X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

PROSZE O PORADE?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 25 grudnia 2012, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny. Wiem, ze napewno sie dowiem w terminie miesiaczki, ale Ovufriend nie zaznaczyl u mnie jeszcze owulacji a to juz 20dc. Wg mnie owulacja byla 8dc od tamtej pory moja szyjka macicy wogole nie jest dostepna. Staram sie jak moge, ale nie ma mozliwosci aby ja dosiegnac. Nawet nie moge sprawdzic czy jest zamknieta/otwarta, miekka/twarda. Czy nie mialam jeszcze owulacji?

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • DzejKej Autorytet
    Postów: 1443 1229

    Wysłany: 25 grudnia 2012, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak wyglada temperatura? Moze pokaz nam swoj wykres to latwiej bedzie cos powiedziec. :-)

  • carola Znajoma
    Postów: 19 8

    Wysłany: 26 grudnia 2012, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badanie szyjki może być dość trudne. Przed owulacją jest nisko, zamknięta, twarda. W trakcie najbardziej płodnych dni unosi się, robi się miękka i otwarta. Po owulacji znów twardnieje, i opada.
    Po owulacji jest najniżej - przed okresem lekko się otwiera.

    próbowałaś badać się kucając?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 grudnia 2012, 13:30

    Dora lubi tę wiadomość

  • grejfrutowa Debiutantka
    Postów: 14 10

    Wysłany: 1 stycznia 2013, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Mam dość głupie pytanie. Jeśli serduszkuję wieczorem(powiedzmy czwartek), a wytrysk jest powiedzmy o 1 w nocy(piątek) to mam zaznaczyć serduszko na czwartek wieczorem czy piątek rano? Dziękuję z góry za odpowiedź :)

    8897b4eb900d7cea9533634c86c6a8f1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2013, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grejfrutowa wrote:
    Hej :) Mam dość głupie pytanie. Jeśli serduszkuję wieczorem(powiedzmy czwartek), a wytrysk jest powiedzmy o 1 w nocy(piątek) to mam zaznaczyć serduszko na czwartek wieczorem czy piątek rano? Dziękuję z góry za odpowiedź :)

    ja zaznaczyłabym wieczorem...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2013, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też na wieczór bym stawiała bo to przed pójściem spania!!;-)

  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 1 stycznia 2013, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe ja tez miałam ostatnio taki dylemat :)

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • grejfrutowa Debiutantka
    Postów: 14 10

    Wysłany: 2 stycznia 2013, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam za odpowiedzi :) W takim razie zmieniam. Nie bardzo wiedziałam czy liczyć to jako przytulanko przed spaniem czy jako nowy dzień cyklu

    8897b4eb900d7cea9533634c86c6a8f1.png
  • Keja Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem tu nowa Mam 32 lata staramy się z mężem o dziecko już 6 m-cy i nic nie wychodzi.Ja chyba za dużo o tym myślę chcę odpuścić z tymi myślami ale nie wiem jak? od paru dni boli mnie prawy jajnik a nigdy nie bolał dostałam miesiączkę a ból nie minął jutro idę do ginekologa zaniepokoiłam się porobię badania żeby mieć pewność co mi jest i może znajdę przyczynę braku dwóch kreseczek na teście.Miesiączkuję bardzo regularnie,jestem zdrowa na nic nie choruję mój mąż też a jednak mamy jakieś problemy. A kochamy się bardzo często zarówno w płodne jak i niepłodne dni po prostu kiedy mamy ochotę.Może któraś z Was jest w podobnej sytuacji?dodam że nie mierzę temperatury ale zastanawiam się czy nie powinnam zacząć jej mierzyć szczerze za bardzo nie wiem jak?czekam na wasze rady

    Keja
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ