Promocja!

Wykup abonament OvuFriend, a otrzymasz od nas prezent!

Przy zakupie abonamentu Premium na:

1 miesiąc - otrzymasz 15 dni w prezencie

3 miesiące - otrzymasz 1 miesiąc w prezencie

12 miesiący - otrzymasz 2 miesiące w prezencie


Jeżeli wykupisz abonament Premium w OvuFriend i zajdziesz w ciążę, będziesz mogła wykorzystać swój abonament w BellyBestFriend – niesamowitym, w pełni spersonalizowanym, inteligentnym kalendarzu Twojej ciąży!

Promocja trwa do 30.11.2018.

Wykup abonament Zamknij

MAPA STRONY

Planujesz zajść w ciążę? Niezależnie od tego jak długo się starasz, OvuFriend pomoże Ci osiągnąć Twój cel z większą świadomością i radością. Chcemy abyś była szczęśliwa i cieszyła się tymi chwilami! Wyliczanie dni płodnych i określanie wiarygodnego terminu owulacji zostaw OvuFriend. Załóż bezpłatne konto, a dowiesz się kiedy nastąpi Twoja owulacja i jak zwiększyć swoje szanse na zajście w ciąże.

Jeśli założyłaś już konto w OvuFriend i starasz się zajść w ciążę, doskonale znasz zalety naszego portalu. Jest wiele kobiet, które tak jak Ty chcą poznać swoje dni płodne. więc do swojego konta i koniecznie poleć OvuFriend koleżankom, które także starają się o dziecko.

Tutaj na podstawie Twoich codziennych obserwacji (np. śluzu czy pozycji szyjki macicy) odbywa się wyliczanie dni płodnych oraz tworzony jest Twój wykres temperatury. Możesz tu również zapisywać objawy których doświadczacz w czasie cyklu (np. podczas dni płodnych lub owulacji) lub leki które zażywasz (np. luteina, clomid, kwas foliowy).

Tutaj OvuFriend zinterpretuje Twój cykl biorąc pod uwagę elementy, które mogą mieć wpływ na Twoje szansę zajścia w ciążę. W drugiej fazie cyklu miesiączkowego znajdziesz tu również szczegóły dotyczące Twojej owulacji.

Chciałabyś sprawdzić w którym dniu cyklu wystąpiła Twoja ostatnia owulacja lub jaka jest średnia długość Twojej fazy lutealnej? Zajrzyj tutaj. Wszystkie Twoje wcześniejsze wykresy temperatur i statystyki cykli znajdują się w tym miejscu – możesz do nich wracać zawsze jak tylko będziesz tego potrzebować.

Wiele kobiet próbując zajść w ciążę uwielbia analizować przyszłość. Wyliczanie daty dni płodnych wypadających w kolejnych cyklach to częste zajęcie staraczek! Ile razy zastanawiałaś się czy kolejna owulacja wypadnie Ci podczas podróży służbowej czy odwiedzin teściów? Prognoza cykli wskaże Ci termin Twojej owulacji, miesiączki i dni płodnych w kolejnych miesiącach bazując na historii Twoich przeszlych cykli. Prognoza cykli OvuFriend, to znacznie więcej niż zwykły kalendarzyk dni płodnych.

Kalendarz ciąży to miejsce do którego zaprosimy Cię jak tylko uda Ci się zajść w ciąże. To miejsce magiczne! Będziesz mogła śledzić co dzieje się z Twoim ciałem i podglądać rozwój płodu tydzień po tygodniu.

Która z nas nie lubi porównywać i analizować swojej sytuacji (np. dni płodnych, owulacji, czasu zapłodnienia) z sytuacją innych kobiet starających się zajść w ciążę? Galeria wykresów to dla nas raj! Są tu setki wykresów z niezliczonymi możliwościami wyszukiwania m.in. według czasu wystąpienia owulacji, czasu starania się o dziecko, zażywanych leków (np. luteina).

Zrobilaś test owulacyjny lub test ciążowy i nie jesteś pewna czy wynik wyszedł pozytywny? Sprawdź testy innych kobiet i porównaj. Możesz szukać między innymi według marki testu czy ilości dni po owulacji.

sitemap-faq

Znajdziesz tutaj serie filmików, które wytłumaczą Ci w prosty, przystępny sposób jak poruszać się po OvuFriend i w jaki sposób korzystać z poszczególnych jego modułów.

Ta sekcja zawiera najlepsze artykuły z renomowanych pism światowych, a także te opracowane przez naszych ekspertów. Tematy zainteresują wszystkie kobiety starające się zajść w ciążę i chcące poszerzyć swoją wiedzę korzystając z wiarygodnego źródła.

Aby dostarczyć Ci najbardziej wiarygodne i najświeższe informacje z zakresu płodności i starania się o dziecko, rozmawiamy z ekspertami i autorytetami w swoich dziedzinach, między innymi lekarzami ginekologami specjalizującymi się w medycynie rozrodu, dietetykami oraz psychologami.

sitemap-forum

Przeczytaj zwierzenia użytkowniczek OvuFriend, które starają się zajść w ciążę. Ich doświadczenia, emocje i drogę do macierzyństwa. Możesz tutaj również zapisywać swoją historię starania się o dziecko. Pamiętnik możesz pisać tylko dla siebie lub udostępnić go do czytania i komentowania dla innych osób.

Jeśli chciałabyś szybko i w łatwy sposób dowiedzieć się kiedy mniej więcej wystąpią Twoje kolejne dni płodne, owulacja i miesiączka, skorzystaj z naszego kalkulatora dni płodnych. Wpisz datę swojej ostatniej miesiączki i średnią długość swoich cykli, a otrzymasz prognozę na kolejne trzy miesiące.

Szukasz dobrego lekarza lub placówki specjalizującej się w diagnostyce i leczeniu niepłodności? Zajrzyj do naszego rankingu lekarzy. Tutaj korzystając z przydatnej wyszukiwarki w łatwy sposób znajdziesz pomoc w Twojej okolicy. Koniecznie przeczytaj opinie o wybranym lekarzu dodane przez kobiety, które podobnie jak Ty starają się zajść w ciążę.

Jest to miejsce, w którym możesz przeglądać i komentować bieżące wykresy innych użytkowniczek lub jeśli zechcesz udostępnić swój własny wykres do śledzenia i komentowania przez inne osoby. Komentarze do swojego udostępnionego wykresu będziesz mogła na bieżąco śledzić, komentować i jeśli zechcesz również je usuwać pod swoim bieżącym wykresem.

W OvuFriend możesz zawierać przyjaźnie. Jeśli zaprzyjaźnisz się z kimś w OvuFriend (np. osobą spotkaną na forum lub w pamiętnikach) będziesz mogła wysyłać do tej osoby wiadomości wewnętrzne oraz śledzić i komentować jej wykresy.

Dieta ma olbrzymi wpływ na ogólną kondycję Twojego organizmu, na zdrowie komórek jajowych i regularność cykli. Tworzymy dla Ciebie spersonalizowaną dietę biorąc pod uwagę ogromną liczbę parametrów, w tym dane dotyczące Twojego organizmu oraz rzeczy, których nie chcesz mieć zawartych w diecie.

Jesli chciałabyś podzielić się z nami swoimi doświadczeniami w jaki sposób OvuFriend pomógł Ci zajść w ciąże, wyliczyć Twoje dni płodne i wyznaczyć owulację, napisz do nas koniecznie. Podziel się z nami także jeśli chciałabyś zobaczyć w OvuFriend jakąś nową funkcjonalność lub masz jakiekolwiek sugestie. Zawsze chętnie słuchamy naszych użytkowniczek!

Przeczytaj dlaczego stworzyliśmy OvuFriend, kim jesteśmy i jak działamy. Dowiedz się co jest dla nas ważne i jakie są nasze cele.

Tutaj dowiesz się jak bardzo cenimy prywatność, dlaczego OvuFriend nigdy nie udostępni Twoich danych osobowych oraz dlaczego używając OvuFriend możesz czuć się bezpiecznie.

W trosce o porządek i bezpieczeństwo w serwisie OvuFriend, użytkowniczki zobowiązane są przestrzegać zasad spisanych w regulaminie.

Zapoznaj się z rodzajami abonamentów w OvuFriend. Celem OvuFriend jest pomaganie WSZYSTKIM kobietom w zajściu w ciążę, dlatego dostęp do Zaawansowanego Wykrywania Owulacji ma każda użytkowniczka, również ta posiadająca abonament podstawowy (darmowy).

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)