X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]

Współpraca

Platforma OvuFriend - dla kobiet starających się o ciążę, w ciąży i rodziców małych dzieci

OvuFriend.pl oferuje unikalne podejście do rozwiązania pogłębiającego się problemu z obniżającą się płodnością. Powstało w odpowiedzi na realne potrzeby rynku i szybko stała się platformą nr 1 w Polsce. Obecnie istnieje również kontynuacja OvuFriend.pl dla kobiet będących w ciąży (BellyBestFriend.pl) oraz rodziców małych dzieci (KidzFriend.com/pl). Miesięcznie platformę odwiedza ponad 350 tysięcy przyszłych mam, a mechanizmy OvuFriend pomogły do tej pory 40 000 kobiet w Polsce zajść w ciążę.

OvuFriend bazuje na tym czego współczesne kobiety potrzebują: spersonalizowanego podejścia (biorącego pod uwagę wyjątkowość ich ciał, cykli, ciąży czy dzieci), bazującego na liczbach i badaniach (a nie na niczym niepopartych opiniach i poradach) i podanego w łatwy do odczytu sposób i dokładnie w momencie kiedy tego potrzebują (współczesne kobiety nie mają czasu). Oprócz zaawansowanej algorytmiki, OvuFriend posiada również wiele mechanizmów społecznościowych, które łączą użytkowniczki ze sobą. Umożliwiają kobietom interakcje i wzajemne wsparcie.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Nasze zasady

Jesteśmy dumni z zaufania jakim darzą nas nasze użytkowniczki. Osiągnęliśmy to trzymając się zasad, które są dla nas ważne. Produkty, które reklamujemy muszą stanowić wartość dla naszych użytkowniczek. Nie reklamujemy produktów, których sami nie uważamy za wartościowe, rzeczy wątpliwej jakości i tych niezgodnych z polityką Portalu.

Chętnie wesprzemy

Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy. Chętnie doradzimy Państwu najlepszą formę reklamy i promocji Państwa produktów lub usług.

Pomożemy rozwiązać problemy i odpowiemy na pojawiające się pytania.

Zapraszamy do kontaktu - [email protected]