Mapa strony

Chciałabyś śledzić swoje cykle i poznać swoją płodność? A może planujesz zajść w ciążę lub już od jakiegoś czasu starasz się o dziecko? Niezależnie od tego jaki jest Twój cel - OvuFriend pomoże Ci skutecznie osiągnąć Twój cel. Wyliczanie dni płodnych, określanie wiarygodnego terminu owulacji, ekscytujące statystyki cykli i wykrywanie potencjalnych nieprawidłowości zostaw algorytmom OvuFriend. Załóż bezpłatne konto, a dowiesz się kiedy nastąpi Twoja owulacja i dni płodne, czy Twoje cykle wyglądają prawidłowo, czy może występują w nich nieprawidłowości. A jeśli starasz się o dziecko, dowiesz się jak zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę!

Jeśli już posiadasz konto w OvuFriend, to doskonale znasz zalety platformy i aplikacji mobilnej OvuFriend. Jest wiele kobiet, które tak jak Ty chcą dowiedzieć się więcej o swojej płodności. więc do swojego konta i jeśli polubiłaś OvuFriend poleć nas swoim znajomym. Bardzo nas to ucieszy!

Tutaj na podstawie Twoich codziennych obserwacji i wpisanych objawów odbywa się wyliczanie dni płodnych oraz jeśli mierzysz poranną temperaturę ciała to tworzony jest Twój wykres temperatury. Warto, abyś zapisywała codziennie objawy, które odczuwasz (np. ból głowy, wzrost libido), nastrój, czy zażywane leki. Im więcej objawów codziennie wpiszesz, tym lepiej system nauczy się Twojej płodności.

Tutaj algorytmy OvuFriend oparte na sztucznej inteligencji przeanalizują i zinterpretują Twój cykl miesiączkowy. Dowiesz się, czy najważniejsze parametry Twojego cyklu są w normie, jakie są Twoje TOP objawy napięcia przedmiesiączkowego oraz TOP objawy w dniach okołoowulacyjnych. To również miejsce w którym dowiesz się, czy system wykrył jakieś nieprawidłowości w Twoim cyklu miesiączkowym i kiedy warto zrobić kolejne badania profilaktyczne, aby dobrze zadbać o swoje zdrowie i płodność!

Chciałabyś sprawdzić, w którym dniu cyklu wystąpiła ostatnia owulacja lub kiedy miałaś plamienia lub inne objawy? Albo sprawdzić, jak wyglądały Twoje przeszłe cykle miesiączkowe? Zajrzyj tutaj. Wszystkie Twoje wcześniejsze wykresy cykli miesiączkowych i statystyki cykli znajdują się w tym miejscu – możesz do nich wracać zawsze, jak tylko będziesz tego potrzebować.

Wiele kobiet, nie tylko tych, które starają się o dziecko - uwielbia analizować przyszłość. Wyliczanie daty dni płodnych, czy terminu kolejnej miesiączki to częste zajęcie kobiet, które śledzą swoją płodność. Ile razy zastanawiałaś się czy kolejna miesiączka nie wypadnie Ci podczas urlopu wypoczynkowego? A jeśli starasz się o dziecko, ile razy sprawdzałaś, czy owulacja nie wypadnie podczas służbowego wyjazdu? Prognoza cykli wskaże Ci termin Twojej owulacji, miesiączki i dni płodnych w kolejnych miesiącach bazując na historii Twoich przeszłych cykli. Prognoza cykli OvuFriend, to znacznie więcej niż zwykły kalendarzyk dni płodnych.

Która z nas nie lubi porównywać i analizować swojej sytuacji (np. dni płodnych, owulacji, czy odczuwanych objawów) z sytuacją innych kobiet? Galeria wykresów to raj dla wielu kobiet! Są tu setki cykli miesiączkowych z niezliczonymi możliwościami wyszukiwania m.in. według czasu wystąpienia owulacji, zażywanych leków (np. luteina), dolegliwości (np. endometrioza), czy czasu starania o dziecko.

Zrobiłaś test owulacyjny lub test ciążowy i nie jesteś pewna czy wynik wyszedł pozytywny? Sprawdź testy innych kobiet i porównaj. Możesz szukać między innymi według marki testu, czy ilości dni po owulacji.

Doskonale wiemy, jak wiele pytań i wątpliwości możesz mieć w kontekście swojej płodności, tym bardziej jeśli starasz się o ciążę lub masz problemy hormonalne. W tej sekcji zebraliśmy najczęściej zadawane pytania przez kobiety, użytkowniczki OvuFriend - tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszystkie z nich!

Ta sekcja zawiera najlepsze artykuły z renomowanych pism światowych, a także te opracowane przez naszych ekspertów medycznych. Tematy zainteresują wszystkie kobiety dla których zdrowie intymne jest ważne. A jeśli starasz się o dziecko, znajdziesz mnóstwo informacji na temat możliwości zwiększania szans na zajście w ciążę i nie tylko. To miejsce, gdzie możesz poszerzyć swoją wiedzę korzystając z wiarygodnego źródła.

Aby dostarczyć Ci najbardziej wiarygodne i najświeższe informacje z zakresu płodności i starania się o dziecko, rozmawiamy z ekspertami i autorytetami w swoich dziedzinach, między innymi lekarzami ginekologami specjalizującymi się w medycynie rozrodu, dietetykami oraz psychologami.

Poznaj wyjątkowe kobiety, które starają się o dziecko. Forum to miejsce, gdzie możesz swobodnie porozmawiać, wymienić się doświadczeniami i wiedzą, podzielić się radościami i smutkami z innymi kobietami, które tak jak Ty - pragną zostać Mamą.

Przeczytaj zwierzenia użytkowniczek OvuFriend, które starają się zajść w ciążę. Ich doświadczenia, emocje i drogę do macierzyństwa. Możesz tutaj również zapisywać swoją historię starania się o dziecko. Pamiętnik możesz pisać tylko dla siebie lub udostępnić go do czytania i komentowania dla innych osób.

Jeśli chciałabyś szybko i w łatwy sposób dowiedzieć się kiedy mniej więcej wystąpią Twoje kolejne dni płodne, owulacja i miesiączka, skorzystaj z naszego kalkulatora dni płodnych. Wpisz datę swojej ostatniej miesiączki i średnią długość swoich cykli, a otrzymasz prognozę na kolejne trzy miesiące. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, to zaufaj naszym algorytmom sztucznej inteligencji, załóż konto i zacznij śledzić swoje cykle miesiączkowe z aplikacją OvuFriend.

Szukasz dobrego lekarza ginekologa, endokrynologa lub specjalisty od endometriozy? A może poszukujesz placówki, która specjalizuje się w leczeniu niepłodności? Zajrzyj do naszego rankingu lekarzy. Tutaj korzystając z przydatnej wyszukiwarki w łatwy sposób znajdziesz pomoc w Twojej okolicy. Koniecznie przeczytaj opinie innych kobiet o wybranym lekarzu lub placówce.

Jest to miejsce, w którym możesz przeglądać i komentować bieżące cykle miesiączkowe innych użytkowniczek lub jeśli zechcesz udostępnić swój własny wykres do śledzenia i komentowania przez inne osoby. Komentarze do swojego udostępnionego wykresu będziesz mogła na bieżąco śledzić, komentować i jeśli zechcesz również je usuwać pod swoim bieżącym wykresem.

Jeśli chciałabyś podzielić się z nami swoimi doświadczeniami korzystania z OvuFriend, napisz do nas koniecznie. Podziel się z nami także jeśli chciałabyś zobaczyć w OvuFriend jakąś nową funkcjonalność lub masz jakiekolwiek sugestie lub uwagi. Zawsze chętnie słuchamy naszych użytkowniczek i szybko odpisujemy na emaile!

Przeczytaj dlaczego stworzyliśmy OvuFriend, kim jesteśmy i jak działamy. Dowiedz się co jest dla nas ważne i jakie są nasze cele.

Tutaj dowiesz się jak bardzo cenimy prywatność, dlaczego OvuFriend nigdy nie udostępni Twoich danych osobowych oraz dlaczego używając OvuFriend możesz czuć się bezpiecznie.

W trosce o porządek i bezpieczeństwo w serwisie OvuFriend, użytkowniczki zobowiązane są przestrzegać zasad spisanych w regulaminie.

Zapoznaj się z rodzajami abonamentów w OvuFriend. Celem OvuFriend jest pomaganie WSZYSTKIM kobietom, które chcą poznać swoją płodność, wykryć ewentualne nieprawidłowości lub wyznaczyć dni płodne i owulację, dlatego dostęp do Zaawansowanego Wykrywania Owulacji bazującego na algorytmach sztucznej inteligencji ma każda użytkowniczka, również ta posiadająca abonament podstawowy (darmowy).

Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.