X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Wymioty żółcią
Odpowiedz

Wymioty żółcią

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • aga_aga Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 11 lutego, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem w 8 tc i wczorajsza noc była okropna. Wymiotowałam samą wodą i żółcią. Po wymiotowaniu miała lekkie drgawki z zimna. Normalnie jem, mam czym wymiotować.
    Czy któraś z was tak miała? Czy to może być niebiezpieczne dla dziecka?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego, 10:40

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ