X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów kolejna zmiana terminu owu
Odpowiedz

kolejna zmiana terminu owu

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • zlobk Koleżanka
  Postów: 47 7

  Wysłany: 14 marca 2014, 11:01

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny bardzo proszę Was o pomoc. Ovu po raz trzeci w trakcie tego cyklu zmienił mi termin wystąpienia owulki. Co do pierwszej zmiany nie mam zarzutu. Jednak dzisiejsza zmiana z 14 dnia na 17 wydaje mi się być nieprawidłowa, tym bardziej, że przechodzę infekcję i jak sądzę ze względu na to tempka mi podskoczyła. Jeśli chodzi o 14 dzień cyklu- to ten termin wydaje mi się bardziej prawdopodobny, co potwierdzała temperatura, śluz, szyjka i jeszcze wcześniejsza statystyka- proszę wypowiedzcie się.

  usg 12 tydz.
  f2w3pc0z6bl05v39.png
  om
  0d1ydqk3i1u9qvao.png
 • Unlike Autorytet
  Postów: 587 358

  Wysłany: 14 marca 2014, 14:42

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ovu jest tylko programem, nie odczyta tego, że masz infekcję :D
  Przy infekcji i naturalnym wzroście temperatury, nie jest wskazane branie ich pod uwagę do wykresu, gdyż normalnym jest, że zaburzą obraz.

  48f411ed51.png
 • zlobk Koleżanka
  Postów: 47 7

  Wysłany: 14 marca 2014, 14:53

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Masz rację, włączyłam ignorowanie kolejnej temperatury i termin owu został cofnięty. :)
  Pozdrawiam

  usg 12 tydz.
  f2w3pc0z6bl05v39.png
  om
  0d1ydqk3i1u9qvao.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ