X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Ciążowy brzuszek :) Kiedy!?
Odpowiedz

Ciążowy brzuszek :) Kiedy!?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • amelka_27 Znajoma
    Postów: 22 33

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!

    Pochwalcie się - kiedy pojawił Wam się ewidentnie widoczny dla Was brzuszek?

    Ja mam pełne 14 tygodni ciąży i narazie nie zauważam :( Mam nadwagę i solidną budowę, biodra szerokie, ale do otyłości mi daaaaleko. I troszkę swojego tłuszczyku na brzuszku... i nic a nic nie widać!

    Jak to jest u Was? :D

    oar8rjjgljk52u9a.png
  • Lidia87 Koleżanka
    Postów: 33 50

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem szczupła, w tej chwili 22tydz.i 2dni i brzuszek już widać ewidentnie przy opiętych ubraniach. Do 19 tygodnia nie było nic widać chyba, że położyłam się na plecach- wtedy brzuch trochę się odznaczał. Teraz porównując zdjęcie z przed tygodnia do dzisiaj widać, że nasza mała Maja rośnie jak na drożdżach 😁

    amelka_27 lubi tę wiadomość

  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pojawił się dopiero około 25 tygodnia ciąży. Ale ktoś kto nie wiedział, że jestem w ciąży to by się nawet nie domyślił. :)

    amelka_27 lubi tę wiadomość

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • amelka_27 Znajoma
    Postów: 22 33

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0306 wrote:
    U mnie pojawił się dopiero około 25 tygodnia ciąży. Ale ktoś kto nie wiedział, że jestem w ciąży to by się nawet nie domyślił. :)

    Wooow. A jakiej budowy jesteś? Szok.

    oar8rjjgljk52u9a.png
  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amelka_27 wrote:
    Wooow. A jakiej budowy jesteś? Szok.
    Zawsze byłam bardzo szczupła i mimo tego brzucha i tak widać nie było. Na porodówce nie wierzyli mi, że ja do porodu 😁

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • sybilla Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 20 sierpnia 2020, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie 16tc i pomału widać

    Rudzia29 lubi tę wiadomość

  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 28 sierpnia 2020, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w 11 tygodniu , a widać od ok 2 tygodni, ale jestem bardzo szczupła. Mam wrażenie, że mam taki brzuch, bo cierpię od początku na wzdęcia zołądka. Ledwo zaszłam, a już wszyscy sąsiedzi zaczęli pytać o ciąże, bo tak bardzo było widać :P
    To moja 1 ciąża, więc w sumie mi to nie przeszkadza, cieszę się z tego...

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • zokeia Autorytet
    Postów: 2223 1467

    Wysłany: 28 września 2020, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszej ciąży czekałam na brzuszek chyba do 6 miesiąca. W drugiej do 5. A teraz? Jestem w 14 tc i już nie wciągnę. Jestem szczupła, wysportowana, a i tak wywaliło mi szybko :)

    tb73epoky7bge1zc.png
    atdc4z173dng7siu.png
    43kt3e5e37vlpped.png
  • WrednaZośka Koleżanka
    Postów: 42 27

    Wysłany: 8 października 2020, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze miałam szczupłą talię i brzuszek na początku był taki jakbym się po prostu objadła :) Chociaż spodnie uciskały mnie prawie od początku. Musiałam kupić ciążowe spodnie które mi spadały i dodatkowy pasek z góry zawijałam w pasie XD ale najważniejszy był krój- nisko wycięte z przodu nie uciskały. Dopiero około 16 tygodnia coś zaczęło być lekko widać, a od 17go tygodnia w sumie z dnia na dzień widać że coś rośnie (tak twierdzi mój narzeczony ;P)

    Anka Q lubi tę wiadomość

  • Czarna_porzeczka Ekspertka
    Postów: 139 126

    Wysłany: 13 października 2020, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od niedwana, od 14tc widzę lekkie zaokrąglenie jak zakasam bluzkę przed lustrem. Lekko wypukłu brzuch. Jestem bardzo szczupła i wysportowana. Myślę, że mięśnie brzucha robią mi taki gorset, że jeszcze sobie poczekam na prawdziwie ciążowy brzuszek.

    A jak rano leżę na plecach to mogę bez trudu wymacać wypukłość macicy XD. Niezłe jaja.

    preg.png
  • Mon28 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 24 kwietnia 2022, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hei ponowie swoie pytanie może ktoś otpowie. Czy to normalne że w piątym miesiacu ciąży boli mnie przepona.



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2022, 22:11

  • KlaudiaKno Koleżanka
    Postów: 45 10

    Wysłany: 29 marca 2023, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja jestem szczupła i drobna i u mnie do 21 tygodnia w ogóle nie było widać, że jestem w ciąży. Wieczorem, jak mąż na mnie patrzył, to mówił, że mam brzuch, jakbym miała wzdęcia 🤣 aktualnie 23 tc, coś tam widać, ale nadal mogę chodzić w większości swoich ubrań :)

  • TERESA05 Koleżanka
    Postów: 63 0

    Wysłany: 4 kwietnia 2023, 02:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAGDALENA ROSIK FINANSOWANIE
    Witam wszystkich
    Bardzo dziękuję Bogu że ponownie postawiłeś MAGDALENA BARBARA ROSIK na mojej ścieżce.
    W przypadku wszystkich Twoich potrzeb finansowych lub masz kłopoty finansowe, po prostu skontaktuj się z tą wspaniałą MAGDALENA BARBARA ROSIK , a będziesz miał pełną satysfakcję.Ta kobieta właśnie pomogła mi niewielką sumą 55 000 zł, a to mi wystarczy.
    Jest kobietą serca, dzięki tej wspaniałej kobiecie mogłem podnieść standard życia i zadłużenie.
    Jeśli potrzebujesz małej pożyczki, skontaktuj się tylko z nimi, a nie zawiedziesz się.
    E-mail: [email protected]
    Dziękuję Ci

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ