Regulamin serwisów OvuFriend.pl i BellyBestFriend.pl

 

OvuFriend, BellyBestFriend - nasze zasady

Zanim zostaniesz Użytkowniczką serwisów OvuFriend.pl oraz BellyBestFriend.pl prosimy abyś uważnie zapoznała się z naszym Regulaminem i Polityką Prywatności, które określają zasady korzystania z naszych serwisów. Wymagane jest ich zaakceptowanie w procesie rejestracji.

Dla Użytkowniczek, które korzystają z dostępnych publicznie zasobów serwisów OvuFriend.pl oraz BellyBestFriend.pl, bez rejestracji, korzystanie z serwisów jest równoznaczne z zaakceptowaniem Regulaminu i Polityki Prywatności, w zakresie który dotyczy takiej formy korzystania z serwisów OvuFriend.pl oraz BellyBestFriend.pl.

Postanowienia ogólne

Rejestracja użytkowniczki

Korzystanie z serwisów

Wyłączenie odpowiedzialności administratora

Postanowienia końcowe

 

Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)