X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr kłucie w plecach i ból brzucha
Odpowiedz

kłucie w plecach i ból brzucha

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Niuninka Ekspertka
    Postów: 202 205

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Miałam dziś bardzo bolesne doświadczenie. Nie raz ból pleców mi dokuczał jednak dziś przy opróżnianiu pęcherza zaatakował mnie niemiłosierny ból (jak by mi igły wbijali) w dolnej części kręgosłupa, rozchodzący się na prawy bok i brzuch. Ból nie do opisania, momentalnie łzy napłynęły mi do oczu i się wyprostowałam. Co dziwne bolało tak jak siadałam lub się kładłam a przy staniu nie. Jestem w 31 tygodniu ciąży. Ostatnio na wizycie ginekologicznej gin . zalecił mi oszczędzanie się i postraszył wcześniejszym porodem. Czy ten ból mógł mieć coś z tym wspólnego? Czy któraś z was takie bóle miała?

    v5abdqk3uteg5ykx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana ja niestety czegoś takiego nie miałam mimo, że kręgosłup doskwiera, jak się boisz skontaktuj się ze swoim ginekologiem.

    Niuninka lubi tę wiadomość

  • mloda1995 Autorytet
    Postów: 326 176

    Wysłany: 31 marca 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie od wczoraj tak boli w krzyżu niemiłosiernie. Najgorzej jest po krótkim spacerku -_- Do tego doszedł ból brzucha jak na okres i ból krocza i pachwiny.
    Wizytę mam 8.04....... jestem w 29 tygodniu

    dxomzbmhjk9kajsy.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ