X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

śluz po okresie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • surreal95 Przyjaciółka
    Postów: 195 40

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem tu nowa i nie za bardzo orientuję się jeszcze w tym wszystkim. Cykle na ogół mam regularne ( 28-29 dni), czasem zdarza się 35 dni. Dzisiaj skończył mi się okres (krwawienie trwało 4 dni, nie było szczególnie obfite). Mój dzisiejszy śluz jest przezroczysty, czasem ma nitki krwi, rozciągliwy. Czy może to być śluz płodny?

    SYNEK! <3

    gannflw1hmy15hvi.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Troche za wczesnie zaraz po okresie na taki sluz, chyba ze jestes z dziewczyn ktore maja taki głownie, tzn rozciagliwy lub wodnisty. Natomiast dla mnie to wyglada na plamienie pookresowe, czyli takie koncowki okresu.

    gigsa, surreal95 lubią tę wiadomość

  • surreal95 Przyjaciółka
    Postów: 195 40

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zwykle po okresie śluzu nie mam w ogóle właśnie, a tutaj na ovu teraz mam w wykresie dzień płodny niby. Nie rozumiem...
    Dzięki za odp ;)

    SYNEK! <3

    gannflw1hmy15hvi.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poniewaz OF uwazasluz wodnisty za plodny:)

  • Ewosińska Ekspertka
    Postów: 241 103

    Wysłany: 3 października 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może być śluz płodny, jest to zjawisko spotykane, dlatego "działania" podczas miesiączki nie są metodą antykoncepcyjną, jak sądzą niektórzy:-)

    " Bóg nie wysyła nas na pole bitwy bez potrzebnego nam sprzętu"
  • Bergamota Autorytet
    Postów: 255 137

    Wysłany: 8 listopada 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam pytanie :) Jestem w 6dc. Miesiączka trwała 4 dni. Badam szyjkę od 1dc. Dziwi mnie dlaczego w 6dc moja szyjka jest średnio wysoko, średnio miękka i otwarta (jak w dniach płodnych). Śluz wodnisty. Dzień wcześniej była wysoko, twardawa i zamknięta. Badam zawsze o tej samej porze.
    Szyjka przecież zaraz po @ powinna być zamknięta, prawda?
    Moje cykle trwają od 27-31 dni.
    Z góry dziękuję za odpowiedź.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2014, 22:11

    <3 SYNEK FLORIAN <3
  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 10 listopada 2014, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bergamota wrote:
    Ja też mam pytanie :) Jestem w 6dc. Miesiączka trwała 4 dni. Badam szyjkę od 1dc. Dziwi mnie dlaczego w 6dc moja szyjka jest średnio wysoko, średnio miękka i otwarta (jak w dniach płodnych). Śluz wodnisty. Dzień wcześniej była wysoko, twardawa i zamknięta. Badam zawsze o tej samej porze.
    Szyjka przecież zaraz po @ powinna być zamknięta, prawda?
    Moje cykle trwają od 27-31 dni.
    Z góry dziękuję za odpowiedź.

    Niekoniecznie. Moja w ogóle rzadko jest zamknięta.
    Taki jeden dzień śluzu jeszcze nic nie znaczy, a szyjka może się powoli przygotowywać do owu już w 6dc przy takich standardowych cyklach.

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 20 listopada 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, a ja mam pytanko czy któraś z was ma taki strasznie gęsty śluz płodny, mój dosłownie taki jak gumowy rozciaga się ale jest strasznie gęsty. Myślę ze taki nie powinien być :(

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ