Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś pamiętnik naszej czytelniczki - o utraconej nadziei
i podnoszeniu się po kolejnym niepowodzeniu

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]

Kalkulatory ciąży

Przygotowane przez nas łatwe w obsłudze narzędzia pozwolą Ci szybko i wiarygodnie sprawdzić najważniejsze kwestie związane z Twoją ciążą. W kilku prostych krokach, na podstawie danych, jakie nam dostarczysz, licznik daty porodu określi orientacyjny termin przyjścia na świat Twojego dziecka. Kalkulator ciąży pozwoli Ci dokładnie określić jej aktualny tydzień, podpowie kiedy najprawdopodobniej doszło do zapłodnienia i ile dni pozostało jeszcze do porodu. Dodatkowo przygotowaliśmy również symulator, który pozwala na podstawie dwóch wyników badań HCG określić z dużym prawdopodobieństwem czy ciąża rozwija się prawidłowo.

Nasze liczniki pozwolą Ci nie tylko określić najważniejsze charakterystyki, ale też dadzą wskazówkę do poszukiwania szerszych informacji na temat konkretnego etapu w jakim znajdujesz się Ty oraz Twoje dziecko. Wiedząc, który tydzień mija możesz znaleźć istotne informacje na temat objawów, prześledzić dotychczasowy rozwój maleństwa i poznać jego wygląd.

Jeśli polubisz nasze mechanizmy zarejestruj się i koniecznie skorzystaj z bardziej spersonalizowanych narzędzi, które dla Ciebie przygotowaliśmy w Twoim inteligentnym kalendarzu ciąży!

Kalkulator daty porodu

Sprawdź kiedy urodzi się Twoje dziecko, pod jakim znakiem zodiaku przyjdzie na świat, kto znany urodził się w tym samym dniu i jakie cechy będzie posiadać dziecko urodzone w tym czasie!

Sprawdź

Kalkulator - który to tydzień?

Sprawdź, w którym tygodniu ciąży jesteś lub będziesz w określonym dniu w przyszłości. Przeczytaj również najważniejsze charakterystyki Twojej ciąży!

Sprawdź

Kalkulator przyrostu hormonu HCG

Wykonałaś test ciążowy z krwi i zastanawiasz się jaki powinien być przyrost hormonu HCG? Sprawdź w kalkulatorze jaki powinien być wynik, aby uznać, że ciąża rozwija się prawidłowo.

Sprawdź