X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Leczenie zębów....
Odpowiedz

Leczenie zębów....

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kataloza Autorytet
    Postów: 850 417

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przed ciążą wypełniałam sobie zęba a dokładnie robiłam odsłoniętą szyjkę zębową...i qrde wypadło mi dziś to wypełnienie. I zastanawiam się czy mogę iść do dentysty i to zrobić nadmieniam iż zamierzam użyć znieczulenia miejscowego...


    [link=https://www.suwaczki.com/]eikt3e3km5xv544v.png[/link]

    qtchpss6a5eugu3t.png
    qtchpss686b1ug9f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    są specjalne znieczulenia dla kobiet w ciąży z tego co się orientuję, trzeba yście tylko dentyście zasygnalizować

  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez w maju idę do dentysty bo kawałek plomby mi wypadło .. I sama nie wiem jak to jest ze znieczuleniem .. I nie wiem czy wszyscy dentyści mają specjalne znieczulenie dla kobiet w ciąży :)

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • kataloza Autorytet
    Postów: 850 417

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrcze mam obawy naprawdę....:(


    [link=https://www.suwaczki.com/]eikt3e3km5xv544v.png[/link]

    qtchpss6a5eugu3t.png
    qtchpss686b1ug9f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie wróciłam od dentysty. I co prawda nie jestem jeszcze w ciąży ale spytałam o znieczulenie. Jednym słowem - nie. Nie robi kobietom do 3 miesiąca ciąży.I nawet nie wspominał mi nic o specjalnym znieczuleniu dla kobiet w ciąży.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2016, 20:46

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zależy.Jak byłam w Szczecinie w 1 ciąży w takim lepszym gabinecie to bez problemu mnie znieczulili w 11 tygodniu bo musiał być kanał. Te znieczulenie było jakieś bez adrenaliny czy coś, nie pamiętam dokładnie. Ale pewnie zależy od miasta i wielkości gabinetu. Inne zęby miałam robione bez znieczulenia, ale kanałowego nie dało się bez - stres i ból okropny mógłby być gorszy dla płodu - z tego co mi tłumaczył wówczas mój gin.

  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1864

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u dentysty krótko po tym jak zaszłam w ciążę. Na szczęście nie miałam żadnych ubytków, ale przy okazji dopytałam o znieczulenie - dentysta zapewnił, że są specjalne znieczulenia dla kobiet w ciąży, więc w razie awarii nie ma się czego obawiać :)

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko mi się wydaje ze nie każdy dentysta może posiadać takie znieczulenie :) ja mam swojego dentyste od 20 lat i wydaje mi się że ona raczej nie będzie posiadać takowego znieczulenie :)

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • anna123 Autorytet
    Postów: 928 474

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie moja ginekolozka powiedziala ze jezeli zab nie boli to zeby poczekac do skonczenia 1 trymestru


    j36regz209hdv9cb.png
  • paolcia88 Ekspertka
    Postów: 257 53

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie wczoraj gin powiedział to samo - ppo 12.tygodniu mogę iść i powiedzieć że chcę znieczulenie dla kobiet w.ciąży

    hchy3e3ky0mvg7aj.png
  • kataloza Autorytet
    Postów: 850 417

    Wysłany: 12 maja 2016, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u dentysty i zrobiłam tego zęba beż znieczulenia, trochę bolało ale dałam radę. Stomatolog mi powiedziała że absolutnie żadnego znieczulenia....Udało się bez i mam nadzieję że nie będę musiała robić tego jeszcze raz:-)


    [link=https://www.suwaczki.com/]eikt3e3km5xv544v.png[/link]

    polkosia lubi tę wiadomość

    qtchpss6a5eugu3t.png
    qtchpss686b1ug9f.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ