriend możesz czuć się bezpiecznie.

W trosce o porządek i bezpieczeństwo w serwisie OvuFriend, użytkowniczki zobowiązane są przestrzegać zasad spisanych w regulaminie.