Współpraca

OvuFriend 

Portal OvuFriend.pl to największy w Polsce portal dla kobiet przygotowujących się do ciąży, starających się o dziecko oraz par leczonych z powodu niepłodności. OvuFriend.pl oferuje zaawanasowane narzędzia online wspierające kobiety w zajściu w ciążę oraz tworzy bogatą społeczność kobiet zainteresowanych tematyką macierzyństwa. 
 

Dlaczego warto z nami współpracować? 

  • OvuFriend dociera do ogromnej liczby kobiet starających się o dziecko oraz par leczonych z powodu niepłodności (bardzo unikatowa, niszowa grupa – docierają Państwo z ofertą do kobiet na początku ich drogi do macierzyństwa). 
  • OvuFriend ma imponującą popularność w reprezentowanej grupie - ponad 3 miliony odsłon miesięcznie! 
  • Miesięcznie odwiedza nas ponad 200 tys. unikalnych użytkowników!
  • Użytkowniczki Portalu są bardzo zaangażowane – średni czas spędzony w portalu to ponad 8 minut. 
  • OvuFriend powstało by tworzyć wartość - wyróżnia się wyjątkową koncepcją i wysoką jakością publikowanych treści.
     

Nasze zasady 

Jesteśmy dumni z zaufania jakim darzą nas nasze użytkowniczki. Osiągnęliśmy to trzymając się zasad, które są dla nas ważne. Produkty, które reklamujemy muszą stanowić wartość dla naszych użytkowniczek. Nie reklamujemy produktów, których sami nie uważamy za wartościowe, rzeczy wątpliwej jakości i tych nie zgodnych z polityką Portalu.
 

Chętnie wesprzemy 

Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy. Chętnie doradzimy Państwu najlepszą formę reklamy i promocji Państwa produktów lub usług. 

Pomożemy rozwiązać problemy i odpowiemy na pojawiające się pytania. 

Zapraszamy do kontaktu - [email protected]

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)