X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr USG II trymestru - Trójmiasto
Odpowiedz

USG II trymestru - Trójmiasto

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MrsKiss Autorytet
    Postów: 462 408

    Wysłany: 30 marca 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy możecie polecić kogoś na usg połówkowe? Słyszałam dobrą opinię na temat dr Męzyk w Centrum Medycznym Nowe Orłowo, i o dr Brzósce z Invicty w Gdańsku, ale jak się wczytuję w opinie w internecie to nie mogę się zdecydować. Nie chciałabym trafić tak źle, jak na USG w I trymestrze :P I w którym tygodniu na nim byłyście lub się wybieracie? Ze względu na wyjazd policzyłam, że w 20 tygodniu się nie załapię i nie wiem czy lepiej 19 czy 21...

    lJ4Sp2.png
    tDtKp2.png
  • Paulina099 Autorytet
    Postów: 496 194

    Wysłany: 16 maja 2017, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I kogo wybrałaś? :)


    p19uflw1a3ajr7ib.png
  • MrsKiss Autorytet
    Postów: 462 408

    Wysłany: 18 maja 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszłam do Ewy Mężyk w Centrum Medycznym Orłowo. Profesjonalnie i bardzo miło ;)

    lJ4Sp2.png
    tDtKp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2017, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dr deoring - przyjmuje we wrzeszczu

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ