X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kiedy doszło ?
Odpowiedz

Kiedy doszło ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Okeńka Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 28 lutego, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć 🙋‍♀️ mam pytanie z racji że jestem dopiero przed wizytą u ginekologa.
    Od połowy stycznia brałam w raz z innymi witaminami mace oraz ashwagandhe. Cykle w miarę regularne 27-30 dni.
    9 lutego powinnam dostać miesiaczke.
    29.01 01.02 był stosunek.
    Wydawało mi się że owu była koło 30,31.01 (czyli według kalendarza w 19 lub 20 dc, czy to możliwe żeby była tak późno?)
    Test zrobiłam 10.02 który był negatywny, następne robiłam 13.02 i były pozytywne i negatywne, beta 14.02 72, 15.02 121.
    Czy po tym można stwierdzić mniej więcej kiedy doszło do zaplodnienia?

  • świtezianka Autorytet
    Postów: 691 1197

    Wysłany: 28 lutego, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak najbardziej owulacja mogła się przesunąć. Na wizycie po rozmiarze zarodka dowiesz się, jaki jest wiek ciąży :) Tylko nie idź za szybko, bo wtedy jeszcze może nie być nic widać, a to zawsze stresuje.

    Okeńka lubi tę wiadomość

    29.01: ⏸️ Witaj, dzieciątko 🥹

    Wynik NIFTY: zdrowy chłopczyk 💙

    USG połówkowe: 05.06 ✨

    preg.png
  • Okeńka Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 28 lutego, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nigdy nie monitorowałam sobie owulacji, ale według tego co wstrzymał kalendarz na 15dc to nie uważam żeby była to owulacja a właśnie parę dni później tylko zawsze mi się wydawało że jak ma się w miarę regularne cykle to owulacja musi być w tym konkretnym dniu ale pewnie ta maca która ma wpływ na hormony mogła coś pokrzyżować

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ