X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Wzrost teperatury a testy negatywne
Odpowiedz

Wzrost teperatury a testy negatywne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • szyszynka Debiutantka
    Postów: 10 5

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!

    Powiedzcie mi czy jest szansa na ciążę...Zrobilam juz 3 testy ciążowe i kazdy negatywny nie ma nawet cień cienia:( (dzisiejszy test zrobiony dzień po wyznaczonej @ przez ovu) a temperatura ciągle idzie do góry... Jak myślicie może testy są felerne czy bardziej zaburzenia hormonalne??

    A to mój wykres

    de2edc8c71bfe0322aec8bcab5f637fa.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2014, 10:32

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wykres masz bardzo ładny :) ja bym poszła na betę, bo w juz będzie jasna sytuacja :) czasem testy nie wychodzą, po prostu :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ