X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Jaki śluz przed okresem gdy jest się w ciąży?
Odpowiedz

Jaki śluz przed okresem gdy jest się w ciąży?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem że każda kobieta ma inaczej ale może wy wiecie jaki jest śluz gdy jest się w ciąży. Ja miałam dni płodne juz a od przedwczoraj leje się ze mnie wodnisty biały śluz, bez wkładki się nie obejdzie.. Dni plodne zaczely mi sie 12 dc a dziś jest 22 dc i mam taki śluz... Może pomożecie?

    Dodam że podczas dni płodnych szyjkę miałam wysoko a teraz mam nisko..

    /proszę edytować posty, a nie wklejać jeden pod drugim

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 18 czerwca 2015, 10:22

  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w dniu okresu nie miałAm nic sucho ale kilka dni później już było dużo śluzu i tak jest cały czas zaczekaj do dnia miesiączki i zrób test ;)Powodzenia)

    Anna25
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka drobna uwaga do tytułu: to w końcu przed okresem, czy w ciąży? :O

    Emy lubi tę wiadomość

  • Emy Koleżanka
    Postów: 44 7

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie jestem przed okresem i śluz mam kremowo-żółty. Zobaczymy czy to na okres,ciążę,czy jakaś infekcja.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ