X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Badanie beta HCG
Odpowiedz

Badanie beta HCG

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Magda603 Ekspertka
    Postów: 245 104

    Wysłany: 16 marca 2020, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, dzisiaj zrobiłam 2 testy ciążowe i wyszły pozytywne. Chciałabym iść na badanie beta HCG żeby potwierdzić ciążę i zobaczyć czy na tym etapie jest wszystko dobrze. Niestety w obecnej sytuacji większość przychodni, laboratoriów ma ograniczoną działalność. Czy to badanie jest konieczne czy jeśli nikt nie będzie chciał mi go wykonać przy obecnej pandemii mogę poczekać 2-3 tygodnie do pierwszego usg? Błagam o pomoc. Martwię się.

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 16 marca 2020, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie musisz robić tego badania. Czekaj spokojnie na pierwsze USG 🙂.

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • Polinek Koleżanka
    Postów: 38 25

    Wysłany: 17 marca 2020, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda603 mam podobnie. Powinnam zrobić betę w niedziele ale siedzę w domu .

  • Magda603 Ekspertka
    Postów: 245 104

    Wysłany: 18 marca 2020, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polinek i byłaś na beta HCG? Który podejrzewasz tydzień?

  • Basia38 Koleżanka
    Postów: 37 72

    Wysłany: 18 marca 2020, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jeśli mieszkacie w dużym mieście i bardzo chcecie/musicie badanie zrobić to pielęgniarka może do Was podjechać pobraac krew... ja z tego wczoraj skorzystałam i czułam się bezpiecznie
    Pielęgniarka w maseczce wszystko zdezyndekowala. Wyniki miałam.tego samego dnia. U mnie koszt to 49 zł za taką usługę ponad koszt badań Ale czasami trzeba coś zbadać A jechać do laboratorium gdzie nie wiadomo czy ktoś z wirusem nie przyszedł to strach.. www.upacjenta.pl jakby co :)

    4cs 💚⏸️

    11.03.20 (25 dc, 11dpo) - beta: 87,31;
    17.03.20 (31 dc, 17 dpo) - beta: 3445;
    20.03.20 (34 dc, 20 dpo) - beta: 14606.
  • Magda603 Ekspertka
    Postów: 245 104

    Wysłany: 18 marca 2020, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mieszkam w niedużym mieście i nie ma takiej możliwości.

  • Polinek Koleżanka
    Postów: 38 25

    Wysłany: 18 marca 2020, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie robiłam bety drugi raz. Mieszkam w Warszawie wiec trochę boje sie ruszać.

  • Magda603 Ekspertka
    Postów: 245 104

    Wysłany: 18 marca 2020, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety nie robiłam w ogóle bety. Muszę ufać 3 testom, które zrobiłam. Gorzej jeśli wszystkie 3 kłamały. I wierzyć, że wszystko ok.

  • Sylviazett Znajoma
    Postów: 21 5

    Wysłany: 28 marca 2020, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem tu nowa.

    26.03 beta 1826
    28.03 beta 5649

    Mogę się cieszyć? USG dopiero 7.04

  • Aguska Koleżanka
    Postów: 52 12

    Wysłany: 31 marca 2020, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ Sylviazett
    Według kalkulatora bellybestfriend - Twój przyrost jest prawidłowy :)
    Nie wiem czy można tak linki wstawiać, ale mam nadzieje, że to nie problem: https://bellybestfriend.pl/kalkulator-hcg.html

  • Sylviazett Znajoma
    Postów: 21 5

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguska wrote:
    @ Sylviazett
    Według kalkulatora bellybestfriend - Twój przyrost jest prawidłowy :)
    Nie wiem czy można tak linki wstawiać, ale mam nadzieje, że to nie problem: https://bellybestfriend.pl/kalkulator-hcg.html

    Dziękuję, niestety 3 bety nie mam już gdzie zrobić więc mam.nadzieje, że wszystko będzie dobrze

  • N_a_t_a_l_i_a116 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 12 maja 2020, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja byłam wczoraj na becie w dniu miesiączki, wynik 7,9.. Bardzo się zdziwiłam ponieważ testy od 4 dni czulosci 10 wychodziły pozytywne (każdego dnia ciemniejsza kreseczka) jutro kolejne badanie.. Zapraszam na mój wykresik

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ