X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Sluz z nablonkiem a miesiaczka - prosze o pomoc
Odpowiedz

Sluz z nablonkiem a miesiaczka - prosze o pomoc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • juleczka22 Koleżanka
    Postów: 65 1

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miesiac temu dostalam okres, jednak mniej obfity niz zwykle (5 dni po ryzykownym stosunku, dwa tygodnie po powrocie z dziesieciadniowego pobytu w grecji). Jeszcze bardziej sie nakrecilam tak naprawde ze moge byc w ciazy, bo zaczelam czytac ze mniej obfity okres zwiastuje ciaze itp

    Dzisiaj mam 30dc (cykle zwykle 31/32/33 dniowe), szyjka macicy od trzech dni jest miekkawa i otwarta tak, ze zmiesci sie w niej caly opuszek palca wskazujacego. Wnetrze pochwy jest rowniez rozpulchnione, po owulacji (ktora mam nadzieje ze byla) wysyp pryszczy i bol piersi, ktory juz lekko przeszedl.

    Martwi mnie jednak sluz - rano gdy sie budze (mam tak przez caly cykl - duuzo sluzu rano, mniej troche pozniej w ciagu dnia) jest go sporo, jest wodnisto-grudkowy, gdy go zbiore na palcu w jedno miejsce ma bialawy odcien, na papierze czasami lekko zoltawy. Te grudki wygladaja jak takie kawaleczki nablonka, czasami sa to takie malutkie zbite glutki sluzu. Uprzedzam ze nic mnie nie swedzi itp

    Od 2 cykli wstepuje u mnie plamienie 2 dni, potem dzien przerwy i dostaje okres. Teraz plamienie bylo lekkie, przedwczoraj, trwalo kilka godzin (forma rozowo-brazowego sluzu) a potem calkowicie zaniklo, do teraz.

    Jak myslicie dziewczyny, zbliza sie okres? Czy moge byc w ciazy? Co oznacza taka bardzo otwarta szyjka (w poprzednich cyklach rowniez mialam mocno otwarta, ale chyba nie az tak, podkreslam chyba) :(

  • juleczka22 Koleżanka
    Postów: 65 1

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy te kawalki jakby nablonka w sluzie moga byc zaczynajaca sie powoli zliszczac blony macicy

    Dodam jeszcze ze przez ostatnie dni (zamin szyjka sie otworzyla a sluz rozwodnil) wystepowal ksiazkowy, zoltawy nieplodny skuz o konsystencji kremu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2014, 09:24

  • juleczka22 Koleżanka
    Postów: 65 1

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest jakas szansa zeby ktoras z Was mnie chociaz sprobowala zdiagnozowac? Bardzo sie denerwuje :(

  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po samym sluzie nie da się stwiwrdzić ciąży, ale skoro już ktoryś cykl masz takie plamienia przed okresem to czemu teraz miałoby być inaczej? Dla mnie na 99% potwierdza nie-ciążę fakt otwartej szyjki. Może być miękka, twarda, wysoko, nisko ale w ciąży na pewno MUSI być zamknięta.

    Jeśli chcesz lepiej poznać swoje ciało (niezależnie od tego czy się starasz czy odkładasz), to zachęcam do prowadzenia obserwacji.

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • juleczka22 Koleżanka
    Postów: 65 1

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Justeck :*
    A nie wiesz moze czy jest sie czym martwic jezeli chodzi o ten dluzszy odstep miedzy plaminiem i kresem? Zwykle plamienia trwaly 2 dni, potem dzien od rana bez plamien i wieczorem lub po poludniu okres. Teraz plamienia trwaly moze z kilka godzin, byly mniejsze niz miesiec temu (jasniejsze, bylo po prostu ich o polowe mniej), byly rano, potem przerwa i znowu pojawily sie wieczorem i tyle, koniec. Wczoraj nie bylo w sluzie wogole krwi i dzisiaj tak samo... Natomiast wystepuja galaretowate grudki. Po wlozeniu palca z takiego sluzu do szklanki wody rozpada sie on na mnostwo malutkich kawaleczkow...

  • juleczka22 Koleżanka
    Postów: 65 1

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam jeszcze ze mialam dopiero 2 cykle poprzedzone plamieniami, wczesniej to byl po prostu nagly "atak" krwi :)

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli znowu podejrzewasz ciążę? Też prezerwatywa pękła?Czy raczej to kontynuacja wcześniejszych przejść ze stosunkiem przerywanym i pęknięta prezerwatywą?

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • juleczka22 Koleżanka
    Postów: 65 1

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dalej to samo "przezycie". Od tego czasu ze stresu nawet sie nie kochamy.
    Sluz teraz przybral postac duzych bialo-zoltych glutow, odczucie w srodku to wilgotno. Szyjka miekka otwarta i wysoko.
    Zbliza sie ten okres czy nie?:/ dodam ze znowu mnie wysypalo krostkami na twarzy i dekolcie...

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więc pewnie się zbliża @. Tak jak napisała Justeck szyjka przy ciąży powinna być zamknięta.

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • juleczka22 Koleżanka
    Postów: 65 1

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martwi mnie jednak to ze mialam plamienie a ona nie wystapila... Moze to jakis falszywy alarm? Czytalam ze nie kazdy cykl wyglada tak samo...
    Denerwuje sie strasznie, boje sie ze przez to ze mnostwo razy dziennie mysle o tym czy na prwno sie nic nie stalo sama dobie nie przesywam tej miesiaczki... Jestem w zasadzie zestresowana dzien w dzien odmiesiaca...

  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasami tak jest, plamienie występuje, ustaje na dzień lub dwa i przychodzi okres. Nie posłuchałaś naszych rad, nie zaczęłaś obserwacji, dzięki którym dawno byś wiedziała o co chodzi. Teraz pewnie też nie posłuchasz, ale mimo wszystko Ci odpowiem. Nie jesteś w ciąży , dostaniesz okres. Przestań się zadręczać, a jak tak panikujesz na myśl o dziecku to po prostu zacznij podejmować mądre decyzje. Uwierz mi, gdyby zajście w ciążę było takie łatwe to ten portal by nie istniał.

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • juleczka22 Koleżanka
    Postów: 65 1

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczelam obserwowac, ale jak narazie nic w zadadzie nie jst dla mnie jasne, dopiero sie ucze :(
    Dziekuje dziewczyny, uspokoje sie :)

  • juleczka22 Koleżanka
    Postów: 65 1

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kilka godzin temu gdy wlozylam palec byl ob delikatne zabarwiony krwia... Myslalam ze to okres sie rozkreca ale znowu mam sporo zolto-przezroczstego sluzu rozciagajacego sie w cienkie nitki... Co to moze oznaczac?

  • juleczka22 Koleżanka
    Postów: 65 1

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie pojedyncze krotkie planienia?

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To oznacza że powinnaś udać się do lekarza. Nie rozumiem- od miesiąca się zadręczasz i nie poszłaś do lekarza? Czysty absurd. Dziewczyno to nie średniowiecze- lekarze istnieją!!! Uwierz!!!Sądzę, że po prostu niepotrzebnie zakładasz coraz to nowe wątki z których nic nie wynika pozytywnego poza irytacją. Tutaj zapewne większość dziewczyn tak jak ja z całego serca pragnie dzidziusia i zadręczanie ich pytaniami czy możesz być w niechcianej ciąży jest naprawdę nie na miejscu.

    Justeck lubi tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • juleczka22 Koleżanka
    Postów: 65 1

    Wysłany: 1 września 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem juz zarejestrowana do lekarza ale dopiero za niecale 2 tygodnie...

    Dzisiaj rano znowu zauwazylam sluz w barwie czerwono-rozowo-brazowej, potem zmienil sie na brazowy a teraz juz od kilku godzin jest zoltawo-jakby delikatnie zielonkawy(?) i gesty, takie duze gluty. Szyjka srednio wysoko, srednio miekka i dalej otwarta ale juz nie na opuszek palca.

    Dziewczyny czytalam ze stres w pierwszej fazie cyklu moze go zmienic. Ja mialam dosyc silny przez mniej wiecej pierwszy tydzien od zakonczenia miesiaczki. Moze to jest powodem takich zaburzen? Myslicie ze dostane ten okres? Dzisiaj jest 33dc, ostatni dostalam wlasnie 33dc...

    Wiem ze moge Was denerwowac ale chce sie chociaz psychicznie przygotowac na to co powie mi lekarz. Bede wdzieczka za kazde slowo, podejrzewajace co mi jest. Ciaze moge wykluczyc?

  • juleczka22 Koleżanka
    Postów: 65 1

    Wysłany: 1 września 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam jeszcze ze ostatnio zauwazylam ze na wargach sromowych zrobily mi sie jakby takie kremowe grudki pod skora, jest ich spoto i sa malutkie, takie lekko wypukle plamki. Czytalam ze to moze byc zarazenie sie jakims drozdzakiem. Oprocz tego zolte uplawy i czasami (ale to doslownie raz na tydzien) tak mocno mnie zaswedzi... Czy taka dolegliwosc moze miec wplyw na spozniajacy sie okres? Dodam ze jak mnie tak oderobine swedzialo wcieralam clotrimazolum i przeszlo

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 1 września 2014, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz infekcję, zielony śluz nie brzmi najlepiej. Idź do lekarza, możliwe że jakiś drożdżak się napatoczył. Idź do innej poradni, nie ważne jaki lekarz, grunt, żeby Cię szybko zbadal.

    Ciąza = zamknięta szyjka (ty jej nie masz, więc sprawa jest jasna)

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • juleczka22 Koleżanka
    Postów: 65 1

    Wysłany: 1 września 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam 3 testy, odczekalam 7 minut. Wsystkie 3 w 100% negatywy. Jednak nie z porannego moczu, z popoludniowego. Mam nadzieje ze moge byc juz pewna ze nic sie nie stalo. Testy to AMIL plytkowe. Sa skuteczne?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2014, 16:00

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ