X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Provag
Odpowiedz

Provag

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Liv Koleżanka
    Postów: 83 4

    Wysłany: 25 lipca 2018, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie proszę czy provag probiotyk doustny mozna stosować we wczesnej ciąży?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liv wrote:
    Dziewczyny powiedzcie proszę czy provag probiotyk doustny mozna stosować we wczesnej ciąży?
    Można :)

  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 30 lipca 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja akurat doustnie stosuje Dicoflor 60 + dopochwowo średnio co 3 dni Lactovaginal i codziennie wieczorem Provag w żelu.

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 30 lipca 2018, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie można go brać. Ja biorę profilaktycznie co jakiś czas, biorę luteine dopochwowo i boję się ewentualnej infekcji.

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • lili1987 Znajoma
    Postów: 25 4

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozna. Ja go tez biore praktycznie codziennie od ok 7tyg. Poki co zero infekcji a jestem za polowka ciazy

    p19uyx8de6tgho7u.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ