X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prosze o sprawdzenie mojego wykresu!
Odpowiedz

Prosze o sprawdzenie mojego wykresu!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 19 grudnia 2012, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i pozdrawiam serdecznie. Wydaje mi sie, ze mialam owulacje 2 dni temu ( wszystko na to wskazywalo). Szyjka macicy bardzo wysoka, nie moglam jej dosiegnac. Wczoraj obnizyla mi sie choc pozostala miekka a dzis znowu jej nie moglam dosiegnac...sprawdzam o tej samej porze i w tej samej pozycji i ja juz nie wiem czy tej owulacji nie bylo...z tych nerwow mi az niedobrze jest, wysiadam psychicznie. Dziewczyny pomozcie troche, potrzebuje sparcia.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 19 grudnia 2012, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Weronika,

    niepotrzebnie się stresujesz owulacją, bo tak naprawdę to niemożliwe jest ocenienie "w warunkach domowych" tego, czy wystąpiła. Jedyną gwarancją jest pójście na monitoring USG.
    Wszelkie objawy typu śluz płodny, szyjka itepe (a nawet pozytywny test owulacyjny) to tylko oznaki, że organizm się PRZYGOTOWUJE do owulacji, ale nie wiadomo w którym momencie (i czy w ogole) do niej dochodzi.

    Dlatego nie przesadzaj z tymi próbami wyznaczenia owulacji, bo jak widzę, powoduje to u Ciebie duży stres, a to też szkodzi zajściu :)

    Spojrzałam na Twój wykres. Widzę, że masz sporo temperatur zignorowanych, więc na podstawie temperatury nie za bardzo można ocenić, czy owulacja już była.
    Jedno możesz robić na pewno - SERDUSZKOWAĆ :) Mam nadzieję, że serducha przyniosą wymierny efekt :)

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 19 grudnia 2012, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za odpowiedz mauysia. Wiem, ze za bardzo sie stresuje. Jak widze malutkie dzieci to sie rozklejam jakbym miala problemy psychiczne...wiec pozostaje serduszkowac i czekac w takim razie...

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • patik Znajoma
    Postów: 22 2

    Wysłany: 21 grudnia 2012, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam podłączam się do wątku, aby nie ich nie powielać, bardzo proszę Was Kochane zerknijcie na mój wykres? To mój pierwszy cykl który obserwuje i nie bardzo umiem zinterpretować, Czy uwzględniając temp jest szansa ze owulacja pojawi się zgodnie z tym co zaznaczyło ovu ? wg ovufriend owulacja ma wystąpić 16, 17 lub 18 dnia cyklu ( mam u siebie na zielone zaznaczony przewidywany czas wysąpienia owulacji) i jeszcze mam pytanie co sądzicie o moich temperaturach? bo mi się wydaje, że one są takie niskie...nie wiem czy taka zimnokrwista jestem czy to termometr źle mierzy:P

    2936a6abb6522ec386fa0f19335a5bb4.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2012, 15:29

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2012, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki, proszę zerknijcie na mój wykresik-czy w ogóle coś niego wynika? Ani owulki a ni...nic:(
    0ad25434dc611c4b313795dc96c653a4.png

  • Nina82 Ekspertka
    Postów: 235 414

    Wysłany: 28 grudnia 2012, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti - tak jak piszesz, raczej na razie nic z niego wyczytać się nie da. Wygląda tak, jakby się zapowiadał na bezowulacyjny... Ale ponoć to normalne i każda kobieta ma kilka takich cykli w roku.

    iv0915nmtn0pw8ol.png

    3jgx3e3kcagyktpu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2013, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane, czy któraś z Was mogłaby zerknąć na mój wykres? Nie wiem dlaczego tempka utrzymuje się na tej wysokości? Czy może być tak, że jestem że tak powiem "nisko temperaturowa"? czy ten wykres zapowiada ciążę? a jeśli jutro spadnie tempka? Ach wiele pytań odnośnie interpretacji wykresów mam do zorientowanych... Proszę o pomoc

    c6a962aa16872326c9ddd9a280022539.png

  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 23 stycznia 2013, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ten jednodniowy spadek to mogła być implantacja :) Temp. jak najbardziej może być zapowiedzią ciąży o ile utrzyma się do okresu i po okresie choć z tego co już mniej więcej wiem wcale nie musi- temp. może ''skakać''. Nie musi być powyżej 37 . Jedyne co możesz zrobić do nie czekać na okres :)

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 23 stycznia 2013, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti, temperatura po owulacji nie musi utrzymywać się w okolicach 37 stopni. Grunt, żeby temperatury sprzed owu były średnio przynajmniej 0,2 wyższe od tych sprzed owulacji, a u Ciebie ten warunek jest spełniony z nawiązką ;)
    Chyba żaden wykres nie zapowiada ciąży, bo każdy wykres ciążowy jest inny. Ale trzymam kciuki, żeby to był TEN :)

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2013, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję moni_c za podzielenie się wiedzą na ten temat, bo ja zielona jestem :) nic nie zrobię-trzeba czekać do @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2013, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mauysia Tobie również dziękuję za informacje :) pocieszające :) buziaki

    c6a962aa16872326c9ddd9a280022539.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ