X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr infekcje
Odpowiedz

infekcje

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Stokrotka7 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 15 marca 2016, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy ten temat pasuje tu na tym forum ale muszę Was zapytać, jeśli nie pasuje to przepraszam. Otóż mam problem bo swędzą mnie wargi sromowe nie wiem czy to jakaś infekcja. Dzwoniłam dziś do swojej lekarki ale nie mogła rozmawiać. Może Wy mi coś poradzicie? miałyście taki problem? jestem w 34 tyg ciąży. Oczywiście jutro też zadzwonię do lekarki i spróbuję się umówić na wizytę, ale martwi mnie to :(

    Stokrotka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Infekcja w ciąży to norma ja często z nią walczę! Lek na pewno globulki ci przepisze możesz kupic maść lub żel w aptece antybakteryjny ! NP masc clotrimazolum.. Multi gin żel.. Kup sobie probiotyk ginekolog, doustny jak bierzesz czopki

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ