X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr 8 tydz...dysproporcja między gs a crl...
Odpowiedz

8 tydz...dysproporcja między gs a crl...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kararinka Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 17 lipca 2018, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakie były wasze pomiary pęcherzyka a dzidziusia w 8 tyg?... ginekolog mnie bardzo zaniepokoil...kolejna usg juz za 2 dni ...nerwowy czas

    Katarinka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2018, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wyglądają u Ciebie te pomiary? Ja akurat miałam USG na początku 8tc. GS miał 2,12cm, a CRL 1,06cm

  • Kararinka Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 17 lipca 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie to według om to był 8 tydz...Ale usg pokazało gs 16mm A crl 12mm...według tego pecherzyk jest za maly A dziecko za duże...serce bilo ,tydzien roznicy między danymi...ginekolog powiedziała że może się wyrówna a może nie....

    Katarinka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2018, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też wyszła kilkudniowa różnica, ale lekarz w ogóle nie zwrócił na to uwagi, powiedział, że wszystko jest ok. Czasami jest to kwestia niedokładności pomiaru, jakości sprzętu itd. Skoro serduszko biło to trzeba być dobrej myśli :)

  • Kararinka Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 17 lipca 2018, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staram sie myslec pozytywne...tyle riznych okropnosci sie naczytalam w necie....u mnie w ogólne to oprocz jednego pecherzyka z zarodkiem sa jwszcze dwa puste,pierwotnie wyglądało to na ciąża trojacza...przerazilo mnie to,choć lekarz twierdzi że nic tam się już nie pojawi...Ale co z tymi pustymi jajami czy one się wchlona?...Wierzę że będzie dobrze....Ale zawsze pozostaje ten strach

    Katarinka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2018, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sądzę, że te puste pęcherzyki się zapadną i wchłoną. Daj znać po wizycie co i jak. Trzymam kciuki :).

  • Kolorowaola Ekspertka
    Postów: 191 153

    Wysłany: 17 lipca 2018, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny 6 dni temu byłam na wizycie prywatnie i crl wynosiło 1,56mm, a dziś poszłam na nfz do innego lekarza i crl 1,87mm ;| martwię się czy to nie za mały przyrost. Miała tak może któraś?

    km5sroeqr29ccbje.png
  • Kararinka Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 17 lipca 2018, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciezko powiedziec,kazda z nas jest inna i kazda moze inaczej przechodzic ciąże...z tego co przeczytałam to ważne że rośnie...nie napisałaś w którym tyg jesteś i czy lekarz ci cokolwiek powiedzial

    Katarinka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2018, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kararinka, dzis wizyta? Daj znać po :)

  • Kararinka Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 19 lipca 2018, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,wszystko jest dobrze,dzidziuś rośnie, serce bije. Na ta chwilę lekarz nie ma żadnych zastrzeżeń.9 sierpnia mam badania prenatalne...Z racji wieku już na starcie jestem obciążona, ale wierzę w to że będzie dobrze. Jutro spokojnie mogę jechać na urlop.

    malami91 lubi tę wiadomość

    Katarinka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2018, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kararinka wrote:
    Hej,wszystko jest dobrze,dzidziuś rośnie, serce bije. Na ta chwilę lekarz nie ma żadnych zastrzeżeń.9 sierpnia mam badania prenatalne...Z racji wieku już na starcie jestem obciążona, ale wierzę w to że będzie dobrze. Jutro spokojnie mogę jechać na urlop.

    Cieszę się bardzo :).

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ