Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Jaki śluz przed okresem gdy jest się w ciąży?
Odpowiedz

Jaki śluz przed okresem gdy jest się w ciąży?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 10 czerwca 2015, 19:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem że każda kobieta ma inaczej ale może wy wiecie jaki jest śluz gdy jest się w ciąży. Ja miałam dni płodne juz a od przedwczoraj leje się ze mnie wodnisty biały śluz, bez wkładki się nie obejdzie.. Dni plodne zaczely mi sie 12 dc a dziś jest 22 dc i mam taki śluz... Może pomożecie?

Dodam że podczas dni płodnych szyjkę miałam wysoko a teraz mam nisko..

/proszę edytować posty, a nie wklejać jeden pod drugim

Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 18 czerwca 2015, 10:22

• Anna 23 Przyjaciółka

Wysłany: 11 czerwca 2015, 13:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w dniu okresu nie miałAm nic sucho ale kilka dni później już było dużo śluzu i tak jest cały czas zaczekaj do dnia miesiączki i zrób test ;)Powodzenia)

Anna25
  • nick nieaktualny

Wysłany: 18 czerwca 2015, 12:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka drobna uwaga do tytułu: to w końcu przed okresem, czy w ciąży? :O

Emy lubi tę wiadomość

• Emy Koleżanka

Wysłany: 18 czerwca 2015, 18:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie jestem przed okresem i śluz mam kremowo-żółty. Zobaczymy czy to na okres,ciążę,czy jakaś infekcja.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego